صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > راستی که گل کاشتید دکتر


نسخه چاپي  ارسال به دوست

راستی که گل کاشتید دکتر
    ...بخدا هر آدم بی سوادی جای این نماینده ها بود بعد 4 بار رد شدن طرح می فهمید باید گردش کار ستاد کل رو ضمیمه کرد تا ایراد اول رفع بشه که شما نکردید....

   

*پرسش:

راستی که گل کاشتید دکتر.

هم شما هم همه رفقای مجلسی با سواد و کار درستتون. بخدا هر آدم بی سوادی جای این نماینده ها بود بعد 4 بار رد شدن طرح می فهمید باید گردش کار ستاد کل رو ضمیمه کرد تا ایراد اول رفع بشه که شما نکردید. البته نباید توقع بی خود داشت. کیلویی مدرک گرفتن و از هزارتا سهمیه استفاده کردن و یه قرون پول واسه دانشگاه ندادن آخرش می شه همین دکتری ها... حتما الان می خواید بگید تشر زننده و حرف نا حساب!!! وای به حال مملکتی که قراره توسط شماها رو به راه بشه. راست می گن که آدم حسابی ها شهید شدند یا دیوونه از دست بعضی ها... و بقیه اومدن سوار شدند و پدر مملکتو در آوردن.

اینا همه ادعاتون می شه ولی بعد 4 سال 1 قانون نمی تونید تصویب کنید اونوقت می گید جوونامون بی طاقت هستند و فلان و چنانند.

همین طوری می خواید نیان 3000 میلیارد میلیارد نخورن؟ از با سوادی و با درایتی امثال دوستان کیلویی به مقام رسیده می باشد.

خدایا به تموم بزرگیت قسمت میدم لایقان را به منصب بنشان.

حالا شما هم سانسور کن و به این سوال جواب نده.

 

*پاسخ:

باسلام وتحیت

از همه توهین های شما سپاسگزارم ما هم مثل شما می فهمیم که باید نامه ستاد کل را ضمیمه کنیم اما گویا شما نمی دانید ستاد کل بر اساس نظریه کارشناسی خود مخالف دو برادری بودند. دکتر لاریجانی پس از صحبت مفصلی که با ایشان داشتم با دکتر فیروزآبادی تلفنی صحبت داشتند. ایشان در آن گفتگوی تلفنی بر طبق اظهارات جناب آقای دکتر لاریجانی موافقت کردند و گویا نامه ای هم به شورای محترم نگهبان نگاشته اند اما اعضای محترم شورای نگهبان از آن نامه استنباط موافقت نکردند لذا این ایراد را مجدداً وارد دانستند.

ضمناً آگاه باشید که بنده از هیچ سهمیه ای برای ورود به دانشگاه استفاده نکرده ام و تا قبل از امتحان جامع دکترا، هیچ سمت و مسئولیتی نداشته ام و در سال 1372 در آزمون دکترای اعزام به خارج پذیرفته شدم که چون دولت در آن سال اعزام دانشجویان رشته های علوم انسانی را با بورسیه ممنوع کرد و من علیرغم اخذ پذیرش به دلیل عدم تمکن مالی توان رفتن به خارج از کشور را نداشتم در آزمون دکترای داخل شرکت کردم و در سال 1373 دوره دکترا را آغاز کردم و در سال 1379 وارد مجلس شورای اسلامی شدم و در دوران تحصیل از هیچ امتیاز و سهمیه ای استفاده نکرده ام. پس لزومی به این همه توهین به بنده و همکارانم نیست. ضمن این که تردیدی نیست آدم حسابی ها به مقام والای شهادت رسیدند و امثال من لیاقت درک آن مقام منیع را نداشته ایم.

دوستان عزیز هم انتقاد نکنند که چرا امثال این سوالات را درج می کنیم چرا که شما در آخر همین سوال می بینید که برادرمان می گوید "حالا سانسور کن و جواب نده" گویا در سانسور آن منفعتی عاید بنده می شود.

