صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > شهرداری شاهرود چه می کند؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

شهرداری شاهرود چه می کند؟
    ...

   

*پرسش:

باعرض سلام وخسته نباشی خدمت شما شاید این سوال من از شما بی مورد باشد ولی خواستم که شما تذکری به این اقایان دهید تا شاید بفهمند چه میکنند؟ آیا تنها کار عمرانی که شهرداری  شاهرود  می تواند انجام دهد جدول کشی معابر است؟شاید طرح زیبا سازی پارک بلوار تا سرچشمه و شهربازی مهم نیست؟ به نظر شما وضع شهردار و شهرداری و شورای شهر شاهرود تاسف ندارد که به جای انجام کارهای اسای و مهم که به درد مردم بخورد به کارهای ریز و بی اهمیت پرداخته اند وبا کمال افتخار ان را اعلام می کنند (در تلوزیون شهری ) ؟

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

تا آن جا که بنده در جریانم شهردار و شورای محترم شهر در حال پی گیری امور مربوط به شهر و مبلمان شهری هستند. البته می شود همواره در مورد اولویت کارها نقدهایی داشت ولی به نظر بنده بهتر است مستقیماً ‌این امور را با شورای محترم شهر در میان بگذارید.

مردم عزیز بدانید حق شماست که حتی در جلسات شورای شهر به عنوان تماشاچی و ناظر شرکت کنید. لذا از این حقوقو خود استفاده کنید. با شورای شهر ارتباط برقرار نمائید و نقدهایتان را مطرح کنید. من هم پی گیری می نمایم.









شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/04 9:22
0
1
عزيز برادر كه ميگي ديوار شهر بازي نشست كرده اگر كمي در باره قوانين شهرداري اطلاع داشتي ميدونستي كه مسائل فني ربط مستقيم به مديريت كلان شهرداري وشهردار ندارد ايشان مجبور است به خاطر حجم زياد كارها به مسئولين مختلف شهرداري و قسمت فني اعتماد كند و طراحي و نظارت بر اجرا را به انها بسپارد حال اگر اشكالي پيش امده بايد دنبال مقصر واقعي بود نه ان كسي كه ديگر حضور ندارد اين كار پاك كردن صورت مسئله ميباشد هر چه زودتر مشكل فني پيگيري شود نه آنكه اموال مردم و بيت المال خراب ومجدد خيلي زود ساخته شود كه ردي از اين سهل انگاري نماند وقابل پيگيري نباشد .
کاربر مهمان
1390/07/03 13:17
1
2
بابا ایکاش به شهر بازی ختم میشد. بی مدیریتی اشخاصی مثل ......... باعث شده تمامی خیابان های شهر از جمله خیابان شهربانی،خیابان حافظ،بلوار و ... با بارش اولین باران پاییزی فرو رود و باعث به وجود آمدن خسارت به خودرو ها و اموال مردم گردیده است. این .. که دست نشانده .... را کی سر کار آورد نمیدانم................................................................................................ . متاسفم برای مسئولین شهر شاهرود
کاربر مهمان
1390/06/30 21:59
1
2
آقای کاربر مهمان لطفا برو شهر بازی رو ببین دیوارهای قطوری که روی خاکها چیدن و هنوز سالش نگذشته همه نشست کرده روببین و ببین که دارن خرابش میکنن بعد نبود حاج محمدی رو بیشتر و بیشتر حس میکنی!!!!!!
کاربر مهمان
1390/06/27 22:29
0
5
هر روز که میگذرد نبود دکتر ناصر حاج محمدی(که تا ابد در ذهن مردم شاهرود جای دارد)بیشترو بیشتر احساس میشود.آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست هر کجا هست خدایا بسلامت دارش
کاربر مهمان
1390/06/27 13:12
1
5
اي كاش همچون شهردار گذشته تلفن ارتباط مردمي جهت ارئه پيشنهادات فعال شود .منظور شماره 139 .در ضمن از ظواهر امر عملكرد آقاي جيراني در اين مدت در زمينه آسفالت خيانانها تا حدودي موفق تر از شهردار قبل بوده والا در ديگر موارد خيلي قابل رقابت نمييباشد.
کاربر مهمان
1390/06/27 9:24
1
6
بي شك نگين استان سمنان (شاهرود)كه يكي از بزرگترين شهرستانهاي كشور محسوب ميگردد نياز به مسئوليني از جنس دكتر جلالي ها دارد مسئوليني دلسوز كه تمام وجود خود را صرف عمران وآباداني شهر خويش نمايند واما به تمامي همشهريان دلسوز خود به عنوان يك شهروند كوچك توصيه نموده كه از اين امتياز وحق مسلم (حضور در جلسات شوراي شهر) استفاده نموده تا بتوانيم ما هم در آباداني نگين كوير، شاهرود هميشه سبز ،سهيم باشيم .جا دارد از جناب دكتر كاظم جلالي نيز به خاطر اين همه دلسوزي ، تلاش و راهنمائي هاي بجا وانديشمندانه كمال تشكر را داشته باشيم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 






تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099