صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > بخش شدن فرومد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بخش شدن فرومد
    ...

   

*پرسش:

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت نماینده محترم شهرستان شاهرود ومیامی

همانطورکه حضرتعالی شناخت کاملی نسبت به پتانسیل های منطقه محروم فرومدداریدوباتوجه به اینکه روستاهای متعددی تحت پوشش این منطقه میباشند وبنابه اظهارات حضرتعالی درسایت شخصیتان ،درخصوص بخش شدن منطقه فرومد چه اقداماتی صورت پذیرفته است،آیا پیشنهاداتی دراین مورد به مقامات مربوطه داده شده است؟

مردم منطقه فرومد همواره حامی و قدردان زحمات بی دریغ جنابعالی بوده وخواهند بود.باتشکر

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

بنده معتقدم منطقه محروم و دورافتاده فرومد حتماً باید به بخش تبدیل شود و با مسئولین استانی و وزارت کشور در این خصوص گفتگو کرده ام. انشاء الله که این اتفاق میمون و مبارک برای آن منطقه بیفتد تا بتواند از رشد و توسعه مناسبی برخوردار شود.

چهارشنبه ٦ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/10 10:32
3
3
ای کاش مردم شهر ما نیز مانند این همشهری فرومدی قدر دان زحمات مردی بودند که سالهای جوانی خود را برای عمران وآبادانی شهرستان شاهرود گذاشت کاش امروز درد مردم شاهرود فقط این بود که چگونه میتوان مرهمی بر دردهای 12 ساله کاظم جلالی نهاد و کاش میتوانستیم یک بار دیگر از او خواهش کنیم تا مانند گذشته وپر تلاش مقابل عدالت ستیزان باز هم برای شاهرود وشاهرودی فریاد عدالت خواهی سر دهد باید دست تک تک عزیزانی چون این همشهری فرومدی را بوسید که در حد خود به این شکل از نماینده محبوب خود قدر دانی کرده وخستگی را از تن او در می آورد کاظم جلالی از جنس مردم است و محبوب دل غنی وفیر زیرا در نظر او همه بنده خدایند وهدف ایشان خدمت به خلق بوده وهست. من به داشتن چنین نماینده ای افتخار دارم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099