صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > تصمیم کمیسیون امنیت ملی چه شد؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

تصمیم کمیسیون امنیت ملی چه شد؟
    ...آقای دکتر در کمیسیون چه تصمیمی برای معافیت دو برادری گرفته شد؟ ...

   

*پرسش:

سلام آقای دکتر، وقتتون بخیر. آقای دکتر در کمیسیون چه تصمیمی برای معافیت دو برادری گرفته شد؟ اگه امکان داره مارو هم مطلع کنید. با تشکر از زحمات شما.

*پاسخ:

با سلام وتحیت

در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور نماینده محترم شورای نگهبان مفصلاً بحث شد و نهایتاً‌ یک تبصره در ذیل ماده مربوط به دو برادری اضافه شد.

دوستان عزیز، در قضاوت عجله ننمائید. انشاء الله هفته آینده این مسئله در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت و در آن جلسه بی تردید از حقوق جوانانی که در این مسیر آسیب دیده اند دفاع خواهد شد و مطمئن باشید که مسئولین کشور و مسئولین ستاد کل و نظام وظیفه به گونه ای عمل خواهند کرد که بخش زیادی از این آسیب ها جبران شود. این خواسته قلبی ماست. اجازه دهید بقیه مسائل بماند برای هفته بعد و نهایتاً تصمیم مجلس و آن چه در جلسه علنی خواهد گذشت.

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در جریان مشکلات شما قرار دارند و حتی علیرغم سفری که برای شرکت در بین المجالس جهانی در سوئیس داشتند ولی چندین بار به شکل تلفنی موضوع را از همان جا پی گیری کردند. لذا این تصور که مسئولین نسبت به سرنوشت شما بی تفاوتند قضاوت شتاب زده ای است.

چهارشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/08/04 19:49
0
2
آقای دکتر تورو خدا چیزی بگید. بخدا 100 روز دیگه امتحان ارشدمه چند هفته س درسمو ول کردم نشستم پای اینترنت تا ببینم بالاخره دوبرادری چی میشه! آقای دکتر شما گفتید این هفته درست میشه، تورو خدا یه چیزی بگید. تمام تلاشتونو بکنید امسال اجرا بشه. اگه بعد از سربازی ما اجرا بشه بخدا عقده ای میشیم. لطفا خودتونو جای ما بذارید ببینید چه زجری کشیده ایم. خواهش میکنم پیگیری بفرمایید.
کاربر مهمان
1390/08/04 1:30
0
3
سلام مجدد. من نظرم رو که با "سلام آقای دکتر جلالی! امروز سه شنبه هست..." شروع شده پس میگیرم. فراموش کرده بودم که تا دستوری تمام نشه دستور بعد قرائت نمیشه. دستور اصلاح آیین نامه داخلی مجلس هم کمی حساس هست. من اینجا رسما عذرخواهی می کنم.
کاربر مهمان
1390/08/03 23:42
0
2
ما فقط خواهان جبران بی کم و کاست بیش از 2 سال از عمرمون هستیم که به ناحق نابودش کردن. خداوند از مسببان این نامردی بزرگ نگذره!
کاربر مهمان
1390/08/03 21:11
0
2
برای اجرای هرچه زودتر قانون مبارک دوبرادری همگی صلوات الهم صل علی محمد وال محمد الهی امیدمان به توست و دست نیازمان به سوی تو دراز است پروردگارا نا امیدمان نفرما و بی نیازمان بفرما (((امین یا رب العالمین)))
کاربر مهمان
1390/08/03 20:18
15
7
بچه ها یک چیز را میخوام به شما بگم ... هر کدام از ما نظراتی داریم که بیشتر بر میگرده به شرایطمون و منافعی که داریم .. بعضی از ما مخالفت میکنیم با آنچه منفعتی برای ما نداره .. این مثال رو شنیدین که میگه " دیگی که واسه من نمیجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه " ، مثلا برخی 2 برادری میخوان .. معافیت دیگه داده بشه ناراحت میشن ، برخی سربازی رفتن .. میگن ما رفتیم چرا این 2 برادری ها نرن و .. ، ولی من تا حالا ندیدم اینجا کسی به تقلب اعتراض کنه .. کسی بگه چرا نظام وظیفه آمار معافیتهای پزشکی صادره را نمیده .. کسی بگه ما مخالف اینیم که با مدارک جعلی و با سوء استفاده کارت معافیت صادر بشه و سایر بی عدالتی ها که اتفاق میافته .. اینجا موضوع سربازی است .. و میشه صحبتها شما پیرامون این قضیه باشه ولی چرا فقط اعتراض ها به این است که نکنه یک معافیتی صادر بشه که ما توش نباشیم و یا نکنه این معافیتی که ما میخواهیم صادر نشه .. قدری بزرگوار باشیم و اگر مخالف و یا موافق هستیم فقط به خودمون فکر نکنیم .. دلیل زیباتری داشته باشیم .
