صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار مجلس 
اخبار > حضور مردم، حمایت از حرکت‌های مردمی منطقه است


نسخه چاپي  ارسال به دوست

حضور مردم، حمایت از حرکت‌های مردمی منطقه است
    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر حضور گسترده مردم در راهپیمائی 22 بهمن امسال تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: این حضور از یک سو تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب و رهبری معظم و از سوی دیگر در جهت پشتیبانی و حمایت از حرکت‌های مردمی منطقه است که در استمرار انقلاب اسلامی ایران در عرصه جهانی شکل گرفته است.

   

"کاظم جلالی" نماینده مردم شاهرود در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به نامگذاری ۱۹ بهمن به نام، روز انقلاب اسلامی، آمادگی دفاعی، بسیج و نیروهای مسلح اظهار داشت: در بحث آمادگی دفاعی باید بطور همزمان در دو عرصه فعالیت کنیم.

وی افزود: بخش اول که برخاسته از اصالت انقلاب اسلامی است باید به دنبال سیطره بر قلب‌های مردم که اصلی‌ترین پایگاه دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی است باشد؛ بخش دوم نیز به تقویت نیروهای مسلح مربوط است که باید نیروهای مسلح را از جهت کمی و کیفی در وضعیت مناسبی قرار دهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بحث بازدارندگی را از مهم‌ترین مباحث در زمینه امور دفاعی و نظامی عنوان کرد و گفت: بی‌تردید نیروهای مسلح نقش بسیار تاثیرگذاری در حفظ امنیت و تمامیت ارضی کشور دارند و تقویت این نیرو‌ها توان بازدارندگی کشور را ارتقا خواهد بخشید.

جلالی همچنین با گرامیداشت روز نیروی هوایی، تصریح کرد: نیروی هوایی از مهم‌ترین نیرو‌ها در عرصه صیانت از کشور است و بی‌تردید باید تلاش‌ها و اقدامات جدی‌تری در جهت نوسازی و تقویت این نیرو‌ها هم از بعد تکنولوژیکی و هم نیروی انسانی صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه بر ضرورت حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: راهپیمایی امسال از دو بعد حائز اهمیت است؛ از یک سو تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب و رهبری معظم و از سوی دیگر در جهت پشتیبانی از حرکت‌های مردمی منطقه است که در استمرار انقلاب اسلامی ایران  درعرصه جهانی شکل گرفته است.  

وی گفت: از این رو راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود و مطمئنا ملت عزیز ایران با‌‌ همان مسئولیت‌شناسی همیشگی در این راهپیمائی شرکت خواهند کرد.

چهارشنبه ٢٠ بهمن ١٣٨٩
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1389/11/20 14:47
0
0
ما مردم شهید پرور شاهرود با صفای دل با قدرت و صلابت هرچه تمام تر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت و با حضور خود بار دیگر با مقام معظم رهبری و آرمانهای امام و انقلاب تجدید بیعت نموده و شور و شعور ایرانیان را به رخ استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده خواهیم نشاند و البته برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای عدالت فراگیر در استان ندای عدالت سر خواهیم داد.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099