عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > تمام اخبار > اخبار ايران 
اخبار > ديدار رئیس انستیتو اسلامی روسیه با دكتر جلالي


نسخه چاپي  ارسال به دوست

ديدار رئیس انستیتو اسلامی روسیه با دكتر جلالي
    سفير ايران در روسيه طي سفر به شهر کازان جمهوری تاتارستان با رئیس انستیتو اسلامی روسیه ديدار و گفتگو كرد.

   

دكتر کاظم جلالی که به منظور شرکت در دوازدهمین کنفرانس اقتصادی روسیه و جهان اسلام به شهر کازان جمهوری تاتارستان سفر کرده است در ادامه دیدارها و بازدیدهای خود، روز جمعه 8 مرداد ماه 1400 با رفیق محمد شین رئیس انستیتو اسلامی روسیه، ملاقات و حکم صادره از سوی دانشگاه تهران برای ایشان به عنوان عضو افتخاری هیات علمی آن دانشگاه را به وی اعطا نمود.

محمد شین این حکم را افتخاری برای خود دانست و اظهار امیدواری کرد در فضای دانشگاهی کازان با دانشگاه تهران و بخصوص در زمینه ایران و علوم اسلامی همکاری خوبی داشته باشد. وی همچنین ایران را نمونه خوب فلسفه در منطقه عنوان کرد و گفت: ایران  کشوری متمدن در حال توسعه و دمکراتیک است.  

او گفت: در دانشگاه اسلامی روسیه در کازان یک کرسی زبان فارسی باز کرده ایم و با موسسات آموزش عالی ایران همکاری های خوبی داریم.  

دكتر جلالی در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای ایشان، استاد محمد شین را دارای شخصیتی علمی اخلاقی، دینی و یک استاد برجسته عنوان کرد و اظهار داشت طی این حکم آقای محمد شین از سوی دانشگاه تهران به مدت 3 سال به عنوان عضو افتخاری هیات علمی دانشکده ادبیات و معارف این دانشگاه انتخاب گردیده است.
جمعه ٨ مرداد ١٤٠٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099