کاربر مهمان
1390/08/03 16:5
1
13
خدایا مردم از استرس......
کاربر مهمان
1390/08/03 14:27
1
10
خبری نشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربر مهمان
1390/08/03 11:51
1
12
سلام آقای دکتر چکار کردید؟ موفق شدید؟
کاربر مهمان
1390/08/03 9:31
1
12
سلام آقای دکتر جلالی! امروز سه شنبه هست. متاسفانه طرح اصلاح موادی از قانون نظام وظیفه مورد بررسی قرار نگرفته است و در عوض 6 مورد اصلاحی شورای نگهبان که در دستور کار مجلس نبودند مورد بررسی قرار گرفته اند. اگر فردا نیز مورد بررسی قرار نگیرد که من بعید میدانم با حجم زیاد دستور کارها مورد بررسی قرار گیرد، رسما در بیانه ای انزجار خود را از این بی عدالتی ها اعلام می کنم.
کاربر مهمان
1390/08/02 23:7
2
9
آقای دکتر فردا سه شنبه روز موعود ماست. تمام نگاههای ما بسوی شماست. با ذکر بسم الله الرحمن الرحیم جلو برید و حق ما جوانان آسیب دیده رو بگیرید. خدایا در این راه خیر به دکتر جلالی کمک کن.
کاربر مهمان
1390/08/02 21:31
1
8
شما رو به تمام مقدساتتون قسم آقای دکتر کاری کنید که 2 برادری رو با هر تبصره و ماده ای که خودتون صلاح می دونید فقط امسال اجرا شه ... بخدا داره زندگیم نابود می شه !!!! فقط امسال رو اجراییش کنن بعد حذفش کنن .. شما جناب دکتر علاوه بر تلاشتون واسه تصویب این قانون ، رایزنی هایی هم با ستاد کل واسه اجرا شدنش واسه امسال انجام بدبن .. بخدا دعاتون میکنیم دکتر .. امیدمون فقط اول خدا و بعد فقط شخص شماست جناب دکتر. خواهش میکنیم ، التماس میکنیم !!!
کاربر مهمان
1390/08/02 20:23
1
8
اگه معاف بشم تا آخر عمرم نوکری آقای جلالی رو میکنم. تا آخر عمرم مدیونشون میشم. استان شدن شاهرود که چیزی نیست!
کاربر مهمان
1390/08/02 17:26
0
21
آقای دکتر چرا نظرات رو تایید نمیکنید؟ خدایی نکرده اتفاقی افتاده؟
کاربر مهمان
1390/08/02 17:22
1
18
واقعا که اینا همش نمایش چوپان دروغگوست! تا کی با چند تا چوپان باید بازی کنیم. دیگه خسته شدیم هر روز یه چوپان دروغگوی جدید. ما خسته شدیم از بس که نقش احمق رو بازی کردیم، پس کی نوبت ما میرسه نقش چوپانو بازی کنیم.؟؟؟؟؟ ما هم دوس داریم به مردم دروغ بگیم مردم واسمون دس بزنن !!!!!!!! نوبت ما نشد؟؟؟؟
کاربر مهمان
1390/08/02 17:18
0
16
سلام دوستان. این روزا هر موضوعی که تو کشورمون بوجود میاد از یک قاعده کلی پیروی میکنه اونم اختلاف نظر بین دو نفر( ………….. و ……………… ). موضوع دوبرادری هم همینه، از یک طرف نمایندگان مردم راضی و از طرف دیگر نیروهای مسلح ناراضی. این وسط ما شدیم بازیچه. ان شا الله که گرفتین چی میگم. این بار مالی هم همش یه مشت چرت و پرته (بهانه الکی). این مجلسیا هم نماینده مردم هستن ولی خب قدرتی ندارند. این جور مجلسها رو باید به توپ بست! من اگه جای نماینده های مجلس بودم استعفا میدادم!
کاربر مهمان
1390/08/01 20:30
0
15
آقای جلالی خبری نشد؟
کاربر مهمان
1390/08/01 15:30
0
16
آقای دکتر جلالی، سردار کمالی گفت که اختیار دوبرادری رو به ستاد کل واگذار کردید. تو رو خدا ذیل این تبصره بنویسید که امسال اجرا شود ولی سالهای بعد با نظر ستاد کل اجرا شود. تو رو خدا نذارید اینجوری حق ما رو بخورن. خواهش میکنم کمکمون کنید.
