صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > به دل نگیرید


نسخه چاپي  ارسال به دوست

به دل نگیرید
    ...

   

*پرسش:

با سلام.

دکتر جلالی عزیز، از زحمات پدر گونه شما بسیار ممنونیم.

 اگر بعضی از دوستان با کلمات تندی با شما برخورد می کنند به دل نگیرید، همه از زحماتی که شما برای دو برادری کشیدید آگاه و ممنوند( کامنت های شایت خود را مطالعه کنید).

دوستانی هستند که ب امید معافی ازدواج کرده و با زحمت 7-8 میلون سرمایه جور کردند و زندگی می گذرانند حالا  حق دهید ناراحت شوند اگر کسی بگوید زندگی و زنو بچه و سرمایه ات بسوزند به ما ربطی  ندارد برو دو سال وقت کشی مت برای ما تا از زندگی ساقط شوی و امثال اینها.

 همه از زحمات شما ممنون اند، اما مهمتر این که با شاد کردن دل جوانان و باز کردن گره کار  ده ها هزار نفر ، چقدر خداوند از شما راضی خواهد بود قابل محاسبه نیست.

 با آرزوی بهترین ها برای شما

از طرف دوستان دو برادری .

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

بنده اصلاً به دل نمیگیرم و اگر حقی برای شما قائل نبودم حتماً‌ پی گیری نمی کردم اما شما واقفید که این موضوع با پیچیدگی های بسیاری مواجه شده است و کار مجلس و قانون گذاری یک حرکت و فرآیند دست جمعی است و به اراده یک فردی مثل حقیر نیست. امیدوارم با اتکال به ذات لایزال الهی بتوانیم به گونه ای حرکت نمائیم که شرمسار مردم عزیزمان و شما جوانان امیدوار نشویم.

سه شنبه ١٠ آبان ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/08/14 10:24
0
2
یه استادی داشتیم که خیلی حرف قشنگی میزد . میگفت سربازی رو پولی کنند در عوض عین همون پول رو بدهند به اونهایی که ندارند و میروند سربازی . فکرش را بکن یه خانواده روستایی که 4 تا پسر سرباز داره تو این دو سال مثلا نفری 20 ملیون بگیره بعد از سربازی لااقل یه اتاق کنار خونه پدرش میتونه بسازه.البته همیشه پول رو بدند نه روش مالیات و .... ببندند و بعد هم هاپولی بشه
کاربر مهمان
1390/08/13 19:54
0
2
خوب باید بگم که اگه این قانون اجرا نشه من یکی که خود کشی می کنم اخه این قانون باعث شده تا به امروز همه ی پل های پشت سرم و پیش روم یا خراب شه یا به خطر بیفته....دیگه من که کم اوردم...فکر کن تو سن 28 سالگی با یک مدرک دهن پر کن که هیچ کاری براش گیر نمیاد و فقط کلاس داره بری خدمت.....اینا به کنار بدتر از همه اینکه .....نمی دونم چرا اما خیلی از دو برادری ها شرایط منا پیدا کردن
کاربر مهمان
1390/08/12 13:29
0
5
آقای جلالی! خیلی مرد هستید! من به شخصه به همه نماینده ها انواع تماس ها را گرفتم. اما حتی حتضر به پاسخگویی نبودند. تنها شما هستید که به فکر رای جمع کردن نیستید. امیدوارم همه مسئولین شما رو الگوی کار خودشون قرار بدن، ضمن اینکه من در هر کاری که باشم رفتار و منش شما را الگوی خودم خواهم کرد. پاینده باشید.
کاربر مهمان
1390/08/11 17:21
0
4
عاشقتم آقای دکتر
کاربر مهمان
1390/08/11 9:49
0
10
کاش این جوانان واین مردم قدر دان زحمات چنین نماینده ای سخت کوش بودند تا باز هم میتوانستیم به داشتن یک کرسی وزن دار برای بزرگترین شهرستان کشور در مجلس شورای اسلامی فکر کنیم امیدوارم همه به خود بیائیم و به این باور برسیم که قطعاً شاهرود بزرگترین شهرستان کشور نیاز به فردی بزرگ وبا پتانسیل به اندازه خود دارد
کاربر مهمان
1390/08/10 21:22
0
13
دكتر ما چه معاف بشيم و چه نشيم هميشه دوست داريم
کاربر مهمان
1390/08/10 17:41
0
9
درود به شرفت من یکی به خدا اگه اجرا هم نشه تا آخر عمرم انسانی مثل شما رو فراموش نخواهم کرد.
کاربر مهمان
1390/08/10 15:48
0
9
آقای دکتر بخدا دوست دارم. باور کنید شهر ما (..........) دوتا نماینده داره ولی اگه ببینمشون نمیشناسمشون. ............. کاش شما نماینده منتخب ما بودید. آقای دکتر به نظر من موضوع کمبود سرباز اصلا واقعیت نداره. لطفا کاری کنید دوبرادری رو اجرا کنن.
کاربر مهمان
1390/08/10 13:2
0
8
اینا همش نشانه بزرگواری و عظمت شماست جناب دکتر.
کاربر مهمان
1390/08/10 12:22
0
9
درود بر شما. پیشنهادی هم مطرح هست آقای دکتر که شاید بتوانیم با پرداخت هزینه ای بیشتر برای وصول کارت معافیت (البته تا آنجا که وسع این بندگان خدا هم برای تهیه آن مبلغ برسد) کمکی باشیم برای برطرف کردن بار مالی اجرای این طرح. به هر طریق حقیقت این است که تنها در حال حاضر اجرای این طرح می تواند برای ما منتظران چندین ساله مفید واقع شود و اجرای دیرهنگام آن دردی از درد ما دوا نکرده و صرفا باعث ازار روحی و دلشکستگی جوانان می شود. درود بی پایان بر شما (امینز)
کاربر مهمان
1390/08/10 12:12
0
11
در واقع ما شرمنده شما هستیم که این همه شما رو گرفتار و ناراحت کردیم. آقای دکتر واقعا از ته دلم میگم شرمندتونیم. شاید با خودتون میگید ای کاش از اول من هم مثل بقیه نماینده ها این موضوع رو پیگیری نمیکردم و خودمو اینقدر گرفتار نمیکردم! ولی آقای دکتر باور کنید اینها همه به خواست خداست و من مطمئنم خداوند شما رو در کنار ما قرار داده تا بالاخره گره از مشکلاتمون باز بشه. امیدوارم با توکل به خدا بالاخره این مسیر پر پیچ و خم به سرمنزل برآورده شدن آرزوی سه ساله ما منتهی بشه. براتون از صمیم دل آرزوی توفیق روزافزون میکنم. موفق و موید باشید.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099