صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > دلیل حذف بخش کالپوش از خبر مربوط به شهرستان میامی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

دلیل حذف بخش کالپوش از خبر مربوط به شهرستان میامی
    ...

   

*پرسش:

جناب آقای دکتر جلالی چرا در خبری که در خصوص شهرستان شدن میامی و اعلام مصوبه دولت در سابت آورده اید قسمت مربوط به بخش شدن کالپوش را حذف کردید.

*پاسخ:

برخی مسائل دارای کمی پیچیدگی است که تجربه دوازده ساله بنده دلالت می نماید که باید با احتیاط و نگرش دقیق و برنامه ریزی شده و طی مقدمات انجام شود. در کالپوش جهت مرکزیت بخش چند مدعی وجود دارد، یکی روستای رضوان (سوداغلن) دوم حسن آباد و سوم نردین. بی تردید در کالپوش هر کدام از این سه نقطه مرکز بخش شود باید برای دو نقطه دیگر امتیازات ویژه ای دید و الا مردم واکنش منفی نشان می دهند. بر اساس تدبیر اینجانب پی گیر آن بوده و هستیم که حسین آباد و نردین تبدیل به شهر و از امتیازات شهر شدن برخوردار شوند. از همه نظر حسین آباد و نردین استحقاق شهر شدن را دارند آن وقت سوداغلن هم مرکز بخش  بشود. این ها نیازمند گفتگو، رایزنی، احترام به مردم، حرمت گداشتن به شوراها و بزرگان این مناطق است و الا با دستورالعمل خشک و بدون تدبیر و انجام اقدامات این گونه تصمیمات در اجرا دچار مشکل می شود و نقار و شکاف بین مردم عزیزمان ایجاد می نماید. خدا شاهد است ینده با همه دلسوزی و با شناخت عمیق از مناطق مختلف شهرستان شاهرود و با آشنایی با ذائقه مردم مسایل را در ذهنم با تدبیر به پیش می برم. متاسفانه برخی از مسئولین عزیز بدون داشتن این شناخت تصمیماتی اتخاد و اعلام می نمایند که آن وقت همه باید هزینه های بی مورد بپردازیم.

سه شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/06/29 21:20
1
6
با سلام خدمت آقای دکتروهمشهریان محترم کالپوش بنده ساکن روستای بکران میباشم همین موضوع هم در این منطقه صدق میکند حساسیت فوق العاده زیادی بین مردم وجود دارد و اقدام آقای دکتر کاملا صحیح میباشد با تشکر
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099