کاربر مهمان
1390/08/01 14:41
0
14
گزیده مصاحبه سردار کمالی با برنامه جنگ عصرگاهی رادیو اقتصاد و بحث پیرامون طرح اصلاح موادی از قانون نظام وظیفه و دوبرادری: سوال اول مجری برنامه: سردار کمالی گفتن که در مورد آخرین وضعیت معافیت دو برادری سوال کنید تو رو خدا فکری برا ما دو برادر ها بکنید!چه کنیم؟ جواب:اون چیزی که الان به صورت قانونی هست سه برادری هست و برادر چهارم از انجام خدمت سربازی معاف هست.مجلس شورای اسلامی یک مصوبه ای رو داره که بجای برادر چهارم برادر سوم معاف بشه که خوب با وجود اینکه این طرح در مجلس شورای اسلامی تصویب شده هنوز جنبه ی قانونی پیدا نکرده چون شورای محترم نگهبان ایراداتی به این وارد کرده و ما هم در ستاد کل نیروهای مصلح با مجلس تعاملی رو برقرار کردیم که این مصوبه به شکلی اصلاح بشه و این اختیار به ستاد کل نیروهای مسلح بدن که هر زمانی سرباز مازاد بر نیاز داشت دوبرادری رو اجرا بکنه و هر زمانی هم که کسری و کمبود بود سراغ سه برادری و چهار برادری بره. سوال ۲:سردار کمالی گفتن که به ما پاسخ شفاف بدید که این طرح که رد شده در مجلس آیا ستاد کل نیروهای مصلح مخالفت کردن یا مسئله ی دیگه ای بوده؟ پاسخ :ببینید در مجلس هنوز رد نشده! اون چیزی که هنوز مشکل ساز شده بار مالی این طرح هست چون این چیزی که تصویب شده بار مالی داره و بار مالی طرح هست که شورای محترم نگهبان ایراد گرفته لذا این هنوز تو مجلس هست . سوال ۳:امید هست؟ جواب :امید به این شکل هست که پیشنهاد ما (ستاد) برای اینکه این طرح مسیر شورای نگهبان بتونه طی کنه این اختیارو بدن به ستاد کل نیروهای مسلح که همون توضیحی که دادم در غیر این صورت ممکنه به مشکل بخوره. http://www.4shared.com/audio/px9PfkKu/jonge-asrgahi-kamali-30071390.html آقای دکتر ببینید سردار کمالی چقدر دروغگوست! اولین کسی که گفت دوبرادری حذف شده همین آقا بود حالا میگه حذف نشده! آقای دکتر این وسط ما چه گناهی کردیم آخه؟ آقای دکتر بهشون بگید حداقل امسال اجراش کنن. تو رو خدا، تو رو به حضرت فاطمه، شما رو به شیر مادرتون قسم میدیم کمکمون کنید . آقای دکتر بخدا زندگیمونو نابود کردن. خواهش میکنم یه کاری کنید.
کاربر مهمان
1390/08/01 12:9
0
14
آقای دکتر بی صبرانه منتظریم...
کاربر مهمان
1390/08/01 12:3
16
2
سلام آقای جلالی. شما چرا لز یه طرف میرید معافی میدید از طرف دیگه بخاطر کمبود سرباز مدت خدمتو 24 ماه میکنید؟ چرا درست فکر نیکنید؟ این چه وضعشه مگه شما فقط نماینده دوبرادری ها هستید؟
کاربر مهمان
1390/07/30 20:27
0
13
گزیده مصاحبه سردار کمالی با برنامه جنگ عصرگاهی رادیو اقتصاد و بحث پیرامون طرح اصلاح موادی از قانون نظام وظیفه و دوبرادری را اینجا بشنوید! http://www.4shared.com/audio/px9PfkKu/jonge-asrgahi-kamali-30071390.html سردار کمالی گفته که دوبرادری اصلا حذف نشده!!!! در صورتی که خودش 2سال پیش گفت که حذف شده! عجبا!!!! من فکر می کنم که قانون جدید انشاالله از اول آذر اجرا خواهد شد.
کاربر مهمان
1390/07/30 17:15
0
13
بهتر است تمام دوبرادری ها برای استان شدن شاهرود نیز دعا کنند .
