صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > باز هم دو برادری


نسخه چاپي  ارسال به دوست

باز هم دو برادری
    ...

   

*پرسش:

سلام

شما واقعا آدم زرنگی هستین که با سیاست کامل طرح را از سر خود و دیگران رفع کردین و به سیاست تمام رفع مسئولیت کردین

آفرین

٣ سوال :

١-بعد از گذشت ٢سال از این طرح واقعا انصاف می باشد که حالا طرح را به دست ستاد کل داد تا اونا تصمیم بگیرن؟

٢-اصلا چرا تصویب کردین ؟(اگر قرار بود بعد از ٢سال این کار شود بهتر با انسانیت و مردانگی از تصویب آن جلوگیری می کردین نه این که این رفتار را داشته باشین) چرا که مردم فکر می کنن به خاطر انتخابات بوده و ...

٣-حالا به نظر شما باید چگونه ناز ستادکل راکشید تا اجرا کند چرا که سردار کمالی گفته ما هر وقت صلاح بدونیم این طرح را اجرای کرده بعدم گفته که قانونی بعد از ١١سال تازه داره اجرا میشه به نظر شما این حرف کاملا قانونی و از نظر اخلاق حرفه ای بوده یا خیر؟

حالا با این اوصاف و احوال باید ١١ ای بیشتر و یا کمتر صبر کرد تا اجرا شود شانس بیاریم که افراد به انتهای عمر نرسند.

در انتها باید به خاطر همه تلاش هایتان برای تلاش های بیشمار تشکر کرد و برای شما آرزوی موفقیت دارم.

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

این که فرمودید بنده آدم زرنگی هستم و با سیاست کار را از سرخود رفع کردم بی انصافی است. اقدامات گذشته بنده را می دانید و اقدامات اخیر و البته تا آن جا که قابل بیان باشد را متذکر می شوم تا ببینید آیا کمی بی انصاف نیستید.

1-      پس از آن که طرح توسط شورای محترم نگهبان مجدداً دچار اشکال شد، بنده سریعاً با جناب آقای دکتر لاریجانی موضوع را طرح کردم و ایشان نیز بلافاصله با جناب آقای دکتر فیروزآبادی مسئله را در میان گذاشت و ستاد کل نیز سریعاً نامه مجددی را به شورای محترم نگهبان ارسال کرد و در آن جا صرفاً اضافه کردن یک تبصره را خواستار شد که البته آن تبصره برای سال های آتی ضروری است.

2-      بنده جهت شرکت در کمیته حقوق بشر بین المجالس جهانی عازم سوئیس بودم. برای آن که در غیبتم آسیبی بر طرح نرسد با جناب آقای بروجردی و جمعی از اعضای محترم کمیسیون صحبت کردم و جناب آقای دکتر لاریجانی نیز مطلبی را برای کمیسیون نوشته و نظر خود را مکتوب اعلام کردند.

3-      روز دوشنبه ای که سه شنبه آن طرح جهت رفع اشکالات شورای نگهبان جلسه داشت بنده از سوئیس با جناب آقای بروجردی تماس گرفته و مجدداً در خصوص این که باید یک نگاه متوازن به طرح جهت رفع ایراد شورای محترم نگهبان داشت را به تفصیل تلفنی با ایشان مطرح کردم و همان طور که تلفنی با ایشان صحبت می کردم نزد جناب آقای دکتر لاریجانی رفتم و گوشی تلفن را به ایشان داده و از دکتر نیز تقاضا کردم که با جناب آقای بروجردی صحبت نمایند تا این مشکل را به شکلی که منافع جوانان تضییع نشود حل نمایند.

4-      باز چون دلواپس بودم عصر روز سه شنبه چند بار با کمیسیون تماس گرفتم تا اینکه در انتهای جلسه با جناب آقای بروجردی تلفنی صحبت کردم و برای اطلاع شما عرض می کنم که جناب آقای بروجردی گفت ما برای حل مشکل کل ماده را حذف کردیم و این در کمیسیون تصویب شد.

