صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > روستای نام نیک


نسخه چاپي  ارسال به دوست

روستای نام نیک
    ...

   

*پرسش:

اقاي دكتر سلام كالپوش با جمعيتي بالغ بر ٢٠٠٠٠ نفر جمعيت استحقاق دو بخش رادارد نه يك بخش؟ در اين استان بنا به سايت شما بخش هاي با جمعيت ٧٥٠٠ نفري ادعاي شهرستان شدن دارند . اين است شعار عدالتي كه سر مي دهيم. روستاي نام نيك جمعيتي بيش از ٣٥٠٠ نفر دارد.اما دور افتاده و بدون ادعا وبي سرو صدا

 

*پاسخ:

با سلام وتحیت

به نظر من یا باید آن را دو بخش دید یا حداقل برای سه روستای بزرگ یعنی حسین آباد، نردین و نام نیک امتیاز ویژه ای را در کنار روستای رضوان (سوداغلن) دید. پیشنهاد بنده این است که آن سه روستا به شهر تبدیل شوند. امیدوارم مردم هوشمند و زحمتکش منطقه کالپوش با تفاهم و یکدلی بتوانند این مسیر ارتقاء را بپیمایند. این منطقه در آینده استحقاق شهرستان شدن در مجموعه استان شاهوار را دارد.

يکشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/07/28 22:36
0
2
آقای دکتر مردم منطقه همدلی و تفاهم را در کنار مسئولین شهرستان با عملی نمودن خواسته هایشان وپس 32 سال از نظام اسلامی با توکل به ایزد متعال تجربه خواهند کرد .
کاربر مهمان
1390/07/27 11:23
0
3
باتوجه به موقعیت جغرافیایی گردشگری وجمعیتی تبدیل شدن نام نیک به شهر در دولت عالت محورادعای حق مردم این روستا است
کاربر مهمان
1390/07/24 12:31
0
4
تبدیل شدن به شهر و ایجاد فرصت های جدید ، حق مردم حسین آباد کالپوش ، نام نیک و نردین است. رضوان هم که به خودی خود به دلیل مرکز بخش بودن به شهر تبدیل می شود. این نگاه مسئولان است و تا مردم خوب منطقه چه بخواهند!؟ امیدوارم همگی از این فرصت کمال استفاده را نموده تا زمینه برای آبادانی بیشتر منطقه فراهم شود. بهره برداری از پست 63 کیلوولت برق منطقه ، ایستگاه هواشناسی سینوپتیک منطقه ، سد بزرگ کالپوش و دیگر پروژه ها نوید می دهد که شهرستان کالپوش از شمالی ترین نقطه استان شاهوار بر همه شاهواریان سروری کند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099