صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار مجلس 
اخبار > كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس از حركت انقلابي مردم مصرحمايت كرد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس از حركت انقلابي مردم مصرحمايت كرد
    تهران- سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي گفت : اين كميسيون همواره پشتيبان حركت هاي انقلابي و خيزش عظيم اسلامي در منطقه بوده است.

   

به گزارش ايرنا، كاظم جلالي سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس بعد از ظهر روز يك شنبه گفت: با توجه به پيروزي انقلاب ملت مصر و خروج ديكتاتور از آن كشور، جلسه امروز اين كميسيون نيز با حضور كارشناسان و مسولين وزارت امور خارجه به موضوع مصر پرداخت.
جلالي افزود: كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي همواره پشتيبان حركت هاي انقلابي و خيزش عظيم اسلامي در منطقه بوده و طي بيانيه هايي در طول 18 روز گذشته از انقلاب مردم مصر استقبال و پشتيباني كرده است.
وي ابراز اميدواري كرد كه خروج ديكتاتور مصر حسني مبارك آغازي براي حاكميت مردم سالاري در مصر شود و البته سياست آمريكا و صهيونيسم، ناكام گذاردن حركت مردم با تغيير مهره هاست.
وي با اشاره به اين موضوع كه مردم مصر از تمدني والا برخوردارند افزود: اگرچه مردم مصر در سه دهه گذشته متاسفانه تحقير و به تعبيري فريز شدند و در عمل چندان حضوري در تحولات منطقه اي به شكل ايجابي نداشته اند، اما اميد آن است كه با پيروزي كامل انقلاب مصر مجددا اين ظرفيت به دامن اسلام برگردد.
يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099