صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > اگر مصلحت اندیشی کنید مردم شاهرود شما را نمی بخشند


نسخه چاپي  ارسال به دوست

اگر مصلحت اندیشی کنید مردم شاهرود شما را نمی بخشند
    ...

   

*پرسش:

با سلام

آقای دکتر شنیدیم که در جلسه روز پنج شنبه مرکز استان که آقای دکتر لاریجانی نیز تشریف داشتند مجری برنامه به شما تهمت تفرقه افکنی و ...زده و ما مردم شاهرود از این حرکت نا هنجار آنها خشمگین شده ام آیا این خبر صحت دارد و تا کی مسئولین مرکز استان باید فرافکنی کنند و دیگران را باعث تفرقه در استان بدانند .

خواهشمند است مصلحت و .... را کنار بگذارید و این سوال را خیلی واضح در سایت جواب بدهید .

این نکته را بدانید که اگر در این گونه مسائل مصلحت اندیشی نمائید مردم شاهرود هیچ وقت شما را نمی بخشند .

و با توجه به اینکه مسئولین مرکز استان در اینگونه مسائل ید طولانی دارند خواهشمند است ناگفته های از این دست را برای روشن شدن ذهن مردم در یک مراسمی مانند نماز جمعه برای مردم شاهرود  شرح دهید که مردم خود یک تصمیم اساسی در این مورد اتخاذ نمایند.

متشکرم

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

همان طور که مستحضرید ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در تابستان گذشته به شرق استان و شهرستان های شاهرود و دامغان سفر داشتند و اخیراً نیز در تکمیل آن سفر به غرب استان مسافرت نمودند. بنده از ابتدا در این که آیا ایشان را همراهی نمایم یا خیر تردید داشتم که با رایزنی با سایر نمایندگان تصمیم گرفتیم به احترام جناب آقای دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی همه نمایندگان در این سفر ایشان را همراهی نمائیم. چهارشنبه شب پس از اینکه در مراسم پرشکوه یادواره شهیدان شهرستان مهدیشهر شرکت کردیم با برخی دوستان از جمله ریاست محترم دفتر رئیس مجلس رایزنی نمودم که آیا در مراسم نخبگان سمنان شرکت کنم یا خیر.دوستان از من پرسیدند چرا در شرکت در این مراسم مرددید؟ پاسخ دادم که خوف دارم در سخنانی که افراد ایراد می کنند به من یا شاهرود تعریضی داشته باشند و من ناچار به پاسخگویی هستم و این شاید به اصل سفر لطمه بزند. لذا بهتر است که شرکت ننمایم. در پاسخ گفتند که کسی جز امام جمعه محترم و نماینده محترم سمنان سخنرانی نمی کند لذا این دغدغه شما بی معنی است.

به هر حال در این مراسم شرکت کردم . همه عزیزانی که صحبت کردند سخنانشان وزین و قابل استفاده بود. در این مراسم برادری به عنوان مجری اعمال نقش می کردند که اتفاقاً در کار خود بسیار خبره و مسلط بودند. این مجری محترم در فراز آخر سخن خود که می خواست جناب آقای دکتر لاریجانی را برای سخنرانی دعوت نماید ضمن تمجید از شهر سمنان به عنوان شهر اخلاق و ضمن تقدیر از حضرت آیت الله شاهچراغی به نوعی اشاره کردند که ما به برخی بی ادبی ها و اختلاف افکنی ها و ... پاسخ نمی دهیم. ای کاش اصل عبارت مجری محترم را بدون دخل و تصرف در اختیار رسانه ها قرار دهند تا همه ببینند این عبارت ها چه قدر گستاخانه بود.

بلافاصله بعد از آن بنده یادداشتی خدمت حضرت آیت الله شاهچراغی نوشتم و اشاره کردم که « این چند جمله آخر مجری برنامه، تعریض جدی به بنده و بی ادبی کاملی نسبت به مهمان خود بود آن هم تحت لوای تمجید از جنابعالی. بنده مردد بودم در این برنامه شرکت کنم، اما شرکت کردم. ولی انتظار این نبود که از بنده به عنوان بی ادب یاد کنند.»

