صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار مجلس 
اخبار > منتخب مردم شاهرود و میامی در مجلس اعتبار نامه اش را دریافت كرد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

منتخب مردم شاهرود و میامی در مجلس اعتبار نامه اش را دریافت كرد
    شاهرود -در مراسمی با حضور رییس ستاد انتخابات شهرستان شاهرود ،فرماندار و رییس هیئت اجرایی و جمعی از مسوولان ،اعتبارنامه كاظم جلالی نماینده منتخب مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به وی تقدیم شد.

   

شاهرود -در مراسمی با حضور رییس ستاد انتخابات شهرستان شاهرود ،فرماندار و رییس هیئت اجرایی و جمعی از مسوولان ،اعتبارنامه كاظم جلالی نماینده منتخب مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به وی تقدیم شد. 
دراین مراسم فرماندارشهرستان شاهرود گفت : مردم با ویژگی های ارزشمند از جمله ولایت مداری و هوشیاری در تمام عرصه‌ها همواره حضور دارند و درانتخابات نهمین دوره مجلس نیز با بصیرت و آگاهانه وارد عرصه انتخابات شدند و برنده واقعی انتخابات ،مردم هستند.
مهدی بندرآبادی روز شنبه افزود : انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شاهرود ،سالم و پرشور برگزار شد و موازین شرعی،اخلاقی و انتخاباتی از سوی نامزدها و طرفداران آنها با كم ترین تخلفی رعایت شد كه جای تقدیر و تشكر دارد.
وی اعلام كرد : عزت،سرافرازی و سربلندی نظام با حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات و تعیین سرنوشت خود،همواره بیشتر شده است و بعد از حضور گسترده مردم در انتخابات معادلات جهان استكبار به هم ریخته شده است.
فرماندار شاهرود با آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای مردم شهرستانهای شاهرود و میامی و نماینده مردم این شهرستانها ،گفت:حوزه انتخاباتی شاهرود ومیامی یكی از حوزه هایی بود كه در كمترین زمان صحت انتخابات در آن تایید شد و این نشان از اجرای درست آن دارد.
كاظم جلالی كه برای چهار دوره متوالی توانسته است اعتماد مردم این منطقه را جلب كند در پایان جلسه شورای اداری ،اعتبارنامه خود را از فرماندار شاهرود در حضور امام جمعه و مسوولان این شهرستان و سرپرست فرمانداری شهرستان میامی دریافت كرد
 
سه شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩١
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1391/03/02 19:1
0
0
دو راه برای تامین رضایت خدا و خلق خدا : راه اول : روند شهرک سازی و احداث آثار باستانی بتنی جدید در شهر سمنان متوقف شود. فرآیند مهاجرت از شهرها و استان های مجاور به شهر سمنان و جمعیت سازی پرهزینه متوقف شود. کلیه مهاجرین شهر سمنان به سرزمین های اصلی و استان های خودشان بازگردند. برای مهاجرین به شهر سمنان در شهرها و استان های خودشان اشتغال زایی و تامین مسکن شود. احداث هر گونه کارخانه و واحد صنعتی در شهرستان سمنان متوقف شود. تفکر آپارتاید گونه ای که بر بزرگان و ذی نفوذان سمنانی حاکم است اصلاح شود. تفکر "سمنان شهر برتر" یا " سمنانی قوم بهتر" به تاریخ بیوندد. میان مردم سمنان و شهرهای دیگر هیچ تبعیضی وجود نداشته باشد. همه ظلم و اجحافی که در مدت چهل ، پنجاه سال به مردم شاهرود شده ، جبران شود. خباثت ها و رذالت های نصیری گونه ، توطئه ها و کارشکنی های یزدانی وار و جنایت های هویدایی متوقف شود. راه دوم : واگر همه این کارها با هم انجام نشود ، شاهرود از قید و بند مظهر ظلم و تبعیض و اجحاف ، خلاص شود. یعنی شاهرود از سمنان جدا شود. مردم شاهرود باید طعم حقیقی عدالت را بچشند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099