5-      سریعاً موضوع را با جناب آقای دکتر لاریجانی در میان گذاشتم و از ایشان خواستم که بفرمایند چه کنیم و از حذف ماده شدیداً‌ اظهار نگرانی کردم. جناب آقای دکتر لاریجانی به بنده فرمودند با جناب آقای دکتر بروجردی تماس بگیرید و بگویید حذف را به مجلس گزارش نکنند تا ما از سفر برگردیم.

6-      با تلاشی که انجام شد فعلاً یک تبصره در ذیل بند 9 ماده مربوطه در کمیسیون تصویب شد ولی با این حال انشاء جدید و قابل توجیهی از تبصره که بیشتر می تواند متضمن منافع جوانان باشد را جناب آقای دکتر لاریجانی پیشنهاد داده اند که مقرر شد خود ایشان با شورای مجترم نگهبان رایزنی کنند که این انشاء از تبصره مورد تصویب قرار گیرد که قرار شد امروز بعد از ظهر بنده به ایشان یادآور شوم با شورای محترم نگهبان هماهنگ نمایند.

اگر همه این دلسوزی ها کم کاری و محول کردن امور به دیگران است باید بگویم دیگر بیشتر از این کاری از دست بنده بر نمی آید.

شنبه ٧ آبان ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/08/10 16:0
1
4
دكتر جلالي خدا ايشالا گره از كار شما باز كنه كه به فكر ما جوونا هستين
کاربر مهمان
1390/08/09 20:35
0
2
مدت زمان خدمت وظیفه عمومی افزایش می یابد *با توجه به کاهش جمعیت جوان کشور وکمبود سرباز درنیروهای مسلح مدت خدمت وظیفه عمومی افزایش می یابد.سردارسید حمید صدرالسادات رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی با اعلام این خبربه خراسان گفت:با توجه به کاهش جمعیت جوان کشور طی سال های اخیروپیش بینی کاهش سرباز درنیروهای مسلح، برای تامین سرباز نیروهای مسلح ناچار به افزایش مدت زمان سربازی و حذف برخی معافیت های سربازی هستیم که درآینده توسط ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات آن اعلام خواهد شد.وی همچنین از افزایش مدت خدمت سربازی برای سربازانی خبرداد که از ابتدای آذرماه دفترچه اعزام به خدمت دریافت می کنند.صدرالسادات تصریح کرد: مطابق قانون مدت زمان خدمت سربازی درایران ۲۴ماه است که باتوجه به شرایط نیروهای مسلح ودستور فرماندهی معظم کل قوا به ۱۸ماه تقلیل یافته است.وی یادآور شد: اعتبار دستور العمل ۱۸ماه خدمت تا پایان آبان ماه است و سربازانی که از ابتدای آذرماه به سربازی اعزام شوندبراساس تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح ۲۱یا ۲۴ماه درنیروهای مسلح خدمت خواهند کرد. بخشودگی های جدید اضافه خدمت سربازان رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی افزود: در معافیت های پزشکی مشمول به علت ناتوانی های جسمی از خدمت سربازی معاف می شود.رئیس سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی گفت: اضافه خدمت همه سربازانی که تا اول شهریور امسال خدمت خود را آغاز کرده اند بخشوده شد.سردار حمید صدرالسادات افزود: همچنین به برکت سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه اضافه خدمت سربازانی که تا اول آبان امسال خدمت خود را آغاز کرده اند بخشوده شد.