حضرت آیت الله شاهچراغی پس از رویت این یادداشت با بزرگواری همیشگی که دارند با استاندار محترم نیز نجوا کردند و در نهایت ذیل یادداشت حقیر مرقوم فرمودند: « بنده و جناب آقای استاندار از سخن مجری نگرانیم و از حضرتعالی عذرخواهی می کنیم. بنده از وحدت می گویم. این سخن مناسب با وحدت نبود.»

در ادامه یادداشتی نیز خطاب به نماینده محترم شهرستان سمنان به شرح ذیل نوشتم:

« جناب آقای دکتر کواکبیان

واقعاً تردید داشتم به این سفر و همراه دکتر لاریجانی بیایم یا خیر. اما به هر حال به احترام شهدا و برای نشان دادن وحدت آمدم. باز مردد بودم در این مراسم شرکت کنم یا خیر. باز هم به احترام مردم سمنان و ایجاد وحدت آمدم. اما انتظار توهین به این بزرگی را نداشتم که شما به مهمان خود توهین کنید. چند جمله آخر مجری را توجه کنید. مرا بی ادب خواند. آیا این اخلاق سمنانی است که در منزل خود به مهمان خود توهین نمائید؟»

نماینده محترم سمنان نیز در هامش نامه من نوشته اند:

« جناب آقای دکتر جلالی

به نظرم حقیقتاً مجری منظوری نداشت. ولی اگر واقعاً منظور شما باشید حتماً خودشان بی ادب هستند و به هر حال از حضور شما در این جلسه متشکرم.»

این کل ماوقع بود. البته در آخر مراسم بنده ضمن خداحافظی با حضرت آیت الله شاهچراغی، باز هم اعتراض خودم نسبت به این برخورد را ابراز کردم و چند نفری هم به بنده معترض شدند.

