صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > شرکت نفیس


نسخه چاپي  ارسال به دوست

شرکت نفیس
    ...

   

*پرسش:

با سلام وتشکر از خدمات بی شائبه جناب عالی :

هزاران نفر از مردم قشر پایین و متوسط شاهرود در اشرکت نفیس  سرمایه گذاری کرده اند با اینکه یک بچه 10 ساله هم میفهمد که این شرکت کلاه برداری کرده است متاسفانه همه ارگان ها بدون تحقیق دقیق در مورد چگونگی سرمایه گذاری و اموال آقای معصومی رای به حقانیت ایشان دادند وموضوع را پیگیری نکردند،خود من ازکسانی بودم که ماه اول سرمایه گذاری مصادف با ورشگستگی شرکت بود،آیا این کلاه برداری نیست که این شرکت یا از قبل مشکل مالی پیدا کرده بوده ولی بدون اطلاع به مردم باز اقدام به گرفتن پول از مردم میکرده یا اینکه قضیه ای دیگه بوده.

 با اینکه شما همیشه منتخب ما بوده وهستید و تلاشتان برای پیشرفت شاهرود قابل اذعان و تقدیر است ولی متاسفانه در این مورد اقدامی ننموده اید از شما خواهشمندیم جلسله ای با حضور  این مال باختگان،يا این جریان ترتیب دهید و موضوع را پیگیری کنید.  مطمئنا این مردم  شریف  دلایل قانع کننده ای نه قانونی بلکه منطقی برای گفتن دارند زیرا  مدارک شرکت نفیس در ظاهر قانونی و البته زیرکانه بود که دست ما برای شکایت بسته است اما در باطن چیزی جز فریب مردم  در لباس اسلام نبود.امیدواریم شما با حس مسئولیت پذیری ودرایت خود بتوانید بعد از چند سال به این مردم کمک نمایید. با تشکر جمعی از مردم شاهرود

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

این که فرمودید بنده اقدامی ننموده ام مقداری کم لطفی است. فکر کنم پی گیری های زیادی انجام شده و حتی بنده موضوع را با ریاست محترم جمهور نیز مطرح  و مفصلاً در همین سایت اقدامات را درج کرده ام. جلسات مفصل با استاندار محترم، مسئولین، مدیران عامل بانک ها و ... بخشی از اقدامات انجام شده است. امیدوارم باز هم بتوان راه حلی یافت تا مشکل این مردم عزیز حل شود.

چهارشنبه ٢٨ دی ١٣٩٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099