کاربر مهمان
1390/07/30 17:13
0
13
سلام آقای دکتر. ما بی صبرانه منتظر خبرهای خوب از سوی شما هستیم. لطفا هر اتفاقی در مجلس در مورد دوبرادری افتاد به ما هم اطلاع بدید. با تشکر از زحمات و پیگیریهای شما
کاربر مهمان
1390/07/30 16:43
0
13
سلام خدمت همه جوونای نازنین این سرزمین؛ امیدوارم مشکل قانون نظام وظیفه و معافیت با پیگیری دکتر جلالی و شما عزیزان حل بشه می خوام توجه شما رو به چند نکته جلب کنم شاید بدونید دکتر جلالی و مردم شاهرود آرمانی دارند و جهت رسیدن به آن تلاش می کنند و آن استان شدن این شهرستان و تشکیل استان شاهواره (جهت اطلاع: شاهوار نام قله ای است در شمال شاهرود به بلندای 4000 متر که بلندترین کوه شمال شرق ایرانه یعنی بعد از قله های البرز مرکزی مثل دماوند، علم کوه و ... با حرکت به سمت شمال شرق در استان های سمنان، خراسان های شمالی و رضوی و گلستان قله ای بلندتر از اون نداریم) حتما می دونید در همه ی استان های کشور بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر آن استان مرکز استانه ولی در استان سمنان وضعیت به این صورت نیست و شاهرود علیرغم داشتن بیشترین وسعت و جمعیت مدت تقریبا 40 ساله تحت ظلم و خود فقط بینی مرکز استان قرار گرفته که نتیجه اون عدم توسعه، بیکاری جوونای این منطقه و پیامدهای اجتماعی ناشی از اونه. شما عزیزان با تبلیغ و صحبت در منطقه خودتون و پیام گذاشتن در سایت های مختلف و فضای وب در رابطه با تشکیل استان شاهوار می تونید به دکتر جلالی و مردم شاهرود در رسیدن به این آرمان و رهایی از این ظلم و اجحاف دیرینه کمک کنید. برای همتون آرزوی موفقیت دارم
کاربر مهمان
1390/07/30 14:38
0
11
دکتر جان نکنه بعد 2 سال زجر کشیدن مسولین بخوان با یه کسری سر و تشو هم بیارن نه دیگه ما کوتاه نمیایم فقط معافیت بدون هیچ چون و چرا این خواسته ماست...
کاربر مهمان
1390/07/30 10:23
1
32
سپاسگزاریم آقای دکتر که در میان تمامی مسئولین، فقط شما هستید که به فکر ما جوانانید. باور کنید آقای دکتر، حرف ما ساده و منطقی است ما فقط به دنبال جبران بخشی از مشکلاتی است که اعتماد به اجرای قانون دو برادری برایمان به وجود آورده است.
کاربر مهمان
1390/07/30 10:21
0
25
دکتر به دادمون برس که کشت مارو این دو برادری.
کاربر مهمان
1390/07/29 23:43
0
27
با سلام دوست داریم دکتر انقدر مهربونی ماه هم داره بهت حسودی میکنه ..
کاربر مهمان
1390/07/29 20:56
0
24
استان شاهوار( شاهرود )
کاربر مهمان
1390/07/29 20:27
0
22
سلام نمیدونم منظور دکتر از جبران بخشی چیه؟من ۷ ماه دیگه از خدمتم مونده به خاطر عدم اجرای این قانون از عشقم جدا شدم الانم ماههاست که افسردگی دست از سرم بر نمیداره دیگه نمیدونم این دکتر چی میگه نمیدونم تقصیره من چیه که بابام نه جانباز بود نه شهید نه ………….کاش اینقدر تبعیض تو جامعه نبود بخدا خسته شدم تو دانشگاه تبعیض واسه خدمت رفتن تبعیض واسه سر کار رفتن تبعیض بعضی وقتا فکر میکنم بچه این خاک نیستم کاشکی دولتمردان یک هزارم عشقی که به لبنان .فلسطین. سوریه و ….. دارند رو نسبت به بچه های ایران داشتند مخلص همه بچه های ایران به امید روزی که ریشه تبعیض در ایران واسه همیشه خشکیده بشه من که تا آخر عمرم اینارو نمیبخشم
کاربر مهمان
1390/07/29 14:31
0
25
خدایا یعنی میشه بعد از دو سال بالاخره معاف بشیم؟ آقای دکتر کمکمون کن.
کاربر مهمان
1390/07/29 11:27
0
23
همه چی آرومه ... من چقدر خوشحالم ... این چقدر خوبه که ... بعد از سه سال معافم
کاربر مهمان
1390/07/29 9:2
0
22
ای ول ای ول دکتر جلالی رو ای ول
کاربر مهمان
1390/07/28 22:25
0
22
آقای دکتر به خدا نمیدونید چه برنامه هایی برای آیندم ریختم! به امید خدا اگه معاف بشم اول از همه میخوام یک لپ تاپ بگیرم (البته قسطی) بعدشم به امید خدا میخوام با دختر عمه ام عقد کنم. توی یک کارخونه هم بهم قول کار دادن (البته با پارتی بازی). خدایا کمکمون کن. آقای دکتر شما رو به ارواح شهیدان همرزمتون قسم میدیم بالاخره هفته بعد مشکل ما رو حل کنید. به خدا تا آخرین لحظه عمرم دعاتون میکنم. ما بعد خدا جز شما و دکتر لاریجانی هیچ حامی ای نداریم. شما رو به ارواح شهیدای عزیزمون قسم میدیم کمکمون کنید.
