صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبارحوزه انتخابیه 
اخبار > افتتاح مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی فوق تخصصی بهار شاهرود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

افتتاح مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی فوق تخصصی بهار شاهرود
    مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی سوختگی و ترمیمی فوق تخصصی بهار شاهرود با حضور وزير بهداشت و دكتر جلالي، افتتاح شد.

   

به گزارش خبرگزاري مهر، سیدحسن قاضی زاده هاشمی شامگاه سه شنبه و در خلال افتتاح مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ومرکز فوق تخصصی سوختگی وترمیمی بهار شاهرود، ضمن بیان اینکه قدرشناسی مردم باعث تلاش بیشتر و مضاعف همکاران ما در هیئت دولت می شود، ابراز داشت: همه آنهایی که امروز در مسیر اتحاد و وحدت و همدلی قرار دارند در راه پیشرفت کشور گام برمی دارند و به انقلاب و آرمان های آن پایبند هستند.

وی افزود: سیاست های دولت بر این است که زیرساخت های بهداشتی و درمانی را از لحاظ کیفی و کمی افزایش دهد لذا نگاه ویژه وزارت بهداشت در این بین اشاعه کیفی خدمات درمانی در جای جای ایران اسلامی خواهد بود.

عضو کابینه یازدهم با بیان اینکه مشکلات مردم شاهرود موسوم به قاره کوچک را به استماع ریاست جمهوری می رسانم، گفت: بیکاری و آب از جمله مطالبات مردم شاهرود است که البته این مهم نه تنها در این ناحیه بلکه در تمام کشور مطرح می شود اما امیدواریم درسایه همدلی و وحدت آرامشی واقعی در کشور حاکم شود تا شاهد رفع این موانع باشیم.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه به زودی شاهد پیشرفت خواهیم بود، ابراز داشت: مشکلات در سایه سرمایه گذاری، عقلانیت و حکمت حل شدنی است و عقلانیت و حکمت حکم می کند که سرمایه گذار داخلی و خارحی در جایی سرمایه گذاری کند که امنیت و آرامش آن منطقی باشد.

وی افزود: مشکلات حوزه سلامت منطقه را هم در چهارچوب قانون و وظیفه پیگیری خواهیم کرد، کار اجرایی بسیار سخت است و مشکلات و مسایل منطقه ای ناشی از تحریم ها هنوز پابرجاست.

وزیر بهداشت گفت: قدرت های استکباری سال های سال با ما دشمنی کرده اند و لذا محال است به این سادگی دست از دشمنی بردارند.


مركز آموزشی ، پژوهشی و درمانی ومركز فوق تخصصی سوختگی وترمیمی بهار شاهرود يادگار دكتر جلالي، دارای350تخت می باشد و اعتبار صرف شده برای آن بالغ بر 800 میلیارد ریال است كه 600 میلیارد ریال مربوط به ساخت و 200 میلیارد ریال هم در تجهیز آن هزینه شده است.
چهارشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٥
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099