وی گفت: ۲۵ درصد افرادی که به خدمت اعزام شده اند اضافه خدمت دارند که این وضع به علت آگاهی نداشتن آنان از قوانین و مقررات نظام وظیفه است.سردار صدرالسادات افزود: مشمولان می توانند اطلاعات مربوط به دوره خدمت سربازی را از دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی که درمراکز پلیس به اضافه ۱۰ توزیع می شود و نیز از طریق پایگاه اینترنتی پلیس و سامانه تلفن گویای۰۹۶۸۰ دریافت کنند.وی همچنین از صدور کارت های پایان خدمت هوشمند تا یک ماه آینده خبر داد و افزود: کارت های پایان خدمت و معافیت همه افرادی که از این پس موفق به دریافت کارت می شوند هوشمند خواهدشد .سردار صدرالسادات در ادامه با اشاره به وجود ۳۵ نوع معافیت از نظام وظیفه عمومی گفت: این معافیت ها شامل سه دسته پزشکی ، کفالت و موارد خاص است.رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی افزود: در معافیت های پزشکی مشمول به علت ناتوانی های جسمی از خدمت سربازی معاف می شود.وی اضافه کرد: در معافیت کفالت شامل مواردی از جمله داشتن پدر بالای۶۰ سال ، داشتن پدر با سن زیر۶۰ سال به شرط نیازمند مراقبت ، داشتن مادر بدون همسر ، طلاق گرفته یا فوت شده و نیز داشتن خواهر و برادر صغیر نیازمند است.سردار صدرالسادات ادامه داد: معافیت موارد خاص نیز شامل مشمولانی می شود که پدرشان بیش از۳۰ سال سابقه جبهه یا ۲۵ درصد جانبازی و یا سه سال سابقه اسارت داشته باشد.
کاربر مهمان
1390/08/09 20:18
0
3
رئيس سازمان نظام وظيفه درگفت و گو با خراسان : مدت زمان خدمت وظيفه عمومي افزايش مي يابد خراسان - مورخ دوشنبه 1390/08/09 شماره انتشار 17971 عليرضا کافي- با توجه به کاهش جمعيت جوان کشور وکمبود سرباز درنيروهاي مسلح مدت خدمت وظيفه عمومي افزايش مي يابد.سردارسيد حميد صدرالسادات رئيس سازمان نظام وظيفه عمومي با اعلام اين خبربه خراسان گفت:با توجه به کاهش جمعيت جوان کشور طي سال هاي اخيروپيش بيني کاهش سرباز درنيروهاي مسلح، براي تامين سرباز نيروهاي مسلح ناچار به افزايش مدت زمان سربازي و حذف برخي معافيت هاي سربازي هستيم که درآينده توسط ستاد کل نيروهاي مسلح جزئيات آن اعلام خواهد شد.وي همچنين از افزايش مدت خدمت سربازي براي سربازاني خبرداد که از ابتداي آذرماه دفترچه اعزام به خدمت دريافت مي کنند.صدرالسادات تصريح کرد: مطابق قانون مدت زمان خدمت سربازي درايران 24ماه است که باتوجه به شرايط نيروهاي مسلح ودستور فرماندهي معظم کل قوا به 18ماه تقليل يافته است.وي يادآور شد: اعتبار دستور العمل 18ماه خدمت تا پايان آبان ماه است و سربازاني که از ابتداي آذرماه به سربازي اعزام شوندبراساس تصميم ستاد کل نيروهاي مسلح 21يا 24ماه درنيروهاي مسلح خدمت خواهند کرد.
کاربر مهمان
1390/08/09 17:14
2
11
آقای دکتر راسته که میخوان سربازی رو 24 ماه کنن؟ تورو خدا نذارید این کار رو بکنن. ما این همه سال به امید دوبرادری صبر کردیم حالا باید 24 ماه خدمت کنیم؟
کاربر مهمان