کاربر مهمان
1390/07/28 22:19
0
20
بچه ها یه دارویی چیزی ندارید من بخورم بخوابم تا اواسط هفته بعد؟ آخه خیلی استرس دارم. ای خدا این دقیقه ها چرا اینقدر کند سپری میشن؟ خدایا کمکمون کن. خدایا این همه وقت به درگاهت دعا کردیم، به خاطر پیامبر عزیزمون اینبار کمکمون کن.
کاربر مهمان
1390/07/28 21:24
0
15
با سلام تو رو خدا یکاری برای این جوونا بکنید چطور50 تا معافیت داریم چرا نشه 51ازتون خواهش میکنم این مشکل بررسی کنید با تشکر
کاربر مهمان
1390/07/28 19:54
0
15
تبصره یعنی چی؟!! منظور همون تبصره ای هست که پای ستاد کل به ماجرا باز بشه. یعنی اینکه هر وقت ستاد کل صلاح بدونه که اصلا صلاح نمیدونه این طرح انجام بشه. این یعنی حذف معافیت دو برادری بدون هیچ سر و صدایی. خوب خیلی با صدای رسا اعلام کنین این قانون کلا حذف شده.
کاربر مهمان
1390/07/28 17:16
0
16
چقدر خوب میشد اگه دیگر مسئولان کشور هم اعم از رییس جمهوری و رییس مجلس و ... مثل دکتر جلالی سایت شخصی داشتن (بدون مدیر سایت و فقط خودشون بچرخوننش) تا ما جوانان بدون هیچ سد و مشکلی بتونیم مشکلات شخصی خودمونو باهاشون در میون بذاریم. اگه اینطور میشد این کشور گلستان میشد.
کاربر مهمان
1390/07/28 14:54
1
32
آقای دکتر باور کنید ما به بیشتر نماینده هایی که وب سایت شخصی دارن ایمیل و پیغام فرستادیم ولی بخدا هیچ کدومشون جوابی به ما ندادن، فقط چند مورد دکتر فلاحت پیشه بود که اونم مدیر سایتشون جواب الکی میداد. نمیخوام چاپلوسی کنم یا ... ولی بخدا تو این مدت فقط شما بودید که از روی خلوص نیت و برادرانه پاسخگو و پیگیر کار ما بودید. بخدا الان روح امام خمینی (ره) از داشتن چنین فرزند خدمتگذار و مردم دوستی شاد شده. امیدوارم یه روزی ما هم بتونیم گوشه ای از این همه بزرگواری و زحمتهای شما و دکتر لاریجانی رو جبران کنیم. آقای دکتر تمام تلاشتونو بکنید این قانون امسال اجرا بشه. بخدا اگه شما و دکتر لاریجانی بازم پیگیری کنید بالاخره ستاد کل راضی به اجرای دوبرادری میشه. از شما بسیار سپاسگذاریم و امیدواریم شما رو در مراحل و جایگاههای بالاتری ببینیم.
کاربر مهمان
1390/07/28 14:25
1
24
سلام . خدا پدر و مادر شما رو بیامرزه... انشاالله که تو مجلس تصویب میشه
کاربر مهمان
1390/07/28 12:36
1
19
اقای دکتر ممنون ازاینکه پیگیر این مسئله هستیر
کاربر مهمان
1390/07/28 9:29
0
25
اقای دکتر خدایی شما مدرس زمان ما هستید ما بچه ها که دنبال این طرح هستیم به تمام نماینده ها ایمیل زدیم به هرکدوم حداقل بالای 50تا ولی یک کلام جواب ندادند شما واقعا نماینده هستی خدا شمارا برای این مملکت نگه دارد
کاربر مهمان
1390/07/28 8:32
1
23
salam ba tashakor
کاربر مهمان
1390/07/28 4:23
1
22
خدا همیشه سلامت نگهتون داره و مصون از خطرات که انقدر وظیفه شناسید. آمین.
