عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار مجلس 
اخبار > بگو مگوی بی حاصل سیاسی برای کشور مضر است + فیلم


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بگو مگوی بی حاصل سیاسی برای کشور مضر است + فیلم
    رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درباره استیضاح های پی در پی در مجلس گفت: زنده بودن مجلس به همین اظهار نظرها و حرف هاست تا عیوبی که در وزارت خانه ها وجود دارد، با تذکرها برطرف شود.

   

دکتر کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص «بررسی پیش نویس طرح جدید فعالیت احزاب سیاسی» گفت: تغییراتی در ابعاد آن صورت گرفته و این طرح تقریبا آماده است. کمیسیون شوراها خیلی در این زمینه کار کرده است و جلساتی هم با احزاب سیاسی داشته ایم.

وی در خصوص استیضاح های پی در پی در مجلس گفت: این استیضاح ها خیلی لزومی ندارد اما به هر حال مجلس محل افکار و آرا مختلف است. زمانیکه درباره عملکرد یک وزیر 10 نفر امضا جمع کنند می‌گویند، می‌خواهیم استیضاح کنیم و رسانه های به آن می پردازند درصورتیکه پروسه آن طولانی است. زنده بودن مجلس به همین اظهار نظرها و حرف‌هاست تا عیوبی که در وزارت خانه ها وجود دارد، با تذکرها برطرف شود.

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا پرداختن به استیضاح در این شرایط به نفع کشور است، افزود: من بخشی از آن را به نفع نمی دانم و معتقدم بگو مگوی بی حاصل سیاسی برای کشور مضر است. وزیر امور خارجه کسی است که در خط مقدم جبهه قرار دارد و حتما نباید به این‌بگو مگوها پرداخت. باید وحدت و اتحادمان را نشان دهیم و به مسایل و مشکلات و اوضاع اقتصادی مردم بپردازیم زیرا برای کشور مفیدتر است.
شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099