صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > توسعه شهرستان شاهرود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

توسعه شهرستان شاهرود
    ...سخنی که فرمودید مبنی بر این که مشکل ما مردم نیستند کاملاً سخن سنجیده ایست. مشکل...

   

*پرسش:

با سلام و احترام

جناب آقاي دكتر جلالي جنابعالي به نقد اين جانب از فرمانداري پاسخ نداديد. چرا؟ البته شايد پاسخ  اين باشد كه اختيار داريد و از نظر عقلايي و منطقي درست است اما از نظر پاسخگويي به مردم قابل قبول نمي باشد. مشكل شاهرود مردم عادي نيستند برادر من جناب هالي كه استاد سياست و مديريت هستيد خوب مي دانيد مشكل شهرستان مديران ارشد آن هستند كه احتياط كاري  را در دستور كار قرار مي دهند و بعضا" انگيزه اي  براي داخل گود بودن را ندارند. به اميد آن روز كه روي بند بند مشكلات شهرستان برنامه ريزي شود و فقط شعار ندهيم چرا كه شعار تا حدي ما را به جلو مي برد بايد عمل نمود. با تشكر

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

زمانی که این مطلب شما را دریافت کردم چند روزی است که به مطلب قبلی شما پاسخ دادم و در نوبت درج قرار دارد و شاید هم تا زمانیکه این پاسخ را می بینید آن در سایت گنجانده شده باشد. ما معمولاً ‌مطالبی را که دوستان می نویسند را به دو دسته تقسیم می کنیم، کسانیکه ایمیل خود را می گذارند و کارهایشان هم جزئی تر است آن ها را در اولین فرصت پاسخ می دهیم. دسته دوم سوالات کلی یا جزئی بدون ایمیل است. معمولا این سوالات در نوبت پاسخ قرار می گیرند چون حجم سوالات بسیار بالاست و در سایت هم باید به گونه ای قرار بگیرد که قابلیت مطالعه را داشته باشد، لذا هم از جنابعالی و هم از سایر خوانندگان عزیز تقاضا می کنم کمی صبور باشند و شرایط کاری و گرفتاری های مرا درک نمایند چرا که من عمده مطالب سایت و پاسخ ها را در فرصت آخر شب و یا به دست آوردن کم ترین فرصتی با حساسیت می نویسم.

نکات شما بسیار دلسوزانه است و از شما سپاسگزارم. سخنی که فرمودید مبنی بر این که مشکل ما مردم نیستند کاملاً سخن سنجیده ایست. مشکل، ما مسئولین و مدعیان نخبگی و برجستگی هستیم و من آن را هم در کشور و خصوصاً در شاهرود با همه وجود درک کرده ام. البته همه این مشکل بزرگ در کوتاه مدت قابل حل نیست. من امیدوارم فرماندار عزیزمان حداقل بخشی از آن را که قابلیت حل دارد مدیریت نمایند.

در پایان از جنابعالی و سایر دوستان باز هم استدعا می کنم حتی الامکان سعی نمایند ایمیل خود را جهت ارتباط سریعتر در هنگام سوال درج نمایند.

يکشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/02/11 12:30
0
0
مردم شاهرود در عمل ثابت كرده اند كه از بهترينهايند و مشكل نخبگان و مديران را هم تا اندازه اي بدوش ميكشند كه جاي تاسف دارد.آقاي دكتر با درايتي كه شما داريد ميتوانيد اين موضوع را سامان دهيد.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099