کاربر مهمان
1390/07/28 1:48
39
3
سلام آقای دکتر شما که حرف از عدالت میزنید ای عدالته که ایثارگری که فرزند ذکور نداه از تسهیلات کسری خدمت محروم باشه؟؟؟؟؟معافیت دامادها(ازدواج دانشجویی) و تک پسرها که ازطرف دفتر رهبری اعلام شد چرا در قانون جدید نیست؟امیدوارم فقط و فقط دنبال کارهای تبلیغی انتخاباتی نباشید
کاربر مهمان
1390/07/28 1:46
1
22
سلام آقای دکتر ما واقعا غیر از شما هیچ کسی رو نداریم.امسال ان شا الله عمره دانشجویی میرم اونجا حتما دعاتون میکنم
کاربر مهمان
1390/07/28 0:43
1
21
فقط می تونم بگم خدا پدر مادرتو بیامرزه که دارین واسه این جوونا کاری می کنین بخدا صواب داره
کاربر مهمان
1390/07/28 0:17
3
17
با سلام اخرش چی شد ؟
کاربر مهمان
1390/07/27 22:59
6
17
آقای دکتر امیدوارم این تبصره مربوط به افرادی نباشه که بعد از تصویب شدن 2برادری در سال 88 مشمول این قانون میشن، چون ماها هم به امید اینکه 1،2 سال بعد از تصویب، میتونیم از این قانون بهره مند بشیم، برنامه زندگیمونو تغییر دادیم.
کاربر مهمان
1390/07/27 22:33
4
17
آقای دکتر اگه قراره امسال اجرا بشه لطف کنید بهشون بگید بدون قید و شرط اجراش کنن چون اگه عده ای این وسط با قید و شرط ها نتونن معاف بشن بخدا عقده ای میشن.
کاربر مهمان
1390/07/27 22:17
0
21
آقای دکتر خدا شما و دکتر لاریجانی رو از بزرگی کم نکنه. آقای دکتر بهشون بگید حداقل امسال این قانون رو بدون هیچ تبصره و قید و شرطی اجرا کنن.
کاربر مهمان
1390/07/27 22:0
1
22
اقای دکتر خدا خیرتون بده سالهای سربازی من و همه بچه های دیگه به عمر شما اضافه بشه می گن نا برده رنج گنج میسر نمی شود هیچ کاری نشد نداره شما بخوایین می تونید انجامش بدید انشالله تو لباس رئاست جمهوری ببینیمتون یا حق
کاربر مهمان
1390/07/27 21:14
1
25
مرسي دكتر جان.بعد خدا اميدمون به شماست. ايشالا كه به اميد خدا معافيت دو برادري درست ميشه
کاربر مهمان
1390/07/27 20:29
45
8
آقای جلالی میشه تک برادری هم ببرید صحن علنی؟ شاید ماهم معاف شدیم
کاربر مهمان
1390/07/27 20:3
1
21
سلام آقای دکتر ماهایی که اول آبان اعزامیم و 2سال منتظر آخرسر هم به ما که برسه لا اقل 5تا6ماه خدمت کردیم چه فایده به اندازه کافی ضرر کردیم درضمن حتی برخی هم تموم شده سربازی شون دکتر جان کاری کنید این معافیت های تبعیض آمیز نباشه اگه سرباز زیاده مدتش رو کم کنن براهمه چون معافیتها خنده داره مثلن من پدرم14ساله فوت کرده برادربزرگم5سال فوت شده و برادر دیگرم ازدواج کرده و با وضعیت سختی زندگی میتونه به زندگی خودش برسه ولی منو برای مادرم معاف نمیکنن امیدوارم دیگه ازاین معافی های مسخره نیاد
کاربر مهمان
1390/07/27 19:53
1
30
ان شاالله بتونیم جبران کنیم. آقای دکتر تمام سعیتونو بکنید که آذرماه اجرا بشه. خدا از بزرگی کمتون نکنه. راستی آقای دکتر از طرف ما به دکتر لاریجانی هم بگید ایشون هم مثل شما یه سایت شخصی درست کنن تا با ایشون هم در ارتباط باشیم. ان شاالله بعد از تصویب دوبرادری تا همیشه در کنارتون خواهیم بود. مرسی دکتر جلالی مهربان و جوان دوست. ایشالله همیشه خیر ببینی.
کاربر مهمان
1390/07/27 19:49
1
36
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوس آقای دکتر جلالی عزیز .... بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوس آقای دکتر لاریجانی
کاربر مهمان
1390/07/27 19:31
1
22
آقای دکتر میشه لطف بفرمایید بگید این تبصره چی بوده؟ آیا همون تبصره قبلی بوده که شما ذکر کردید؟ فقط خدا کنه پدر بالای 60 سال نباشه. به نظر من باید بدون هیچ قید و شرطی باشه تا عدالت برقرار بشه. مرسی از زحمتهاتون
کاربر مهمان
1390/07/27 19:9
1
26
سلام اقای دکتر جلالی از اینکه به سوالات ما جواب میدین و پیگیر این موضوع هستین (دوبرادری)ممنونیم.
کاربر مهمان
1390/07/27 19:5
1
25
از شما سپاسگزارم. امیدوارم که دیگر ادامه دار نشود و سریع اجرا شود. به خدا دیگه روانی شدیم. انشاالله که دیگر شورای محترم نگهبان ایراد نمی گیرد و طر اجرا می شود.
