صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > فاصله بسطام و شاهرود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

فاصله بسطام و شاهرود
    ...

   

*پرسش:

سلام آقاي دكتر

ميدانم وظيفه شما نمايندگان محترم مجلس وضع قوانين است اما از آنجا كه نمايندگان مجلس كارهاي زيادي براي پيشرفت شهرستانهاي تابعه خود مي كنند و شما هم چنين اقدامات ارزنده اي داشتيد از شما مي خواهم لطفا جهت نزديك شدن فاصله فيزيكي بين بسطام و شاهرود هم كاري كنيد. منظورم اين است چرا شهرك سازيهايي كه در شاهرود انجام مي شود هيچ كدام به طرف شمال و در بين آزاد راه شاهرود - آزاد شهر نيست و يا اينكه اين طرف شاهرود چرا كارخانه و شهرك صنعتي ساخته نمي شود و در مجموع چرا با وجود داشتن فضاي باز و زمين هاي وسيع اين شهرستان به طرف بسطام وسعت نمي يابد تا بالاخره با از بين رفتن اين فاصله به بسطام و بسطامي ها هم سودي برسد. خودتان كه بهتر مي دانيد چه سودهايي خواهد داشت و لازم نيست من عرض كنم.

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

ضمن تشکر از لطف شما، به نکته مهمی اشاره کردید و این همواره مورد تاکید بنده بوده است. زمانی که موضوع مجموعه سه هزار نفری مطرح شد بنده تاکید کردم در محیطی بین شاهرود و بسطام ساخته شود که هم اینک در پشت پارک چغولگیر عملیات احداث آن آغاز شده است.

البته برخی اقداماتی که چند دهه پیش انجام شده و مراکزی مثل تحقیقات کشاورزی در بین شاهرود و بسطام احداث شده که عملاً‌ فاصله را ایجاد کرده است. ضمن اینکه نکته مورد نظر شما هم مهم است و باید اهتمام بیشتری داشته باشیم بی تردید شهرستان شدن بسطام هم می تواند گام تکمیلی مهم و موثری باشد.

سه شنبه ٥ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/14 15:16
0
0
متاسفاته این دوست محترم توسعه بسطام را در ازبین بردن فضای سیز بین شاهرود و بسطام و ایجاد ساخت و ساز میداند که این موضوع نه تنها امتیازی برای یسطام ندارد بلکه باعث آز بین رفتن جذابیت بسطام از نظر آب و هوا و اکولوژیکی میشود.
کاربر مهمان
1390/07/05 11:59
3
9
اميدواريم شرايطي به وجود آيد كه بازهم بتوانيم به داشتن نماينده محبوبي چون كاظم جلالي افتخار نمائيم اين قبيل درخواستها تنها با داشتن پشتكار وتلاش وافر كه همگي از جمله پتانسيلهاي ارزنده جناب دكتر كاظم جلالي ميباشد ميسر است لذا وظيفه ما به عنوان همشهريان ذينفع حمايت همه جانبه از نماينده خود ودلجوئي از بابت جفا هائي كه يقين در اين سالها به ايشان فراوان وارد گشته است ميباشد اميدواريم در دوره جديد باز هم كرسي مجلس شوراي اسلامي در اختيار فرزند غيور اين آب وخاك فخر وشناسنامه اين استان (كاظم جلالي) قرار گيرد تا باز هم او خار چشم عدالت ستيزان اين استان بماند وانشاالله خواهد بود
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099