صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > اينقدر به پروپاي مركز استان نپيچيد!


نسخه چاپي  ارسال به دوست

اينقدر به پروپاي مركز استان نپيچيد!
    ...اما آيا ترديد داريد كه به شكل سامان مند شاهرود عقب نگه داشته شده و آنچه به دست آورديم را با چنگ و دندان به دست آورديم؟ آيا ترديد داريد كه ما بر خلاف مسير آب شنا مي كنيم؟ آيا شك داريد كه...

   

*پرسش:

سلام عليكم

احتراما ميخواستم بگويم ماداريم آرام آرام ميشويم فوتبال كشورمان آنقدر به حاشيه ها ميپردازيم كه از اصل دور ميشويم.

بيايد به فكر داشته هايي كه داريم فكر كنيم نه چيزهاي كه ميخواهند بدهند البته بايد بدهند ازبزرگان تاكوچكترها پير و جوان خودمان كاري كنيم شهرستان نمونه شويم مثالي ميزنم .

روستاي كوچكي ماننده دلند چرا اينقدر به سر زبانها افتاده آيا مركز استان است.

چرا مسئولين شهر راه را براي سرمايه گذاري خصوصي داخلي خارجي باز بازتر نميكنند.

اينقدر به پر و پاي مركز استان نپيچيد بگويد خودمان چه كرديم چه ميكنيم چه خواهيم كرد بدون اينكه فكر كنيم زير نظر اين استان هستيم . ماميتوانيم با استعدادهاي كه داريم باهمكاري وكمك هرچه بيشتر هم ديگر شهرستان نمونه كشور بشويم كمي همه به خود بيانديشيم. درضمن جواب بي احترامي در برخي مواقع سكوت از هزاران حرف بهتر است جواب هموطن سمناني كلماتي كه اطمينان داريم از برادران سمناني همچين چيزي بعيد است. خدانگهدار شما همشهريان خوب و باصفا

 

*پاسخ:

با سلام و تحيت

مطلب شما بخشي از يك واقعيت است و آن اينكه ما خودمان با عنايت به امكانات موجودمان اعم از استعدادها و ظرفيت هاي ذاتي مثل طبيعت، تاريخ، عرفان، تنوع آب و هوايي، معادن و استعدادهاي عَرَضي چه كاري مي توانيم براي شهرستانمان انجام دهيم. اين مطلب بسيار درستي است و البته در اين بخش عليرغم اينكه انتقادهايي به همه ما وارد است اما توانستيم كارهاي بزرگي انجام دهيم. مثلاً پروژه هاي فولاد، سيمان شاهرود، سيمان بيارجمند، كنستانتره و ... همه با توان عناصر شاهرودي پي گيري شده است.

اما آيا ترديد داريد كه به شكل سامان مند شاهرود عقب نگه داشته شده و آنچه به دست آورديم را با چنگ و دندان به دست آورديم؟ آيا ترديد داريد كه ما بر خلاف مسير آب شنا مي كنيم؟ آيا شك داريد كه از قدرت بازدارندگي در خصوص شاهرود استفاده مي شود؟ بنده به عنوان خدمتگزار كوچك شما هم اينك بيش از يك دهه از عمر خود را در اين راه گذرانده با تجربه به چنين نتيجه اي رسيده ام و قبل از مسئوليتم اصلاً چنين حرف هايي را قبول نداشتم. ما اگر نيروگاه به دست آورديم با دعوا و خون دل خودمان آن را پي گيري كرديم و الا خبري از نيروگاه نبود و فقط نيروگاه در مركز استان ديده شده بود. فرودگاه را خودمان احداث كرديم و امروز در راه اندازي آن تنهاييم و مديريت و مساعدتي جهت پرواز مستمر در آن انجام نمي شود و مثال هاي بسيار ديگر. بگذاريم و بگذريم.

شنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/02/01 12:38
0
0
براي اعتلاي عدالت سر بايد داد به پروپا پيچيدن خيلي كم است .ما آماده ايم
کاربر مهمان
1390/01/30 8:22
0
0
جناب دکتر سلام. ضمن عرض خسته نباشید خواهش میکنم، شما را بخدای بالا سرتون یک کاره اساسی کنید.این که نمیشه همش شما حرف میزنید. خواهش میکنم در صحن علنی مجلس این موارد را بیان کنید. شاهرود و دامغان پشت شما هستند. خواهش میکنم دولت را بخاطر قرار دادن مسئولین بی -در ...زیر سوال ببرید و بازخواست.................... هستند.
کاربر مهمان
1390/01/29 23:28
0
0
نوع نگارش پرسش فوق کاملا نشون می ده که یک شهروند سمنانی با ظرافت هر چه تمامتر اونو نوشته ما با وجود عناصر مهمی چون مردم شاهرود به نمامی مشکلات فائق می گردیدم.
کاربر مهمان
1390/01/29 12:19
0
0
تا زمانيكه قرار است تمام اقدامات شاهرود از فيلتر سمنان بگذرد وضعيت ما بدتر از گذشته خواهد شد پس ........... .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099