1390/08/09 13:2
2
7
ضمن عرض تقدیر و تشکر از دکتر جلالی ایشون بقدری زحمتکش و فعال هستند که غیر از حوزه خدمت شهرستان خودشون در جهت مشکلات کلی و ریشه ای کشور هم تکاپو و تلاش دارند و آوازه ایشان را از همه نماینده ها میشنویم واینکه تریبون ایشون در مجلس همیشه روشنه آقای دکتر من و همه دوستان اینجا سپاس گذار و قدردان زحمات شما هستیم به امید روزی که این طرح مرده بدست شما و با زحمات شما به تصویب برسه و ما هم شما رو روزی کاندید ریاست جمهوری ببینیم و من وهمه دوستان اینجا برای به ثمر رسیدن شما از هیچ تلاشی دریغ نکنیم چرا که این ملت به افراد دلسوزی چون شما به شدت نیاز داره!
کاربر مهمان
1390/08/09 11:8
1
7
آقای دکتر شما رو به خدا این هفته دیگه کار رو یکسره کنید. به خدا از کار و زندگی افتادیم. خواهش میکنم ترتیبی اتخاذ کنید که این هفته بالاخره دوبرادری تصویب بشه و زندگی ما هم بعد از عمری بلاتکلیفی سروسامونی بگیره. تا اخر عمرمون دعاگوتون هستیم و در کنارتون خواهیم ماند. اجر شما با خدا
کاربر مهمان
1390/08/09 10:28
1
13
واقعا رجایی زمانه برازنده شماست. ان شاالله شما رو در جایگاههای بسی بالاتر خواهیم دید.
کاربر مهمان
1390/08/08 15:58
0
14
با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر دلسوز و مرد بزرگوار جناب جلالی . امیدوارم از حرف و سخن بعضی از این بچه ها که میان همچین متن های تند و نسنجیده ای مینویسن و موجب ناراحتی جنابعالی میشن آزرده خاطر نشین و بدونین که خیلی از این جوونا هم هستند که تلاشهای شما رو تو این راه و عرصه های دیگه دیده اند و شما همیشه برای اونها یک الگو بودین .امیدوارم که خداوند اجر دنیا و آخرت به جنابعالی بدهد . با تشکر از حضرتعالی .
کاربر مهمان
1390/08/08 14:25
0
15
دکتر جان جدن خدا خیرت بده...تو نیکی میکن در دجله انداز .....من عذر میخوام از اینگونه پرسش کردن دوست عزیزمان شما بگذارید به پای جوانی و استرس زیاد...خدا میداند که بچه های که شامل حال این قانون می شوند میدانند تنها نمایینده ای که تلاش با تلاش روز افزون خود مانع حذف این قانون شد جنابعالی هستید...امیدوارم همچنان دلسوز وار که قدم در این راه نهاده اید ادامه دهید...با سپاس فراوان
کاربر مهمان
1390/08/08 13:56
0
12
خیلی دوستون داریم آقای دکتر. شیر مادرتون حلالتون باشه.
کاربر مهمان
1390/08/08 13:16
0
11
جناب آقای دکتر جلالی ... اول از همه بی نهایت تشکر و سپاس بابت پیگیری های همه جانبه و مکرر شما نماینده ی دلسوز و محترم .... دوم اینکه دکتر جون تورو خدا این قضیه رو زودتر تمومش کنید ! این هفته یکشنبه تو دستور کار بود اما نمیدونم چرا بهش رسیدگی نشد !!! اصلا تو برنامه نبود !!! خداوکیلی سه شنبه تمومش کنید بره !!! به قرآن قسم دیگه داریم دیوونه میشیم ! آخه یه قانون رو دو ساله دارن پیگیری میکنن !! بس نیست ؟؟؟ ممنون از لطف شما
کاربر مهمان
1390/08/08 12:25
0
8
