صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > آقای دکتر جلالی، غرض ورزی چرا؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

آقای دکتر جلالی، غرض ورزی چرا؟
    ...آقاي دكتر جلالي عزيز همه مي دانند كه جنابعالي پروژه بركناري رئيس پارك را يكسال در حال پيگيري هستيد ولي هيچكس مثل رئيس فعلي نمي توانست و نخواهد توانست به اين شكل پارك را گسترش دهدو با تمام شيطنتهاي دوستان سمناني مقابله كند....

   

*پرسش:

با سلام خدمت نماينده غرض ورز شاهرود!

جناب آقاي دكتر جلالي عزيز كساني كه سال گذشته در افتتاحيه يكي از ساختمانهاي پارك علم و فناوري استان سمنان (هر چند كه شما هنوز نام اين نهاد را نمي دانيد و آن را پارك شاهرود خطاب مي كنيد)با حضور استاندار و فرماندار محترم و جنابعالي و رياست دانشگاه صنعتي شاهرود و مقامات استاني حاضر بودند هنوز از ياد نبرده اند هوچي گري و بد اخلاقي شما را (به دليل اينكه رياست محترم پارك از شما كمتر و ديرتر تقدير كردند )كه باعث شديد دوستان سمناني كه دشمني و بي مهريشان نسبت به پارك علم و فناوري استان سمنان ساليان سال زبانزد عام و خاص است در دلشان قند آب كنند.آيا اين رفتار را فراموش كرده ايد؟چرا به خاطر منافع شخصي و كينه توزي مي خواهيد مديري را كه حداقل در حفظ و تعالي پارك و ساخت و ساز و جذب بودجه هاي ميلياردي براي شهرستان از هر مدير شاهرودي بهتر عمل كرده است بركنار  كنيد؟مدير پارك استان سمنان انسان كاملي نيست و مطمئنا" داراي نقاط ضعفي مي باشد همانطور كه جنابعالي و من و ... داراي نقاط ضعف عمده اي مي باشيم كه گل بي عيب خداست ولي ايشان در دوره مديريتي خود خدمات بسيار ارزنده اي در حوزه پروژه هاي عمراني پارك و احداث و گسترش مراكز رشد در استان و ايجاد اشتغال مستقيم و غير مستقيم از طريق خلق تكنولوژي و فناوري را باعث شده اند.

آقاي دكتر جلالي عزيز همه مي دانند كه جنابعالي پروژه بركناري رئيس پارك را يكسال در حال پيگيري هستيد ولي هيچكس مثل رئيس فعلي نمي توانست  و نخواهد توانست به اين شكل پارك را گسترش دهدو با تمام شيطنتهاي دوستان سمناني مقابله كند.

آقاي دكتر در پايان به شما گوشزد مي نمايم كه: "اگر دين نداريد لااقل ازاده باشيد."

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

چند نکته را مختصراً به عرضتان می رسانم:

1-      در اینکه در مطالب قبلی سهواً‌ از پارک علم و فناوری استان به مرکزیت شاهرود به عنوان پارک علم و فناوری شاهرود نام برده شده است حق با جنابعالی و برخی دیگر از دوستان منتقد می باشد و همین جا از همگی عذرخواهی می کنم.

2-      بی تردید مدیریت فعلی پارک علم و فناوری استان جناب آقای دکتر طوسیان، تلاش بسیار زیادی در رشد و شکوفایی پارک انجام داده اند و اینجانب در محضر خداوند متعال می گویم که نزد هیچ مسئولی در خصوص ایشان کمترین نقد و یا خدایی ناکرده بدگویی نداشتم و جالب اینکه اصلاً بنده آنقدر در کارهای خود غرقم که حتی در خصوص مدیریت امروز و آینده پارک دارای نقطه نظر و یا پیگیری خاصی نبودم تا اینکه از درون مجموعه پارک چندین ایمیل به بنده ارسال شد که دکتر طوسیان درصدد کناره‌ گیری از مسئولیت خود هستند و عزیزانی را نیز به عنوان جایگزین خود به وزارتخانه معرفی کرده اند. بنده در جلسه عید دیدنی که با وزیر محترم علوم داشتم ضمن تقدیر از جناب آقای دکتر طوسیان، بر روی انتخاب جانشین مناسب برای ضربه نخوردن پارک تاکید کردم. جالب اینجاست که وقتی وزیر محترم علوم با معاون محترمشان در خصوص عرایض بنده تماس گرفتند ایشان نیز بر این نکته به شکل تلفنی تاکید ورزید که دکتر طوسیان اصرار بر کناره گیری دارد.

3-      بر خلاف تصور جنابعالی و برخی دوستان دیگر، بنده تلاش دارم کمترین دخالت را در امور اجرایی نمایم و این را می توانید از استانداران و فرمانداران محترم گذشته و حال بپرسید. حتی هنگامیکه همکارانم هم در خصوص عزل و نصب ها جلساتی می گذارند ( همکاران هم استانی در مجلس) همیشه تاکید دارم ما نباید در این امور مستقیماً دخالت داشته باشیم. اتفاقاً نوشتار جنابعالی حکایت از شناخت محدودنتان نسبت به بنده دارد.

