صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > کارخانه ایران کندرو


نسخه چاپي  ارسال به دوست

کارخانه ایران کندرو
    ...

   

*پرسش:

سلام آقای دکتر جلالی

بالاخره کار احداث کارخانه ایران کندرو (ایران خودرو ) در شاهرود به کجا رسید . شما احتمالا اشتباه شنیدید و وزیر صنایع برای احداث کارخانه ایران کند رو در شاهرود وعده یکساله داده بود نه وعده یک ماهه در هر صورت فعلا از آن زمان تابحال خود وزیر صنایع هم عوض شد و فقط وعده های دروغ آنها برای مردم می ماند و بدبینی های ناشی از این وعده های کذب که مردم را به نظام بی اعتماد می کند .بهتر است در زمان وعده دادن مسئولین از آنها امضا و اثر انگشت و چک وسفته و ضامن هم بگیرد که نکند زیر وعده خودشان بزنند .

و همچنین  در کارهایی که سمنانی ها دستی توی کار دارند وعده های دروغین وکذب آنها را باور نکنید چون مردم شاهرود 4 دهه است چوب مدیریت انحصار طلبانه و ظالمانه آن را خورده مثل همین وعده آقای نجم الدین مدیر عامل ایران خودرو .

این مطلب را حتما در سایت بگذارید تا مسئولین ... که این همه داعیه عدالت گستری دارند جواب مردم شاهرود رابدهند  وبدانند که دیگر حنای آنها برای مردم شاهرود رنگی ندارد .

والسلام

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

در سفر سوم دولت، ریاست محترم جمهور در جلسه هیئت دولت در مرکز استان یکی از معضلات استان را بی کاری دانسته و خواستار ایجاد یک واحد صنعتی بزرگ جهت رفع معضل بیکاری شدند. در این نوع نگاه دکتر احمدی نژاد مردم شریف شاهرود نقش به سزایی داشتند چرا که در مسیر حرکت ایشان به محل تجمع مردم، بسیاری از شاهرودی هایی که برای استقبال آمده بودند موضوع بیکاری جوانان را به ایشان متذکر شدند.

بنده هم در جریان وزیر وقت صنایع و معادن جناب آقای مهندس محرابیان مرتب قضیه بیکاری در شرق استان خصوصاً شاهرود را متذکر شدم و از ایشان خواستم واحد خودروسازی را برای شرق استان در نظربگیرند.

لذا در جلسه دولت پس از سخنان ریاست محترم جمهور آقای محرابیان پیشنهاد احداث یک واحد خودروسازی را دادند و جناب آقای دکتر احمدی نژاد هم ایشان را مسئول حل مسئله بیکاری استان کردند.

پس از آن دیدید که بر ما چه رفت و با ما چه کردند و جریانش مفصل است که به سوال ما از وزیر و درگیری های بسیار انجامید و نهایتاً به ناحق مقرر کردند مرکز سایت در سمنان و بخش هایی از آن نیز در سه شهرستان دیگر احداث شود و مدیر عامل محترم ایران خودرو وعده هایی دادند که تاکنون هیچ یک محقق نشده است و مردم حق دارند تا به ما و وعده هایمان اعتماد نکنند.

پنج شنبه ١٤ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/17 16:5
0
1
از همان ابتدا بوي خيانت ميامد آقاي استاندار شما طراح اين موضوع بوديد جواب مردم شاهرود و دامغان را بدهيد آقاي ... شاهرود سكوت كرده ايد كه مبادا ...را از دست بدهيد آقايان در مركز استان بما ميتازند و هر روز در اين مملكت آفت زده بالا تر ميروند شما كجائيد و چه ميكنيد.
کاربر مهمان
1390/07/16 11:13
3
3
پس چی شد دوبرادری آقای دکتر؟ چرا پاسخگو نیستید؟ به همین زودی جا زدید؟ برای خودم متاسفم که توی همچین مملکتی دارم زندگی میکنم......
کاربر مهمان
1390/07/16 11:3
0
2
برای هیئت مدیره شرکت ایران خودرو متاسفیم که همچین مدیران .......... را بر مسند مدیریت قرار می دهد که باعث خدشه دار شدن وجهه این شرکت می گردند .
کاربر مهمان
1390/07/16 8:31
0
1
اگر نگاه تمرکزگرای مرکز استانی ها-خصوصاً در بخش صنعت و معدن- وجود نداشت و راه بسیاری از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در دیگر شهرستان ها ، توسط آنها بسته نمی شد و توزیع عادلانه مراکز و واحدهای صنعتی در استان صورت می گرفت امروز تفاوت پرمعنای نیمه شرقی و غربی استان را نداشتیم؛ نرخ بالای بیکاری در شرق را نداشتیم؛ خالی شدن شهرهای کوچک و روستاهای کوچک و بزرگ از جمعیت را نداشتیم. جالب است کار به جایی رسیده که مرکز استانی ها به دنبال توسعه و جذب و افزایش جمعیتند و شرق استانی ها در غم از دست دادن جمعیت ، اشتغال و رشد و تعالی.
کاربر مهمان
1390/07/14 23:5
0
2
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا. السلام علیک یا قریب القربا. السلام علیک یا معین الضعفا و الفقرا. السلام علیک یا شمس الشموس و انیس النفوس ایها المدفون به عرض الطوس. السطان یا اباالحسن یا علی ابن موسی الرضا. آقا روح و جسممان فدای تو باد ، کمک همه ما دو برادریها کن ...
کاربر مهمان
1390/07/14 21:54
0
2
اوایل کار این دولت گمان میکردم اینان دیگر واقعا خدمتگذار هستند. اما زهی خیال باطل. آقای ... فقط سنگ خود و اطرافیانش را بر سینه میزند و بس. دیدید آرادان با 10000جمعیت شهرستان شد؟؟!!!!! این یعنی عدالت شاهرود و شاهرودی از دید بالاییان کیلویی چند دکتر بیا و به حرمت خون همرزمان شهیدت اگر در دوران باقی مانده از نمایندگی ات سفر هیات دولت صورت پذیرفت در حضور تمام مردم شهرستان به رییس جمهور بگو از دید تمام شاهرودیها .... فرمانداری ما را هم از ویژگی در بیاورد. منفعتش برای ما چه بوده واقعا؟؟؟؟
کاربر مهمان
1390/07/14 20:10
3
9
یا ضامن آهو شنبه ما دوبرادری ها را دریاب
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099