دوشنبه ١٨ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/20 21:8
0
0
كلا 2 تا اشكال گرفتن يكي بار مالي كه 2برادري سود اوري هم داره يكي هم تاييديه مقام معظم رهبري كه اونم تا جايي كه ميدونم طبق نامه شماره فلان گرفته شد پس مشكل كجاست دكتر جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربر مهمان
1390/07/18 19:19
1
4
با سلام من از طرف همه بچه ها از شما تشكر ميكنم كه واقعا صادقانه از همان ابتدا مسئله را با ما درميان گذاشتيد و ميگم اي كاش شما و نمايندگان با اختصاص زمان و تمركز بيشتر روي اينطرح ،محكمكاري ميكرديد تا اين طرح دوباره از شوراي نگهبان برنگرده... ازتون ميخوام با وجود همه حرفايي كه خيلياش ميدونم حق شما نيست و اين توهين ها به اين شكل سزاورا برادر بزرگوار و زحمتكشي مانند شما نيست باز هم به رضاي خداوند تلاش خودتون رو ادامه دهيد تا انشا الله اين مسئله هم حل بشه و همه ي جونا دعا گوتون باشند .با سپاس فراوان از شما
کاربر مهمان
1390/07/18 16:18
0
4
وقتی گوش شنوایی صدای ما رو نمیشنوه، وقتی میبینیم فقط شما آقای دکتر صدامونو میشنوید همه میاییم به سمت شما به این امید که روزنه ی امیدی هست که کسی از مسوولین کاری برامون انجام بده. بخدا قلبم شکسته ار این وضع خیلی داغونم. ولی خدا خیرتون بده. بچه هاتونو براتون نگهداره. موفق باشید
کاربر مهمان
1390/07/18 16:12
1
6
من عذر می خوام به علت توهین های این شخص، جوان است و زود از کوره در می رود
کاربر مهمان
1390/07/18 14:56
1
4
خداوند متعال به دكتر جلالي عزت و احترام بيش از پيش عنايت فرما .دوستان تنها نماينده دلسوز همين اقاي جلاليه.بقيه نماينده ها دفترشونم ميري تحويل نميگيرن .اما ايشون با ايميل جواب ميدن و اين خيلي قابل تقديره .ايشون زحمت خودشو ميكشه بقيش دست خداس
کاربر مهمان
1390/07/18 14:45
2
8
اخه من چکار کنم دکتر.ایشالا که مشکل این دو برادری ها هم حل شه ولی بندی که موجب معافیت من میشه نه بار مالی داره نه اجازه رهبری میخواد نه دو برادریم..بابا دوتیکه ش کنین حداقل..این دو برادریهو جدا و ویژه هر سال بررسی کنین بعد ستاد نطر کارشناسی بده..کجاش سخته آخه بابا بقیه هم زندگی دارن دیگه..
پاسخ ها
کاربر مهمان
1390/07/19 19:20
منم کاملا با این دوست موافقم. منم مشمول یه ماده میشم که نه ایراد بار مالی داره و نه موافقت رهبری. لطفا دو تکه اش کنید. یعنی دوبرادری از طریق ستاد به صورت مصوبه به تصویب برسد. ما هم کار و زندگی داریم. نمیشه که اقلیت بر اکثریت ارجحیت داشته باشند. با تشکر.
کاربر مهمان
1390/07/20 1:7
به خاطر یه عده قلیل باید کثیر گرفتار و منتظر باشند. بابا دوبرادری رو حذفش کنید. از طریق ستاذ پیگیری کنید.

کاربر مهمان
1390/07/18 14:5
1
4
خجالت بكشين بچه ها من كه شرمنده شدم عوض شماها . دكتر جان عزيزت ناراحت نباش.
کاربر مهمان
1390/07/18 11:38
1
17
دوستان . اکثریت ما در این چند روزه ناراحت هستیم و این ناراحتی باعث شده که تا حدودی منطقی و منصفانه فکر نکنیم . دوستان محترم به جای گله مندی از دکتر جلالی باید از زحمات این تنها نماینده قدر دانی کنیم که در زمانیکه دیگر نماینده های مجلس دیگه پیگیر مسئله معافیت دو برادری نبودند و معافیت دو برادری و ما رو فراموش کرده بودند بازهم یکه و تنها تلاش کردند تا موضوع رو در آخرین اصلاحیه طرح نظام وظیفه مجددا مطرح کنند. به غیر از ایشان کدام یکی از نماینده ها حتی کدام یک از نماینده های مطرح کننده معافیت دو برادری در این اواخر از تریبون مجلس و یا جا های دیگه در این باره صحبتی کردند و یا کمترین تلاشی به خرج دادند؟ خواهش می کنم بر خودتون مسلط باشید و کمی منصفانه و منطقی فکر کنید . ما باید خواستمون رو از نماینده های دیگه هم بخوایم نه اینکه فقط به دکتر جلالی پیله کنیم و دیگر نماینده ها رو رها کنیم. ان شاء الله با تلاش مجدد و مطرح کردن مشکلاتمون برای مسئولین ذی ربط وعنوان این مسئله که تعداد افراد مشمول این معافیت کم هست ، مشکل بر طرف می شه.
کاربر مهمان
1390/07/18 11:36
1
3
با سلام مشکل اغلب مردم این است که تمایل دارند مسایل مختلف را بسط بدهند و راجع به هر کسی بدون دلیل و برهان حرف بزنند! دوست عزیز همین که آقای دکتر جلالی این پرسش انتقادی و تا حدودی توهین آمیز را انتشار دادند نشان از انتقادپذیری زیاد ایشان می باشد. باشد که قبل از هر عملی کمی فکر کنیم و آینده نگر باشیم.
کاربر مهمان
1390/07/18 10:37
2
22
آخه گناه این دکتر چیه که اینقد... نکنین این کارا رو،شما برو فایل صوتی سخنرانی دکتر رو گوش بده بعد بیا این چیزا رو بگو،بعد میبینی که اگه همین آقای دکتره به قول شما کیلویی مدرک گرفته،اگه اونجوری از حق ما دفاع نمیکرد شما همین یه ذره امیدیم که الان داری نداشتی. اگه اینم مثل بقیه اصلا به روی خودش نمیاورد خوب بود آره؟ یه کم قدر شناس باشین خدا وکیلی بچه ها. همه میدونن مشکلات تو مملکت ما زیاده،ولی خداییش انصاف نیست همشو به دکتر نسبت بدین،وقتی می بینین خداوکیلی داره سعیشو میکنه،بابا دیگه چکار کنه؟! خداییش اگه خودتون جای دکتر بودین تا همینجاشم کار رو جلو میبردین؟! حالا هم به جای اینکه ازشون بخواین همچنان کوتاه نیان،دارین بیشتر دلسردشون میکنین؟ واقعاً هدفتون چیه؟؟!! من که با اینکه از دکتر تقاضا و انتظار دارم همچنان پیگیر باشن،اما خداییش همین که تا اینجاشم داره کار رو جلو برده ازش سپاسگذارم،دیگه شماها رو نمیدونم...
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099