صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > چرا صحبت از نماینده ای با رای بالا می کنید؟


نسخه چاپي  ارسال به دوست

چرا صحبت از نماینده ای با رای بالا می کنید؟
    ...

   

*پرسش:

سوال از نماینده محترم شهرستان   باعرض سلام وادب خدمت جناب دکتر کاظم جلالی اینکه 11سال اشنای من با حضرت عالی میگذردهر وقت صحبت ازشما می شود یاد روزی می افتم که پا در عرصه انتخابات گذاشتیدوباشعارعدالت رای مردم شاهرود را به خود اختصاص دادی حالا سوال من از اینجا شروع می شود مگر در انتخابات مجلس هفتم80درصد رای مردم شاهرود را به خود اختصاص ندادی چرا باید بعد از 11 سال صحبت از نماینده ای بارای  بالا کنید که در مجلس نمایند ه بتواند احقاق حقوق شهروندی که همان بیکاری.استان شدن شاهرودوهزاران نکته که خود بهترمی دانید اینجا نب بد از پیروزی  د ر اتخا بات مجلس8خدمت شما رسیدم به شما پیشنهاد کردم جلسه موثرین شاهرودی های مقیم مرکز را پایی ریزی کنید برای ابادی شهرستان متقابلا از وقتی که به اینجانب دادید متشکرم

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

البته در این نوشته خودتان را معرفی نکردید و نمی دانم با چه عزیزی سخن می گویم. همان طور که مستحضرید بنده در مجلس هفتم حدود 62 درصد از آرای مردم بزرگوار شهرستان شاهرود را حائز شدم و اتفاقاً موفقیت های به دست آمده در آن دوره به دلیل ایجاد یک همگرایی کم نبود. اما آنچه بنده در سخنان اخیرم مطرح کردم این است که نوع رقابت های انتخاباتی ما، آن چنان شکاف و بعضاً‌ دشمنی را ایجاد می کند که متاسفانه فضای کار و تلاش را تحت الشعاع جدی قرار می دهد. بنده سخنان جدی تری در این باب دارم و خداوند خود شاهد است که خودم از لباس خودخواهی و لجاجت و منفعت پرستی تهی کردم . با عنایت به مصالح شهرستان های شاهرود و میامی این مطالب را بیان می کنم که « بیایید دست در دست هم دهیم به مهر» و یک شاهرودی توانمند را بیابیم و همگی در این برهه حساس از وی حمایت نمائیم. اینجانب هم مسئولیت ستاد آن عزیز را بر عهده می گیرم و پس از آن نیز چهار سال وی را حمایت کنیم تا بتواند گام های موثری برایمان بردارد.

می خواهم یک خاطره بگویم شاید در این خاطره بتوان درک کرد که چه می گویم. جناب آقای دکتر رهی استاندار محترم فعلی استانمان، در روزهای قبل از انتصابشان به استانداری، بااولین نماینده ای که تماس تلفنی گرفت و ملاقات نمود حقیر بودم و خیلی به بنده اظهار لطف و محبت کردند تا این که موضوع تغییر فرماندار محترم قبلی شاهرود و معرفی فرماندار جدید مطرح شد. یک روز به بنده ضمن ابراز محبت بسیار فرمودند: « می خواستم از شما خواهش کنم در ظاهر خیلی در موضوع انتصاب فرماندار جدید خودتان را دخیل نشان ندهید» و به زبان بی زبانی به من فهماندند که خیلی در نصب فرماندار جدید دخالت نکنم و دلیلش را این گونه توضیح دادند که گروه ها و افراد بسیاری از شاهرود به من مراجعه کرده و جلسه گذاشته اند که نگذارید آقای جلالی نیروی خودش را در رای فرمانداری بگذارد.

حالا اگر به همین خاطره نگاه کنید یک استانداری که تازه وارد استان می شود و از نماینده شما شناختی در حد یک چهره ملی، قوی و توانمند دارد وقتی افرادی می روند و نماینده ای که باید مصالح و منافع شهرستان را نزد استاندار پی گیری نماید این گونه کندش می نمایند آیا این به نفع شهرستان است یا خیر؟

از این موارد و عملکردهای این گونه بسیار است. لذا بنده می گویم «ما چرا ما نشویم.»

يکشنبه ١٥ آبان ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/08/21 22:57
1
0
جدا کاظم جان اگر من یک دلیل فقط یک دلیل برای همراه شدن با تو داشتم با این توضیحات خام آنرا هم از من گرفتی چه بر سر خود آوردی مرد برو به سلامت
کاربر مهمان
1390/08/19 23:43
0
2
با سلام آقای دکتر. بنده اهل مجن هستم. بجز دور اول نمایندگی شما شاهد بودید که همشهریانم چه حمایتی از جنابعالی کردند. من از بی مهری های دیگران بی خبر نیستیم، ولی حرفم این است که من و همشهریانم چه گناهی کردیم که وجود پر خیر و برکت تان را می خواهید از ما بگیرید. همین سد مجن که فقط با تلاش شما برای ما زده شد تا آخر واسه مون بس است. شما را به علی اصغر امام حسین قسم می دهم که هیچ چیز از شما نمی خواهیم هیچ چیز فقط خواهش می کنم ایندوره هم حضور پیدا کنید .
کاربر مهمان
1390/08/17 12:53
0
1
جناب آقای دکتر جلالی عزیز در اینکه پتانسیل های حضرتعالی از سطح نمایندگی بزرگترین شهرستان کشور بیشتر است جای هیچ شکی وجود ندارد وانشاالله در آینده ای نزدیک باید بابت انتخاب وانتصاب شما به عنوان وزیر یکی از وزارتخانه ها برخود ببالیم ولی بی شک باید شما هم برای بعد از خود تلاش نمائید ومردم شاهرود به رهنمودهای حضرتعالی نیازمند بوده تا بتوانند در انتخاب خود دقت عمل بالاتری داشته باشند قطعاً تا خود شما کاندیدای نمایندگی این شهر باشید رای واحد فقط کاظم جلالی است.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099