4-      یکی از نعمات بزرگ الهی در مورد بنده عدم کینه توزی است. البته بنده همواره از جایگاه نمایندگی مردم دفاع می کنم اگرچه خود را در شخصیت حقیقی خویش، یک روستازاده بی بضاعت می دانم اما هیچگاه اجازه نداده و نمی دهم کسی به این جایگاه که مربوط به مردم است بی احترامی نماید و یا تعرض کند. اما این دفاع از جایگاه به معنای کینه توزی و یا به تعبیر عامیانه «زیرآب زنی» نیست.

5-      اتفاقاً سه دوره نمایندگی شهرستان باید شخصیت منعطف و بی غرض مرا تا حدودی نشان داده باشد. بعضی افراد، انتخابات را در طول چهار سال کش می دهند و حتی رقبا و طرفداران آنان از کمترین میدانی برخوردار نیستند. ولی برعکس در مورد من خیلی از اطرافیان و طرفداران من می گویند اگر می خواهید نزد جلالی محبوب شوید بروید در صف مخالفین وی قرار بگیرید. من بدترین خطاها را از برخی افراد دیدم اما حتی اندکی دم نزدم. اگر خواستید ایمیل دهید تا خصوصی خیلی از شواهد آن را برای شما نقل نمایم.

6-      اگر بنده در صدد برداشتن جناب آقای دکتر طوسیان بودم بدانید نیاز به حدود یک سال وقت نبود. اتفاقاً استمرار مسئولیت ایشان دلالت بر این دارد که بنده با رفتن ایشان از این مسئولیت موافق نبوده ام.

7-      بدانیم هر ظنی می توانیم نسبت به یکدیگر داشته باشیم ولی خداوند حکیم فرمود که « ان بعض الظن ائم» من گاهی دلم برای برخی آدم ها می سوزد که چه بی فایده و بدون سود و یا کیف گناه می کنند و گناهان امثال ما را می شویند و بدون این که نفعی ببرند خود را دچار خسران می کنند. البته همه نوع گناه بد است حتی گناهانی که با سود و یا لذت همراه باشد. اما دیگر این نوع گناه از بدترین گناهان برای انسان است که باید از خداوند متعال متضرعانه بخواهیم همه ما را نجات دهد.

8-      حتماً شما می دانید که اگر یک پدیده در شاهرود را بخواهید نام ببرید که کاظم جلالی با همه حیثیتش از آن دفاع کرد همین پارک علم و فناوری می باشد که حتی ریاست محترم جمهور، وزرای محترم و حاضرین در جلسه دولت در سفر اول آن جلسه را فراموش نکرده اند و آن همه فحش، ناسزا، بیانیه، قهر و درگیری در سفر اول بر سر همین پارک بوده است و لذا همگی تلاش نماییم منصف باشیم و بدانیم به تعبیر مولانا:

غرض ها تیره دارد دوستی را         

                                                غرض ها را چرا از دل نرانیم

9-      بنده مایل نبودم و نیستم در خصوص برخی مسائل از جمله همین موضوع مدیریت پارک در سایت مطلب بنویسم اما در خصوص پارک و مدیریت آن آنقدر مطلب آمد که بسیاری دارای ایمیل نبودند لذا مجبور به دادن پاسخ علنی در سایت شدم و الا این ها مسائل درون خانوادگی ماست و نیازی به سر و صدا ندارد.

دوشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/02/07 9:39
0
0
با سلام خدمت آقاي دکتر جلالي آقاي دکتر به نظر شما زماني که مصلحت شهر و ناحيه نماينگي ايجاب کند بهتر نيست کمي از سياست و سياسي بازي پرهيز کرد، به نظر من مطالبي که در سايت شما در خصوص پارک علم وفناوري استان سمنان منتشرشد جز اينکه دل دوستان سمناني را شاد کند و تزلزل و تفرقه را در ميان کارمندان پارک علم وفناوري ايجاد کند پيامد ديگري نداشت من به نمايندگي از همه کساني که شما از آنها دلخوريد و اين مطالب را در سايتتان آورديده از شما عذر خواهي مي کنم واز شما عاجزانه تقاضا دارم اگر ذره اي به اعتلاي شهرستانمان مي انديشيد و مطمئنم که اين دغدغه را داريد، کل مطالب مرتبط را از سايت حذف کنيد ضمنا نظر من نياز به پاسخ ندارد لطفا چه اين اقدام انجام شد چه نشد نظر من در سايت درج نگردد شايسته است آيه اي از کلام وحي را خاطر نشان کنم که مکروا و مکرالله والله خير الماکرين با تشکر از نماينده محبوبمان
کاربر مهمان
1390/02/05 11:44
0
0
همان طور که پیش بینی میشد جیره خواران .......بیش از دیگران نگران وضعیت شغلی و آینده کاری خود هستند آنهایی که هنوز خاک این مجموعه به تنشان ننشسته وتا از گرد راه رسیده اند بنا به آشنائیت های قبلی با مدیریت فعلی هم جایگاه دیگران را غصب نموده وهم مواردی که بر دیگر کارمندان حرام است مانند اضافه کاری و......برآنان حلال چون نور چشم ...هستند .جناب آقای دکتر جلالی اتفاقاًکار شما اجر جهاد در درگاه باری تعالی دارد وشما نسبت به شرایط فعلی در پارک استان مسئولید بنده مطمئن هستم شما تحت تاثیر سخنان انسانهایی که از بدو اسلام هم وجود داشتند ونانهای خود را به نرخ روز میخوردند قرار نخواهید گرفت مطمئن باشید حقایق بسیار زیادی بعد از .....به گوش مسئولین کشور خواهد رسید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099