حال بفرمائید وحدت شکننان در استان کیانند؟

شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/09/10 0:51
0
0
با سلام خدمت دکتر جلالی حقیر از سنگسر مزاحم می شوم عرضم این بود که ایا در قانون جایی تصریح شده است که 2 شهرستانی که یک نماینده مشترک دارد حتما باید در جوار همدیگر باشند؟ اگر قرار است سنگسر با شهرستان دیگری نماینده مشترک داشته باشد چگونه می توان آن شهرستان غیر از سمنان باشد مثلا سنگسر و شاهرود و یاگرمسار حتی سنگسر و فیروزکوه چه اجباری است که با سمنان یک نماینده مشترک داشته باشیم تا این نماینده مشترک نیز خدمتی جز تفرقه افکنی بین مردم سنگسر و شهمیرزاد نداشته باشد. اقای دکتر خواهش می کنم در مجلس از نماینده شهرستان سمنان و سنگسر بپرسید در این مدت 4 سال جز هیاهو و حرفهای تبلیغاتی چه کاری برای مردم سنگسر انجام داده است البته با هدف تضعیف شهر سنگسر حرکات ناچیزی برای شهمیرزاد صورت گرفته است.!
کاربر مهمان
1390/09/09 12:17
0
0
ایشان در همان جلسه پرشکوهی که تشریف داشتید از حرف امام جمعه محترم مهدیشهر ناراحت شدند و امروز در جلسات ما را تمسخر میکنند و نه تنها حق مهدیشهر را میخورند بلکه میخواهند با تفرقه افکنی در شهرستان مهدیشهر تفرجگاه خود را اباد کنند و همه چی انان تکمیل شود کجای کاری دکتر جلالی
کاربر مهمان
1390/09/04 4:24
0
0
پاسخ دندان شکن به سمنان درپی بی حرمتی به دکتر کاظم جلالی http://shahroodnews.com/post/365
کاربر مهمان
1390/09/01 10:26
0
4
.... این مجری را باید .... تا .... بفهمه
کاربر مهمان
1390/09/01 0:27
0
2
خیلی جالبه که انقدر دقیق به کامنتها دقت میشود احسنت آقای جلالی مفتش و پرونده ساز و جاعل و خبرچین و .............. کم تربیت نکرده بودید که حالا به امید 4 تا رای مفتی هم تربیت میکنی بنازم به این دقت اون نویسنده کامنت
کاربر مهمان
1390/08/30 19:36
1
1
یکی از منابع نزدیک به آٔقای (...) دیروز در یک محفل خصوصی اعلام کرد که آقای (...) کاندیدای نمایندگی از شاهرود که فعالیت وسیعی را از یک ماه پیش در شهرستان شاهرود شروع کرده یکی از 50 نفر کاندیدای مورد نظر گروه انحرافی (رحیم مشایی ) در سراسر کشور است که از لحاظ مالی کمک های بلاعوض به آنها صورت گرفته است . و چهرهای مطرح و وابسته به این کاندیدا در آینده به شاهرود سفر خواهند کردو کارتبلیغاتی برای این فرد انجام خواهند داد . و اگر این فرد طبق برنامه پیش بینی شده جلو برود اولین شانس نمایندگی از شهرستان شاهرود می باشد . این فرد تا کنون حمایت چهرهای مطرح و تاثیرگذار شهرستان شاهرود ر را کسب کرده است . تا چند روز دیگر منتظر خبرهای مهم دیگر باشید .
کاربر مهمان
1390/08/30 14:56
1
6
مجري بي نزاكت اخراج بايدگردد(ازكاردولتي ) مسئول بي كفايت معزول بايدگردد.
کاربر مهمان
1390/08/29 21:48
4
2
هر کسی به آقای دکتر تهمت و تشر بزنه جایگاهش قعر دوزخ خواهد بود قاي دكتر جلالي اجر شما با صابرين است نا ب اقاي دكتر جلالي هم از صبر حضرتعالي و شكيبايي شما كه به خاطر رضاي خدا و حفظ وحدت جامعه اسلامي ست خبر داريم وهم بينهايت به خاطر وجود اين همه صعه صدر و بزرگواري كه درشخصيت شما نهفته به خود ميباليم و.............................. جناب دکتر جلالی از پرورش خبرچین و جاسوس و چاپلوس در دستگاه شما خبر داشتم اما نمیدانستم که اینقدر مفتی و صاحب فتوی هم پرورش داده ای جملات بالا را بخوان برادر عزیز لااقل سفارش کن چاپلوسان و آستان بوسان حدود متعارف شرع را و محدوده معزز فتوی را رعایت کنند بسیار متاسفم
کاربر مهمان
1390/08/29 11:21
0
6
وقتي مسئولين استان براحتي پا برروي حق شهرستانهاي استان گذاشته و هيچ نگراني از ...... ندارند بي حرمتي و دشنام يك مجري بي ادب خيلي غير منتظره نيست اينان نيز درس آموخته همان مكتبند.آقاي دكتر جلالي اجر شما با صابرين است.
کاربر مهمان
1390/08/28 21:36
