صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > اطلاع رسانی به مقامات ارشد کشور


نسخه چاپي  ارسال به دوست

اطلاع رسانی به مقامات ارشد کشور
    ...بنده نیز نامه های فراوان آشکار و طبقه بندی شده بسیاری خدمت مسئولین محترم ارسال کردم و در خصوص هر مسئله ای...

   

*پرسش:

نماینده محترم شاهرود

با سلام و عرض ادب خدمت جنابعالی :

آیا برنامه ای برای ایجاد اشتغال در شاهرود دارید ؟

چرا برای ملاقات اختصاصی با مقامات ارشد نظام ( مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور ) جهت اطلاع رسانی عمیق از وضعیت بیکاری و تبعیض های حاکم در شرق استان اقدامی اساسی صورت نمی دهید ؟ باور کنید اطلاع داشتن و آگاه بودن از وضعیت مردم با درک مسائل موجود بسیار متفاوت است . حتما" در این راه از روحانیت محترم شاهرود بهره مند شوید .توفیق شما را از خداوند خواهانیم .

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

مقامات ارشد کشور از وضعیت استان و شاهرود همگی مطلعند. بنده نیز نامه های فراوان آشکار و طبقه بندی شده بسیاری خدمت مسئولین محترم ارسال کردم و در خصوص هر مسئله ای که پیش آمده اطلاع رسانی نمودم. همین توجهاتی که الان می شود در نتیجه همین اطلاع رسانی هاست. در این خصوص مسیر اطلاع رسانی و پی گیری را با جدیت ادامه خواهم داد. البته مردم عزیزمان در جریان باشند بنده هم محدودیت های بسیاری دارم و نمی توانم هر اقدامی را بلافاصله علنی نمایم و امیدوارم شرایط و محدودیت ها درک شود.

يکشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/02/11 18:14
0
0
شما هر بار به موضوع مطلع بودن مقامات کشور از وضعیت استان و شاهرود اشاره می کنید پس چرا هیچ اقدام موثری از سوی مسولین صورت نمی گیرد ؟ مسئولین باید رنج بی عدالتی که سالها است به جان مردم شاهرود افتاده را درک کنند برادر عزیز باور کنید با نامه نگاری نه تنها مشکلی حل نمی شود بلکه هر روز شاهد گستردگی بیشتر این بی عدالتی در سطح استان خواهیم بود چه کسی جوابگوی جوانان بیکار میامی ، بیارجمند و کالپوش خواهد بود ؟ در حالی که پروژه مهم خود روسازی در مرکز استان کلنگ زنی شد و شما طبق روال گذشته همچنان بر آگاه بودن مسولین از وضعیت شاهرود تاکید دارید پس علت این همه بی عدالتی چیست ؟ آیا وقت آن نرسیده همانند مرحوم حسینی باتفاق روحانیت شاهرود یکبار دیگر ملاقاتی با ریاست محترم جمهور یا حتی با مقام معظم رهبری داشته باشید ؟
کاربر مهمان
1390/02/11 12:8
0
0
گروهي در مركز استان از سكوت مردم و مسئولين سو استفاده مينمايند در حكومت عدل علي براي احقاق حق تا پاي جان بايد ايستاد.مصلحت انديشي بس است.مردم در عذابند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099