عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار ايران 
اخبار > بیانیه گام دوم مانیفستی برای دهه جدید انقلاب اسلامی است


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بیانیه گام دوم مانیفستی برای دهه جدید انقلاب اسلامی است
    رييس مركز پژوهش‌هاي مجلس با بیان اینکه دبیرخانه ای در مرکز پژوهش های مجلس به منظور پیگیری پیام رهبری تحت عنوان گام دوم تشکیل خواهد شد، گفت: پیام رهبری مانیفستی برای دهه جدید انقلاب اسلامی است.

   

دكتر کاظم جلالی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در چهل سالگی انقلاب به عنوان گام دوم گفت: پیام رهبری بسیار روشن، مهم، امیدبخش و مانیفستی برای دهه جدید انقلاب اسلامی است.

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید قوای سه گانه به علاوه نهادها و دستگاه های نظامی، ارتش، سپاه، بسیج و همچنین مردم این مانیفست را تجزیه و تحلیل کنند و متناسب با آن یک برنامه بنویسند و این یک اصل و استراتژی است که باید به نوعی با برنامه های دستگاه های مختلف مواجه شود.

وی با اشاره به اینکه تدوین برنامه در این رابطه در مجلس شورای اسلامی از طرف رییس مجلس و مرکز پژوهش ها محول شده است، گفت: ما در مرکز پژوهش ها دبیرخانه ای به همین منظور تشکیل می دهیم و با قوت و قدرت بر روی این موضوع کار می کنیم.

دكتر جلالی ادامه داد: با پیامی که رییس جمهور در این رابطه دادند دولت نیز با عزم جدی  در این رابطه وارد می شود و امیدواریم قوه قضاییه و سایر نهادها این کار را انجام دهد تا هر کسی ره توشه و بهره ای از این پیام در گام دوم برای خودش برگیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هر کس باید برنامه خودش را با متناسب با گام دوم تدوین کند البته باید توجه داشته باشیم که گام اول باید مورد آسیب شناسی دقیق قرار گیرد.

وی ادامه داد: آسیب شناسی حتما به این معنا نیست که ما فقط انتقادات و نقدها را جمع کنیم و بیان کنیم بلکه بدین معناست که نقاط قوت و ضعف را بشناسیم، نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را تضعیف کنیم تا کمتر شوند./

پایان پیام/
چهارشنبه ١ اسفند ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099