بچه ها! من زنگ زدم مجلس شورای اسلامی. وصل شدم به اپراتور گفتم: - سلام روز بخیر! تذکر دارم. -در مورد چی؟ - ماده 102 آیین نامه داخلی مجلس. -بفرمایید؟ -خواستم بگم طبق این ماده ردیف دستور کار مجلس نباید تغییر کنه. در صورتی که مجلس امروز دستور کار گزارش کمیسیون امنیت مجلس در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان که در ردیف 3 قرار داشت اصلا امروز در دستور کار خونده نشد. علت چیه؟ -گوشی خدمتتون-(درحال اتصال به شخص دیگر) -سلام بفرمایید. -سلام روز بخیر. یه تذکر داشتم در مورد ماده 102 آیین نامه داخلی مجلس مبتنی بر عدم تغییر ردیف در دستور کار مجلس. امروز در مجلس، طبق دستور جلسه هفتگی گزارش کمیسیون امنیت مجلس در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان که در ردیف 3 قرار داشت اصلا امروز در دستور کار خونده نشد. علتش چیه؟ و کی بررسی خواهد شد؟ -خب اون رو کسی نمیدونه و فقط هیئت رئیسه مجلس میدونه. -هیچ راهی نیست ما متوجه بشیم؟ -هیچ راهی. -خب دستتون درد نکنه. زحمت کشیدید. خدانگهدار. امیدوارم که سه شنبه در دستور قرار بگیره. البته بعید میدونم. چون استیضاح وزیر اقتصاد هست تازه هم یه طرح دوفوریتی اومد توی کار که بعید میدونم برسن به گزارش کمیسیون امنیت در مورد رفع ایراد شورای نگهبان در مورد طرح اصلاح موادی از قانون نظام وظیفه مصوب 1363. چهارشنبه هم که رسیدگی به استعفای آقای مطهری هست، کلا یک جنجالی برپا بشه که نگو. نتیجه اینکه رفت واسه هفته ی بعد اگر جلسه ای هفته ی بعد باشه.
کاربر مهمان
1390/08/08 12:11
0
18
خدا پشت و پناهتون باشه جناب دکتر که اینقدر به مشکلات جوانان کشور (مثل دوبرادریها ، فارغ التحصیلان تربیت معلم و ... ) اهمیت میدید و از هیچ کمکی در قبال این قشر سهیم و رکن اصلی کشور دریغ نمی فرمایید. ان شاالله در پناه سایه خدا عمر طولانی و پر برکتی داشته باشید.
کاربر مهمان
1390/08/08 10:7
0
16
سلام آقای دکتر جلالی عزیز! ضمن اعلام برائت مطلب از پرسش کننده محترم، از شما صمیمانه تشکر میکنم. از شما تقاضایی هم دارم. لطفا در صحن علنی مجلس تذکری بفرمایید تا دستور بررسی اصلاح نظام وظیفه به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان علارغم اینکه در دستور کار شماره 3 هفتگی اومده، نره واسه هفته های بعد و همون یکشنبه اول هفته مطرح بشه. این هفته جدید (7 آبان) هم که احتمال 90درصد در دستور کار قرار نخواهد گرفت به دلایل زیر: یکشنبه که اصلا در دستور نیست. سه شنبه که استیضاح وزیر هست که بعید میدونم مجلس برسه. چهارشنبه هم که استعفای آقای مطهری هست که بازم بعید میدونم به این زودیا تموم بشه. لذا خواهشمند هستیم که تذکری بفرمایید و قال قضیه رو بکنید بره پی کارش به خدا! خسته شدیم.
کاربر مهمان
1390/08/08 9:50
0
16
جناب دکتر لطفا حرفای نسنجیده این آقا رو به بزرگواری خودتون ببخشید. ممنون از تلاشها و زحماتتون.
کاربر مهمان
1390/08/08 5:49
0
15
سلام آقای دکتر خسته نباااشید. واقعا از زحمات دلسوزانتون ممنونیم.
