صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار مجلس 
اخبار > در قالب شوخی و جدی مسایلی مطرح شد که باید به آن‌ها پاسخ داده شود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

در قالب شوخی و جدی مسایلی مطرح شد که باید به آن‌ها پاسخ داده شود
    به گزارش خبرآنلاین نماینده شاهرود پس از پاسخ های رئیس جمهور در تذکری گفت: اصل این جلسه به لحاظ شکلی خوب برگزار شد. هم نمایندگان با متانت خوب سوال کردند و هم آقای رییس جمهور خوب جواب دادند.

   

مجلس - نماینده شاهرود پس از پاسخ های رئیس جمهور در تذکری گفت: اصل این جلسه به لحاظ شکلی خوب برگزار شد. هم نمایندگان با متانت خوب سوال کردند و هم آقای رییس جمهور خوب جواب دادند.

به گزارش خبرآنلاین، کاظم جلالی در ادامه گفت: آنچه که مهم است و باید آسیب شناسی شود مشکل آیین نامه ای است. امروز در خانه ملت و در جمع نمایندگان مسایلی مطرح شد که لازم است پاسخ داده شود. مسایلی که مطرح می شود که غیر کارشناسی و غیر دقیق بوده است. رییس مجلس در پاسخ به جلالی گفت: قوانین مصوب مجلس ‌غیر دقیق هم باشد باید اجرا بشود .
جلالی گفت: به نظر می رسد باید معاونت تقنینی یک جواب مطقن بدهد به این مسایل بدهد.
وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به سخنان رییس جمهور گفت: در قالب شوخی وجدی مسایلی مطرح شد که باید برای افکار عمومی مطرح و به آن‌ها پاسخ داده شود. این بحث کارشناسی و مدرک که مطرح کردند، این را باید شما به عنوان رییس مجلس پاسخ بدهید .
لاریجانی در پاسخ به جلالی گفت: قوانینی که از مجلس می گذرد با حضور کارشناسان دولت و مجلس تصمیم گیری می شود. اگرهم قانونی نقص دارد قانون باید اجرا بشود و اگر نماینده ای قصد اصلاح آن را دارد باید از راه قانونی آن را اصلاح کند و این مانع اجرای قانون نمی شود .

چهارشنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/12/24 15:47
10
6
"جلالی گفت: به نظر می رسد باید معاونت تقنینی یک جواب مطقن بدهد به این مسایل بدهد." جلالی گفت: به نظر می رسد باید معاونت تقنینی یک جواب متقن به این مسایل بدهد. سه کلمه قبل نوشته تقنینی ، خب متقن هم ، هم خانواده ی همونه دیگه. چرا با ط می نویسین؟ چرا خبر خبرگزاری ها رو بدون یک بار مطالعه و غلط گیری ، کپی پیست می کنین؟
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099