صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > بکران


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بکران
    ...

   

*پرسش:

با سلام

ضمن عرض خسته نباشید وآرزوی سلامتی وطول عمربرای حضرتعالی به اطلاع میرساندتاکنون هیچ استانداری ازبکران بازدید نکرده وحتی وقت ملاقات هم به شورانمیدهندکه بااستاندارملاقاتی داشته باشیم. لذاتقاضا میشوداگرامکان داردشماازایشان دعوت کنید به بکران سفرنمایندیا یک وقت حضوری برای شورای بکران باایشان بگیرید.با تشکر

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

چند روز پیش که به بیارجمند سفر کردیم عزیزانمان در شورای بکران هم به آن جا آمدند و برای دقایقی گفتگویی کوتاه داشتیم. قبل از این که برنامه کلنگ زنی بیارجمند تنظیم شود بنده در تماس های مکرر از مدیر عامل محترم گاز استان خواستم که هم زمان برنامه کلنگ زنی بکران، کوهان، هونستان، حسین آباد و شریف آباد را نیز تنظیم نمایند. ایشان هم امید هایی به من دادند اما گویا موفق نشدند. به هر حال بنده هم اکنون دو موضوع را برای آن منطقه و مردم شریف پی گیرم یکی تشکیل یک شهر با تجمیع چند روستا و دوم گازرسانی. در مسیر رفت به روستای بیارجمند در اتومبیل مصرانه از آقای استاندار هم خواستم که هر چه سریعتر کار کلنگ زنی گاز آن منطقه انجام شود که توافق کردیم حداکثر تا آبان ماه این کار انجام شود و وعده اولیه ای به من داده شده است. در خصوص وقت ملاقات با استاندار هم قابل تنظیم است اگرچه زمان کلنگ زنی گاز تشریف خواهند آورد.

دوشنبه ٤ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/04 20:30
0
3
با سلام خدمت آقای دکتر جلالی از اینکه در مورد پروژه گازرسانی و تشکیل شهر جدید پیگیری نموده اید تشکر میکنیم و خواستار تسریع در انجام پروژهای فوق را داریم.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099