صفحه اصلی > تمام اخبار > آرشيو اخبار 
اخبار > دكتر استاندار ولگاگراد روسیه با دكتر جلالي


نسخه چاپي  ارسال به دوست

دكتر استاندار ولگاگراد روسیه با دكتر جلالي
    سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو که به استان ولگاگراد سفر کرده است روز دوشنبه 7 تیرماه با آندری ایوانوویچ باچاروف، استاندار این استان دیدار کرد.

   


در این دیدار که در دفتر استانداری ولگاگراد صورت گرفت طرفین موضوعات همکاری های مختلف در زمینه های اقتصادی، علمی و فرهنگی و به ویژه راه های گسترش روابط تجاری متقابل را مورد بررسی قرار دادند.

ارتقای زیرساخت های حمل و نقل، تسویه حساب ها، همکاری در زمینه تولید و تجارت محصولات کشاورزی و همچنین ایجاد مراکز لجستیک و هاب های مشترک برای تجارت بین دو کشور و همچنین دستیابی به بازارهای منطقه از جمله موضوعات گفتگو بود.

آندری باچاروف، با اشاره با یادداشت تفاهم منعقده بین ولگاگراد با استان مازندران گفت، مفاد این یادداشت تفاهم در دست اجرا است و در همین راستا، سرمایه گذاری عظیمی در زمینه حمل و نقل جاده ای، ریلی و رودخانه ای در ولگاگراد به اجرا گذاشته شده است.

دكتر کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو نیز با اشاره به عزم جدی رهبران دو کشور برای گسترش همه جانبه روابط و علی الخصوص ارتقای حجم روابط اقتصادی و تجاری دو کشور افزود، همکاری های استانی یکی از راه های موثر در دستیابی به این هدف است. علاقمندی زیادی بین فعالان اقتصادی و تجاری استان های مختلف دو کشور برای این وجود دارد.

♦️در این دیدار همچنین مقرر گردید یک ویدئوکنفرانس بین استانداران مازندران و ولگاگراد و همچنین سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو برای اجرایی ساختن سایر مفاد یادداشت تفاهم بین دو استان و همچنین بررسی و تعریف زمینه های جدید همکاری برگزار شود.
دوشنبه ٧ تير ١٤٠٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099