کاربر مهمان
1390/08/08 3:1
0
15
آقای دکتر لطفا به دل نگیرید. این 30 ماه انتظار سخت و هر روز رفرش کردن سایتها به امید خبری خوش از زبان مسئولین، کلا بچه ها رو عصبی کرده و گاهی چنین اشتباهاتی ازشون سر می زنه که واقعا غیرقابل دفاع و خجالت آوره... ازتون خواهش می کنم تدبیری بیاندیشید که لااقل امسال اجرا بشه این قانون، بلکه تا حدودی مرهم دردهای ما جوانان منتظر بشه. همیشه شاد باشید. (امینز از سایت سربازی)
کاربر مهمان
1390/08/08 0:36
0
14
با سلام زبون تشکر که نداریم ... ولی اگر این طرح اجرا بشه بدونید که دعای خیر مادران و همسران همه مشمولین فعلی تا سالهای سال نثار زحمت های بی دریغ جنابعالی خواهد شد ... امیدمون اول به خداست ، دوم به شما ... امیدمون و نا امید نکنید ... با حق
کاربر مهمان
1390/08/07 23:59
0
13
به جای دست دکتر جلالی که نمک نداره الهی دست من بشکنه! آقای دکتر خواهش میکنم به خاطر حرفای مفت و بی ارزش یه جوان کندذهن ما رو تنها نذارید. اگه شما هم به ما پشت کنید دیگه چه خاکی بر سرمون بریزیم؟ آقای دکتر خواهش میکنم ایشون رو ببخشید و اشتباهشو به پای جوانی و ناپختگی بذارید. تو رو خدا حرفای ایشون رو نادیده بگیرید. آخه واقعا اینا عقل و شعور ندارن؟ قدرت تشخیص خوب و بد رو ندارن؟ بازم احسنت به صبر شما. " ان الله مع الصابرین" . آقای دکتر بازم قسمتون میدم تو این شرایط حساس بازم کمکمون کنید.
کاربر مهمان
1390/08/07 23:52
0
13
مرسی آقای دکتر شما واقعا زحمت کش و دلسوز هستید...
کاربر مهمان
1390/08/07 23:45
0
16
آخه بی معرفتا این عوض تشکر کردن از دکتر جلالیه؟؟؟!!! بجز دکتر جلالی بقیه نماینده ها که براشون میل زدیم ما رو به فلان چیزشونم حساب نکردن اونوقت شما بجای تشکر و قدردانی کردن از ایشون که دوبرادری رو به مرز تصویب شدن رسوندن بهشون تهمت و افترا می بندید؟؟؟!!! دکتر جلالی که اعلام کردن اصلا تو انتخابات آتی شرکت نمیکنن!!! نمک رو میخورید نمکدونو میشکونید؟؟؟!!! واقعا این از شان یک ایرانی بدوره!!! تو رو خدا وقتی میخوایید حرفی بزنید یا چیزی بنویسید قبلش یه خرده در موردش فکر کنید!!! اینو از ته دلم میگم: به خدای محمد قسم آخر جواب دکتر رو که خوندم بغض کردم و دلم به حالشون سوخت که دستشون نمک نداره!!! بخدا دیگه نمیدونم چی بهتون بگم. فقط امیدوارم دکتر بازم به بزرگواری خودشون ما رو ببخشن و به دلشون نگیرن.
کاربر مهمان
1390/08/07 23:41
1
15
چه تصویب بشه و چه تصویب نشه ما آلزایمر نداریم که یادمون بره شما چقدر پیگیر این موضوع بودید و برای ما وقت گذاشتید. فقط و فقط شما بودید که به حرف ما گوش دادید و برای ما کاری انجام دادید. لطف شما فراموش و انکار شدنی نیست :)
کاربر مهمان
1390/08/07 19:32
0
15
جناب دکتر، دوستان واقعا از رفت و برگشت این طرح به سطوح امدن، به دل نگیرید، اما ته دلشون می‌دونن کسی جز شما به فکرشون نیست. در حقیقت گله کردن از عزیزی هست که فقط اون انقدر محرم هست که درد رو بهش بگن و باهاش درد دل کنن. در امان حق باشید.