کاربر مهمان
1390/07/27 17:47
1
26
آقای دکتر لطفا یه سری به این سایت بزنید و ببینید گناه ما این وسط چیه؟ http://nezamvazife.com/showthread.php?p=2 آقای دکتر همونطور که دیدید آقای زاده کمند به صراحت اعلام کرد که معافیت برادر سوم از سال 89 اجرا میشود. ولی سال 89 اعلام کردن که مجلس حذفش کرده! آقای دکتر قبول کنید این وسط، زندگی ما نابود شد. لااقل این سایتها رو نشونشون بدید تا بفهمن چه کار غیراخلاقی و غیرانسانی با ما کردن. آقای دکتر تمام امید ما به شما و دکتر لاریجانیه. لطفا کمکمون کنید.
کاربر مهمان
1390/07/27 17:4
1
21
با سلام دكتر من از اون دسته اي ام كه به اميد اين معافيت در سال 88 ازدواج كردم و خدا رو شكر درسم رو هم خوندم و الان يه بچه هم دارم الان كه درسم تموم شده و اين قانون اجرا نشده حق زن و بچه من اين وسط تلف مي شه و چطوري خرج خونه و كرايه خونه و ..... رو بدم مني كه پدرم 80 سالشه و به زور خرج خودش رو ميده؟؟ از خدا ميخوام كمكت كنه كه كمكمون كني
کاربر مهمان
1390/07/27 16:16
1
19
اميدوارم تبصره مذكور چيزي رو از دو برادري كم نكنه.يعني تبصره باشه نه مانع.... بايد همه كساني كه در شرايط دو برادري از سال 88 تا الان بودن معاف بشن... دفاع از حقوق دوبرادري =اجراي هر چه سريعتر اين قانون
کاربر مهمان
1390/07/27 16:14
1
25
آقای دکتر تو رو خدا به دوستانتون تو کمیسیون امنیت ملی بگید دوپهلو حرف نزنن. چون آقای ابراهیمی گفتن مصوبه به حالت قبلیش برگشته، خودتون جای ما بودید چه استنباطی از این صحبتها میکردید؟ ما فکر کردیم منظور ایشون اینه که دوبرادری رو حذف کردن ، آخه دوبرادری رو چند هفته پیش شما و دکتر لاریجانی بهش اضافه کردید. پس قبول کنید تو این مورد هم ما مقصر نیستیم. آقای دکتر تو رو خدا تمام تلاشتونو بکنید دوبرادری رو حداقل امسال اجرا کنن. خواهش میکنم کمکمون کنید.
کاربر مهمان
1390/07/27 16:1
1
21
آقای دکتر جلالی به خدا خیلی مردی
کاربر مهمان
1390/07/27 15:56
1
19
با تشکر آقای دکتر امید ما اول خداست بعد شما به خدا زدگیمون به این قانون بستست اگه از اول نبود خیلی اتفاق ها نمی افتاد لطفا بیشتر به فکر ما باشید
کاربر مهمان
1390/07/27 15:53
1
20
آقای دکتر ما جوانیم و کم صبر و کم حوصله. اگه حرف نادرستی میزنیم شما باید به بزرگواری خودتون ببخشید، چون شما سرد و گرم چشیده و تحصیل کرده روزگارید. امیدوارم این همه تلاشها و زحمتهای بی توقعانه شما بالاخره مثمر ثمر واقع بشه و ما هم از این همه تشویش و نگرانی و افسردگی خارج بشیم. دعای ما هم پشت سر شماست پس با یاری خدا مجدانه پی گیر این مسئله باشید. در پناه خدا.
کاربر مهمان
1390/07/27 15:50
1
20
يه دونه اي دكتر به خدا من به خاطر اين معافيت ادامه تحصيل دادم در حالي كه قبلش قصد داشتم خدمتم رو برم، كلي بدهي بالا آوردم! ان شاالله گره اين مشكل باز بشه لااقل ماها كه سنمون بالا رفته و مشمول اين بند هستيم شاملمون بشه
کاربر مهمان
1390/07/27 15:45
1
22
واقعا تشکر امیکنم از تلاش های شما و همکارانتون ، امیدوارم هر چه سریعتر این مصوبه تبدیل به قانون بشه ، باور کنید خیلی از کسانی که آسیب دیدن الان در حال خدمت هستن ، حداقل با تصویب سریعترش دلشون رو شاد کنید، چون هیچی بدتر از این نیست که وقتی خدمتت تموم شد این قانون اجرا بشه.
