صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > استان شدن


نسخه چاپي  ارسال به دوست

استان شدن
    ...

   

*پرسش:

با سلام خدمت شما نماینده محترم.این دفه ی چهارمه که سوال خود را مطرح وامیدوارم جواب بدهید. آقای جلالی به این موضوع که اگر تا پایان کاندیداتوری شما (که خود جناب عالی نیز فرموده اید دیگر در انتخابات شرکت نخواهید کرد)اگر شاهرود تا پایان این دوره استان نشود وبا وجود اینکه میامی هم شهرستان شده است شما فقد وسعت شهرستان شاهرود که بزرگترین شهرستان کشور تا این زمان بوده را کم کرده اید و این جز ذلر چیز دیگری برای مردم شاهرود نخواهد داشت . جز شما آقای دکتر جلالي نماینده دیگری هم که روی کار بیاید در دوره ی بعد کسی نخواهد توانست ونميتواند شاهرود را استان کند مطمعن باشید و آن زمان است كه ميشود گفت شهرستانمان هم بر باد رفتو وجز اينكه به سود مركز استان نشينان باشد چيز ديگري نيست و بودجه ي ميامي را هم از سال ديگر بايد در مركز استان ديد .پس كوچکتر شدن شهرستان شاهرود بدون استان شدن آن فقد به سود استانمان بوده و می باشد نه مردم شاهرود و برای مردم شاهرود پرونده ی دیگری به بدبختی های گذشته ی شاهرود می افزاید و یک خاطره ی همیشه به یاد ماندنی از جناب عالی.

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

از نگاه دلسوزانه شما سپاسگزارم. اولاً علیرغم شهرستان شدن میامی، شاهرود همچنان بزرگترین شهرستان استان است و مرکز استان ما، پیش از شاهرود تجزیه شده بود.

ثانیاً: شهرستان شدن میامی یعنی اعطای بودجه و فرصت بیشتر به مجموعه منطقه ما اعم از شهرستان های شاهرود و میامی که زمینه توسعه پرشتاب تری را برای منطقه فراهم می کند.

ثالثاً: شهرستان شدن میامی، خود یک گام به پیش جهت استان شدن شاهرود می باشد. چرا که ما تا چند شهرستان در اطراف خود نداشته باشیم که نمی توانیم تبدیل به استان بشویم. تاکنون میامی ها از شاهرود گله مند بودند که سنگ اندازی می کند تا میامی شهرستان نشود و این اختلاف موجب سوء استفاده دیگران می شد در حالی که امروز میامی و مردم شریف آن دیار جهت استان شدن این منطقه در کنار مردم شاهرودند و این خود یک فرصت سازی است.

رابعاً: استان شدن یک آرمان ماست که باید به سوی آن روان باشیم اما در عین حال باید واقعگرا باشیم و بدانیم با وحدت و اتحاد و تقویت همدیگر و البته با صبوری می توانیم طی یک زمان معقول به این مقصد نائل آئیم. بی تردید به لحاظ وسعت و امکانات شایسته استان شدن است.

سه شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/08/04 11:54
0
0
پیشنهاد من اینه که شاهرود رو بکنیم کشور شاهوار با ریاست جمهوری مادام العمر اقای جلالی به رویاهات فکر کن ..... جلالی جوووووون
کاربر مهمان
1390/08/01 15:50
3
0
من پیشنهاد می کنم یک استان جدید به نام صددروازه با مرکزیت دامغان تشکیل بشه اینطوری همه مشکلات حل می شود
کاربر مهمان
1390/07/30 8:15
1
3
این عزم اسخ در زمان مرحوم حسینی شاهرودی شکل گرفت ودر دوران دکتر کاظم جلالی روز به روز تقویت شد وامروز زمانی رسیده که مردم بزرگترین شهرستان کشور این امر بزرگ را از یک نماینده بزرگ وتوانمند خواستارند وقطعاً دکتر جلالی به یاری وفضل الهی به این مهم دست پیدا خواهد کرد
کاربر مهمان
1390/07/28 15:48
0
2
استان شاهوار.
کاربر مهمان
1390/07/28 8:22
3
9
در پاسخ به نظر یک دامغانی محترم که مثل خیلی از افراد کوچک و بزرگ در این مملکت از طرف گروه و جمع بزرگی حرف می زنند!!! باید بگویم که شهرستان بزرگ شاهرود قبل از تغییر اخیر بیش از 53 درصد مساحت و 40 درصد جمعیت استان سمنان را شامل می شده است و این یعنی شاهرود ، بزرگتر از 4 شهرستان دیگر استان. ما استان شاهوار را در درجه اول در همین گستره عظیم می خواهیم و حال اگر کسانی خواهش کردند که با ما باشند روی آن فکر خواهیم کرد. ما به کوری چشم تنگ نظران استانی و کشوری ، به واسطه تمامی توانمندی ها و پتانسیل ها و ظرفیت های پیدا و ناپیدای خود و به لطف و کرم دولت کریمه ، تابلوی بزرگ استان شاهوار را بر قلب مملو از صفای تک تک شاهرودی ها نصب خواهیم کرد.
کاربر مهمان
1390/07/27 17:19
5
2
سلام اقای دکتر من به عنوان 1 جوان دامغانی و ازطرف گروه بزرگی از جوانان می گویم برای مثلا استان شدنتان روی شهرستان ما هرگز حساب نکنید
کاربر مهمان
1390/07/27 12:28
0
0
و در این کوچه همه پنجره ها آخر سر میشود باز به روی تو و ما آخر سر توی این کوچه و پس کوچه همه محو شدند همه رفتند و ماند این رد پا آخر سر تو و یک باغ پر از چلچله و بوی بهار میرسد موسم پائیز فرا آخر سر تو پر از عشق به پروازی و من میدانم که از این گوشه رهائیم رها آخر سر و غمت بر در و دیوار دلم خواهد ماند مثل یک قاب ترک خورده بجا آخر سر بله میدانم از این راه شبی میگذری تا کنی کوچه پر از نور خدا آخر سر
کاربر مهمان
1390/07/26 12:15
1
9
بهتر است تا بستر فراهم است ودر دولت آقاي احمدي نژاد اين اتفاق شايسته تحقق يابد.همه در هر جايگاهي بايد به اين موضوع كمك كنند علي الخصوص مردم شريف بيارجمند و بسطام.
کاربر مهمان
1390/07/26 10:5
5
3
پرسشگر محترم بهتر است در کلاس های نهضت ثبت نام کند
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099