صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > بخش شدن فرومد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

بخش شدن فرومد
    ...ایا باید مانند مردم میامی 17سال به دنبال ارتقاءمنطقه باشیم ؟ایا هنوز هم بایدشاهد بی عدالتی هاباشیم ؟...

   

*پرسش:

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت نماینده محترم آقای جلالی

جوانی هستم 25ساله ساکن در فرومد- اقای دکتر سوال بنده وعده زیادی ازجوانان ساکن دراین منطقه ازشما این است که وزارت کشور بعد از چه مدت جواب درخواستهای مردم فرومد وهمچنین درخواست خود حضرتعالی مبنی بر بخش شدن فرومد را خواهند داد ؟ ایا باید مانند مردم میامی 17سال به دنبال ارتقاءمنطقه باشیم ؟ایا هنوز هم بایدشاهد بی عدالتی هاباشیم ؟ وعده های دولت عدالت محورمبنی بر رفع محرومیت ها درروستاها که اکنون 6یا7سال از دوره انها میگذرد همین بود؟حضرتعالی خود قبول دارید با این وضعیت   مهاجرت معکوس که مجلس دم از آن میزند صورت  نمی پذیرد.

امامان ما توصیه بر این داشته که هر چه را بر خود می پسندید برای دیگران بپسندید آیا اکثر....قادر به زندگی درروستاها که پتانسیل داشته و پیشرفت وامکاناتی درآن شکل ندهندهستند؟ امیدوار هستیم که حضور بعضی از آقایان مسئول درراس اداره جات که برای پیشرفت زادگاه خود به طور (ناحق) تلاش ویاببخشید سوء استفاده میکنند به جایی نرسد که البته باحضور گرم رهبر گرانقدرمان در نظام اسلامی به جایی نخواهد رسید.

آقای دکترتوقع ما ازشما اینست که به وعده خود که درهنگام تبلیغات در دوره های قبلی مبنی بر بخش شدن دهستان فرومد - را تا قبل از پایان دوره نمایندگیتان عملی نمایید هر چند روز به روز وقت را از دست میدهیم اما منتظر خبر خوش شما در راستای موضوع یاد شده هستیم منتظر جواب شما ازسوی وزارت کشور هستیم . با تشکر از زحمات حضرتعالی

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

مطلب شما در خصوص بخش شدن فرومد و ظرفیت و ضرورت آن مطلب صحیحی است. همان طور که مستحضرید در جریان شهرستان شدن میامی بهترین وضعیت این است که بخش کالپوش، بخش فرومد و بخش مرکزی در این شهرستان شکل گیرد و در شهر کالپوش دو شهر حسین آباد و نردین و در بخش مرکزی با تجمیع بکران و کوهان یک شهر جدید ایجاد شود. اما همان طور که مستحضرید اساس کار باید توسط فرماندار شاهرود کارشناسی شده و به استان پیشنهاد و از آن طریق به تقسیمات کشوری ارسال شود و نهایتاً در کمیسیون سیاسی دولت به تصویب برسد. بنده هم به عنوان نماینده و امین شما مردم بزرگوار پی گیرم.

چهارشنبه ١٣ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099