کاربر مهمان
1390/07/27 15:42
5
18
با عرض سلام خدمت نماینده محترم شاهرود اقای دکتر شما که این همه سال مجلس بودید و از ادبیات حرف زدن این مجلسی ها حرف دلشونو می فهمید بگید اخر اجرا میشه یا نمیشه ؟ یک کلام با تشکر
کاربر مهمان
1390/07/27 15:15
1
19
باز هم مرسی از زحماتتون. امیدوارم ما جوونای کم طاقتو به بزرگواریتون ببخشید. ..... ولی ای کاش میگفتید که اون تبصره چیه.. باز هم ممنون
کاربر مهمان
1390/07/27 15:5
1
20
سلام آقای دکتر خیلی ممنون بابت پیگیری های شما.اما امیدوارم این تبصره این نباشه که اجراش به عهده ستاد کل باشه چون اگه این باشه به علت کمبود سرباز حالا حالا ها اجرا نمیشود و با حذف این قانون هیچ فرقی نمیکند
کاربر مهمان
1390/07/27 14:21
2
22
اقای دکتر به خدا ما هم گناه داریم. درسته که بعضیا به شما تشر میزنن ولی به خدا مثل من گرفتارن. شما به بزرگی خودتون ببخشید. مثل حضرت علی باشید که حتی گفت با قاتلش مدارا کنید. آقای دکتر فرض کنید ما برادرای کوچکترتون هستیم. فرض کنید دارید برای برادران خودتون تلاش میکنید. دعای ما هم پشت سر شماست. خدا پشت و پناهتون
کاربر مهمان
1390/07/27 14:14
4
17
هزاران درود برتو باد ای شیرمرد اقای جلالی عزیز خواهش می کنم از شما این دو برادری رو هم مثل سه برادری که شامل غایبها می شد رو تصویب کنید اقای دکتر به نظر شما یه ادم 30 ساله زن و بچه دار میتونه بره سربازی؟؟؟؟؟؟؟ خداوند شما و خانواده محترمتان را در پناه خود حفظ نمایید
کاربر مهمان
1390/07/27 14:2
2
17
دروووووود بر شما ممنون من دیگه یک آبان نمی رم. چون اگه بخوام برم به قیمت طلاق گرفتن زنم تمام می شه.
کاربر مهمان
1390/07/27 13:52
1
24
سلام دکتر عزیزم. خداوکیلی نزارید حذفش کنند. یه تبصره و دو تا تبصرش مهم نیست . فقط حذف نشه .... من که همه امیدم اول به خدا و بعدش هم به شما و جناب آقای دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هستش ... خیلی فشار عصبی رو دارم تحمل میکنم .... تورو به حضرت فاطمه قسمتون میدم نزارید این قانون رو حذفش کنن.با تشکر . سورنا
کاربر مهمان
1390/07/27 13:36
2
20
az inke peygire ma 2 baradaria hastid kamale tashakor ra daram
کاربر مهمان
1390/07/27 13:21
2
30
اقای دکتر مرسی از اینکه مسئولیت پذیر هستین و سریع به سوال جوونا جواب میدین! و اینم بدونید که از اونجایی که در جامعه ما برای جوونا کار خاصی نکردن تصویب شدن این طرح یک نعمته برا ماها لااقل!!!!!ولی خداییش اگه بتونین کاری کنین که لا اقل این طرح حتی موقتا برا امسال یا سال دیگه انجامم بشه خوبه و مطمئن باشین بااین کارتون هیچوقت از اذهان ما جوانان نخواهی رفت و همیشه به نیکی از شما یاد خواهد شد!!! به امید ان روز انشالله
کاربر مهمان
1390/07/27 13:8
4
43
ما به جز شما كسي رو نداريم كه بتونيم مشكلاتمونو باهاش در ميان بذاريم . شما مارو ببخشيد اگر به شما نامه ميزنيم و از شما خواسته داريم شما تنها كسي هستيد كه صداي ما رو شنيديد و خواهيد شنيدبه اميد روزهاي خوش براي شما و تمامي انسانهاي نيك گفتار و نيك پندار در زير سايه پر بركت رهبر معظم انقلاب ( مدظله عالي)و امام عصر (عج) با تشكر از تمامي زحمات و تلاش هايتان براي جوانان ايران اسلامي
کاربر مهمان
1390/07/27 13:4
3
35
خدا خیرتون بده آقای دکتر . من یکی اول امیدم به خداست و بعد به اقداماتی که شما با در نظر گرفتن خدا انجام می دین .شمایی که تنها پاسخگوی ما از بین اون 290 نماینده بودین و هستین.
کاربر مهمان
1390/07/27 12:45
4
72
با تشکر از شما امیدواریم تبصره مذکور تبصره ی کارآمدی باشد نه کارشکن. موید باشید آقای دکتر و مثل همیشه در برابر ما جوانان احساساتی صبور باشید.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099