0
7
جناب آقای دکتر جلالی بزرگوار بیش از هر چیز باید قدردان زحمات شما بابت این سفر پر برکت بود که بر همگان واضح وبدیهی است که در استان سمنان بانی اینگونه سفرها خود حضرتعالی هستید واز همینجا به رسم احترام واز طرف همه دوستاران وطرفدارانتان دست شما را میبوسم ولی با توجه به اینکه هم خودتان درجریانید وهم خیلی موارد پیشامد کرده که بنده از سمنان به دفعات برای رفع مشکلات در سطح کلان وفرا استانی با افراد مد نظر به حضورتان شرف یاب شدیم که برای خود آن افراد نیز فروتنی بیش از پیش شما جای تعجب داشته ،اینکه میفرمودید چرا موضوع را از طرف نماینده سمنان مطرح نمکنید!!! ولی تمامی کسانی که حتی از مرکز استان به سمت شما می آمدند بزرگترین دلیل را توانمندی شما میدانستند لذا بر امثال این مجریها خورده ای نمیتوان وارد کرد چون هنوز توان دیدن پتاسیل ها وتوانمندیهای حضرتعالی را ندارند شما بعد از گذشت 12 سال باز هم خار چشم آنهائید البته به گفته خودشان .آنها دوست داشتند فردی نماینده بزرگترین شهرستان کشور شود که مطیع باشد وبگذارد عدالت محوری جای خود را به عدالت ستیزی دهد هیچ گاه طاقت برخوردها ، مقابله ها و فریاد عدالت خواهی شما را نداشته ونخواهند داشت .
کاربر مهمان
1390/08/28 15:41
0
9
اتا مرون اناس بالبر و تنسون انفسكم جنا ب اقاي دكتر جلالي هم از صبر حضرتعالي و شكيبايي شما كه به خاطر رضاي خدا و حفظ وحدت جامعه اسلامي ست خبر داريم وهم بينهايت به خاطر وجود اين همه صعه صدر و بزرگواري كه درشخصيت شما نهفته به خود ميباليم . زيبنده مردم با اخلاق با صفا و صميمي شاهرود تنها يك چنين نماينده ايست كه اگر چنين نبود بايد به سنخيت شما و مردم شاهرود شك كرد . دكتر ما مردم شاهرود از پدرانمان اموختيم كه به ميهمان هر كه باشد و هر چه باشد نانش دهيم و از ايمانش نپرسيم احترامش را بر خود واجب بدانيم بلكه او را برخود مقدم بداريم . بر همين اساس و به راحتي وبراي اقامه سيره نيكوي علوي و ائمه اطهار اهانت و بي ادبي ان فرد به شما را ميبخشيم واز خداوند براي ايشان و نماينده محترم مركز استان بخاطر جانب داري ازانفرد مجري طلب مغفرت و هدايت داريم. اما بخدا نميتوانيم بي عدالتي و تبعيض را از جانب پدر بزرگوار استان بپذيريم كه ايشان را به منزله پير طريقت ميدانيم حضرت امام خامنه اي ايشان را همچون پدري مهربان براي برقراري برادري و برابري در بين همه افراد و اجزاي استان معين فرمودند. به نظر ما مردم شاهرود جا اشت حضرتشان براي تسلي دل هزاران هزاران شاهرودي حداقل تذكري ناچيز به ان بنده خدا ميدادند كسي كه در انظار به ديگري توهين ميكند ميبايست در مقابل همان جمع عذر خواهي كند يا در مقابل همان جمع به او حد اقل تذكري ناچيز داده شود در غير اينصورت در حق طرف مقابل ظلم شده و با سكوت در مقابل ظلم نميتوان ايجاد اتحاد و همدلي نمود. به فرمود مولا و مقتداي بزرگ ما حضرت علي عليه السلام حكومت با كفر بر جا ميماند اما با ظلم بر جا نميماند .
کاربر مهمان
1390/08/28 12:7
1
8
هر کسی به آقای دکتر تهمت و تشر بزنه جایگاهش قعر دوزخ خواهد بود. این اشخاص فقط از جاهای دیگه خط میگیرن و نسبت به آقای دکتر احساس حسادت میکنن. من با اینکه شاهرودی نیستم ولی از تمام شاهرودی های عزیز میخوام که قدر چنین نماینده ای رو بدونید و بدانید که بعد از آقای دکتر دیگه نماینده دلسوزی پیدا نخواهید کرد.
کاربر مهمان
1390/08/28 11:6
0
10
وقتی خود ...................سمنان بیان کرده از بقیه انتظار بهتر از این نیست دیگر هیچ دوستی .................. نمانده و بهتر است با استا ن شدن شاهرود حرمت مردم شاهرود نگه داشته شود . در افسانه ها نوشته اند که دوستی ................................. مردم شاهرود این گستاخی مسئولین ........ را به شدت جواب خواهند داد .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099