کاربر مهمان
1390/08/07 19:24
0
16
خدا خیرت بده دکتر جلالی...
کاربر مهمان
1390/08/07 19:4
0
12
جناب آقای دکتر جلالی خدا اگه بخواد کاری برای ما جوونا بکنه بالاخره باید سبب ساز بشه و شما تا الان برای ما خیلی زحمت کشیدین، لطفا فارغ از هیاهو ها به تلاشتون ادامه بدین، ما ازتون ممنون هستیم، بدخلقی برخی رو به حساب فشار زندگی بذارین دکتر جان... راستی تلاشتون اگه مقبول افتد به رد خلق مردود نگردد و اگر مردود افتد به قبول خلق مقبول نگردد.
کاربر مهمان
1390/08/07 18:49
0
15
دكتر جان جسارت بعضي از اين جونها رو ببخشيد باور كنيد فشار زياده به خصوص اونهايي كه از اين بحث خسارت ديدند !انشالله جبران كنيم.
کاربر مهمان
1390/08/07 18:45
0
17
خدا خیرت بده دکتر . مادر پیرم هم همیشه دعاتون میکنه هرچند که اگه 2 برادری تصویب یا اجرا نشه . من هستم و مادر پیرم و شامل این قانون هم میشوم .. اگه نشد باز هم دعات میکنم دکتر . خدا حفظت کنه.
کاربر مهمان
1390/08/07 18:36
0
16
آقاي دكتر ما همه قدر شما رو ميدونيم -واقعا بزرگواريد-حرفي چيزي ميشنويد به بزرگي خودتن ببخشيد...ممنون شما
کاربر مهمان
1390/08/07 18:26
0
36
دکتر از دست ما یه وقت دلگیر نشیا من خودم تو دوران دانشجوییم یه مسئولیت کوچیک تو انجمن داشتم ، نمیدونین بچه ها چقدر انتظار داشتن البته نباید از یاد ببریم تنها امید و جوابگوی این بچه ها شمائید ممون از تلاشاتون( شاکی کاربر سایت سربازی)
کاربر مهمان
1390/08/07 17:59
1
31
خیلی از زحماتتون ممنونیم
کاربر مهمان
1390/08/07 17:56
0
35
اگر همه این دلسوزی ها کم کاری و محول کردن امور به دیگران است باید بگویم دیگر بیشتر از این کاری از دست بنده بر نمی آید.............آقای دکتر تو رو خدا این حرفا رو به دل نگیرید. من نمیدونم چرا بعضی از بچه ها بجای تمجید و تشکر به شما تشر میزنن و متهمتون میکنن! واقعا من بجای این عزیزان خجالت میکشم! من یه سئوال از این آقا دارم: آقای عزیز اگه دکتر جلالی هم مثل بقیه نماینده ها که هم من هم شما بهشون انواع ایمیل رو فرستادیم جوابمونو نمیداد و محل سگمون نمیذاشت، اونوقت راضی میشدید؟ واقعا یه ذره چشماتونو باز کنید! آقای دکتر نه تنها با صبر و حوصله مثال زدنیشون جواب نادانی ها و بی احترامی هامونو میدن بلکه یکه و تنها .............! درسته ما هممون از این موضوع صدمه های زیادی دیدیم ولی این باعث نمیشه که به تنها حامی و پشتیبانمون تهمت و تشر بزنیم. اگه این قانون تصویب بشه که هیچ اگرم نشه لااقل ما زحمتهامونو کشیدیم و تو این مسیر فهمیدیم که در کشورمون مسئولانی هم هستن که به خواسته ها و آرمانهای جوونا ارزش و احترام قائل هستن. در آخر ضمن تشکر ویژه از جناب دکتر جلالی دعا میکنم این قانون امسال اجرا بشه و دغدغه های زیادی از جوانان مشمول این قانون برطرف بشه.
کاربر مهمان
1390/08/07 17:34
0
35
آقای دکتر "این تبصره در سالهای آتی ضروری است" یعنی اگه با همین تبصره تصویب بشه امسال اجرا میشه؟ از زحمتهاتون کمال تشکر رو داریم.
