صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > شهرداری و شورای شهر


نسخه چاپي  ارسال به دوست

شهرداری و شورای شهر
    ...

   

*پرسش:

سلام

آقای جلالی شهردار جدید شاهرود آقای جیرانی از زمانی که روی کار آمده فعلا فعالیت عمرانی وسیعی را در تمام نقاط شهر شروع کرده که امیدواریم این فقط مختص به اول کار او نباشد (از قدیم گفتند پنچری وسط راه است )اما  ایشان در قسمت امور ادار ی شهرداری قانونهای جدید ی  درمورد ساختمان سازی وضع کرده که صدای اعتراض خیلی از فعالان عرصه ساختمان سازی را در آورده .

همین چند روز پیش فعالان ساختمانی در حال رایزنی با همکاران خود بودند تا در مقابل شهرداری تجمع نمایند .

 در زمان شهرداران قبلی هم کاغذ بازی شدید ی در شهرداری حاکم بود که اقدامات آقای جیرانی نیز به آن اضافه شده و فعلا روابط حرف اول را در شهر داری می زند.

البته این را هم بگویم که صحبتهایی است که آقای جیرانی با اعضای ناهمگون شورای شهر هم اختلافاتی پیدا کرده است و شاید زیاد در این منصب دوام نیاورد .

می دانم که شما جواب خواهید داد که 6نفر اعضای محترم شورای شهر باید پاسخگوی جواب شهروندان باشند اما آقای جلالی اکثریت اعضای شورای شهر آنقدر گرفتار مشغولیات مادی خود هستند که به منصب خود فقط به عنوان یک منبع در آمدی نگاه می کنند و  از گرفتاریهای شهروندان غافل هستند .

این را هم فقط جهت اطلاع جنابعالی گفتم که بدانید در این شهر چه خبر است  چون خبر دارم که در انتخاب شهردار نظر شمار ا لحاظ نکرده اند و توقع  از جنابعالی جهت حل این مشکل یک توقع بی مورد است .....

با سپاس از شما

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

همان طور که شما ذکر کردید آقای جیرانی با تجربه حدود سه دهه گذشته خود در حال تلاش هستند و امیدواریم این تلاش ها به ثمر بنشیند.

در خصوص اعضای محترم شورای شهر نباید دچار بی انصافی شویم. البته هیچکس معصوم نیست و همه دارای عیوب هستیم اما این عزیزان در حال تلاش و کوشش برای مجموعه شهر هستند و باید قدر شناس باشیم. این که وضعیت شهرداری به لحاظ کاغذبازی نامناسب است این منوط به جدیت و تلاش شورای محترم و علی الخصوص شهردار محترم می باشد. امیدوارم عزیزانمان در خصوص اصلاح وضعیت اقدامات ملموس تری انجام دهند. من هم اخیراً یک جلسه حدود سه ساعته با شورا و شهردار داشتم. باز هم تذکرات و نکات مورد نظر شما را منتقل و پی گیری خواهم کرد. خود شما عزیزان هم با اعضای محترم شورای شهر مرتبط باشید. ضمن این که انتقاداتتان را به آن ها مستقیماً مطرح می کنید آنان را از وضعیت موجود مطلع نمائید. باید تعامل را در سطح شهر و شهرستان افزایش دهیم.

دوشنبه ٤ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099