کاربر مهمان
1390/08/07 17:20
1
36
جناب آقای دکتر من به نمایندگی از همه دوستان از شما صمیمانه تشکر میکنم و یادآور میشوم که همه امید ما در به نتیجه رسیدن این قانون هموتره شما بودید و هستید حال اگر گلایه ای از سمت دوستان مطرح میشود باور بفرمایید این دوستان نیز منکر تلاشهای شما نیستن و به دلیل صمیمیتی که نسبت به شما دارن به خاطر فشارها و مشکلات زندگی چنین ادبیاتی را به کار میبرن امید است همانگونه که همیشه صبور و شکیبا بودید نسبت به ابراز احساسات جوانانی چون من را درک نمایید باز هم صمیمانه از شما و تلاشهایتان تشکر میکنم
کاربر مهمان
1390/08/07 16:45
0
36
از زحمات شما واقعا سپاسگزاریم.
کاربر مهمان
1390/08/07 16:20
0
42
دکتر صمیمانه از پیگیر ی هاتون کمال تشکر دارم. دکتر از پاراگراف آخرتون دلسرد شدم ، همه ما واقف هستیم که شما چه زحماتی انجام دادین. خواهش می کنم این نامه های گه گاه تند رو هم به بی صبری همه بچه های مشمول دو برادری بگذرانید و تغییری در پیگیری های شما نباشد. اجرکم عند الله(دعا گوی شما از مشهد مقدس)
کاربر مهمان
1390/08/07 15:46
1
41
با تشکر از شما جناب دکتر جلالی ، همین که تعداد انگشت شمار نماینده مانند شما در مجلس داریم جای بسی دلگرمیست در این آشفته بازار... سایت.. پاسخ گویی.. پیگیری.. توضیحات.. ای کاش امثال شما رو در بین مقامات بیشتر میدیدیم..
کاربر مهمان
1390/08/07 15:21
0
47
مرسی آقا دکتر. جناب دکتر منظور ایشون شخص شما نیستید بلکه .... . ما همه خوب میدونیم که شما تو این مدت چقدر بزرگواری کردید و پیگیر کار ما بودید. واقعا اگه شما (در واقع به کمک سایت شما) نبود الان این چیزی هم که هست وجود نمیداشت! آقای دکتر اندکی هم به ما حق بدید که در این مورد اصلا مقصر نیستیم! به این روز عزیز که سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه سلام الله علیهم است سوگند میخورم که بعد از شنیدن خبر معافیت برادر سوم بنده ازدواج کردم ولی حالا با اینکه همسرم باردار نیز هست مجبورم برم سربازی! آقای دکتر باور کنید دارم حقیقتو میگم! بحمدالله در شرایط کنونی هیچ بیگانه ای جرات تجاوز به کشورمون رو نداره و اگه عزیزان ستاد کل حاضر به اجرای دوبرادری در امسال بشن آسیبی به امنیت کشور نمیرسه چراکه تعداد دوبرادریها با توجه به معافیت سه برادری در حال حاضر زیاد نیست! در آخر باز هم ضمن سپاس و قدردانی از زحمات دلسوزانه شما ازتون میخوام این هفته که در مورد دوبرادری صحبت خواهید کرد لطف کنید و با هماهنگی جناب دکتر لاریجانی ذیل تبصره بنویسید که دوبرادری رو امسال اجرا کنن و ان شاالله در سالهای آتی با تدبیر ستاد کل اقدام به اجرای این قانون کنن. اجر شما با خدا
کاربر مهمان
1390/08/07 15:0
0
45
با تشکر از دلسوزیهای شما آقای دکتر، میشه بفرمایید انشای آقای لاریجانی چه بوده؟
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099