صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > حق از دست رفته


نسخه چاپي  ارسال به دوست

حق از دست رفته
    ...

   

*پرسش:

سلام به دکتر عزیز ما جناب اقای دکتر کاظم جلالی

بنده مهندس الکترونیک هستم 28 ساله از شهر عزیز و زیبای سمنان

به صورت اتفاقی وارد سایت شما شدم تا استفاده کنم دیدم چه خبر چه سایت جابیه چه بحث های قشنگیه همه دم از عدالت می زننند شما چه قشنگ جواب می دید خواستم از شما بزرگوار تشکر کنم که سیاست مدار بسیار خوبی هستید.

بزرگوار چرا به نماینده عزیز ما جناب اقای دکتر کواکبیان توهین می کنید چرا حق مسلم ما که انتقال مراکز ادارات می باشد به زور می خواهید برای خودتون بگیرید مگر در پایتخت اینطوریه؟

چرا وزارت خونه هارو به استان ها نمی دن؟

چرا مظلوم نمایی می کنی ما می دونیم مظلومی تو این 12 سال فهمیدیم حالا 4 ساله دیگه هم باشی بیشتر می فهمیم.

ما حق از دست رفته خودمون را می خواهیم همین مهدی شهر عزیز ما که شما طرفدار ان هستید این ادارات کل را به این شهرستان واگذار کنید.

دکتر به نظر می رسه باید بری دکتر.

پیشاپیش هم استان شاهوار با مرکزیت بیارجمند را به شما تبریک می گم.

دوستدار همیشگی شما علی

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

بنده همان گونه که بارها گفته ام برای همه مردم عزیزمان از جمله مردم شریف و بزرگوار سمنان احترام قائلم و مشکلاتی که ما به دنبال حل آن هستیم  ارتباطی  با مردم عزیز ندارد اگر چه عده ای تلاش دارند همواره تذکرات بنده را به نوعی تقابل با مردم عزیز سمنان نشان دهند.

این که فرمودید بنده به نماینده محترم شهرستان سمنان توهین کرده باشم حتی یک مورد توهین از بنده را نمی توانید نه در خفا و نه در علن نشان دهید. ما به قیامت و آخرت اعتقاد داریم و بر اساس اعتقاداتمان عمل می نمائیم اما به خود ایشان نیز بارها گفته ام که از حجم توهین های انجام شده در جلسات خصوصی بگذریم فقط به توهین های صورت پذیرفته در روزنامه پیام استان توجه نمائید که چه نسبت هایی به بنده داده شده است. البته بنده همواره از این توهین ها با کرامت گذشته ام و در هیچ موردی پی گیری حقوقی نکرده ام که البته حق خودم را در این خصوص محفوظ می دانم اما اخیراً ایشان به مجموعه شهرستان شاهرود توهین کرده اند که قابل گذشت نیست. احتمالاً جنابعالی مشغول درس و کلاس و کار هستید و چندان این موضوعات را دنبال نمی نمائید. پس بی انصافی نکنیم.

اما در مورد ادارات کل بارها عرض کردم اگر قرار باشد نگاه شما اینقدر بسته باشد ما هم می توانیم بگوییم از اساس بنیاد این استان بر اساس صحیحی شکل نگرفته است. همه این ادارات کل با رویکرد کارشناسانه در شاهرود ایجاد شده است. مسئله دیگر این که چرا به جای پرداختن به این مسائل اختلافی و دست اندازی به داشته های همدیگر، به سمت کار جدی برای استانمان حرکت ننمائیم. بنده در اول همین دوره به نماینده محترم سمنان و همه همکارانم در استان گفته ام که بیائید پروژه های استان را با چهار امضاء پی گیری نمائیم. اما به جای اینکه به این رویکرد وحدت گرایانه بنده توجه شود بر طبل اختلاف کوبیده شد و تصور این بود که می توانند کاری انجام دهند. بنده به دلیل تجربه می دانستم که این ره به مقصد نخواهد رسید.

من فعلاً همه حرف هایم را نزده ام انشاء الله در آینده نه چندان دور سخنان بسیاری دارم که آن ها را با مردم عزیزمان در میان خواهم گذاشت.

این که من باید بروم یا بمانم به صاحبان اختیارم که مردم شریف شهرهای شاهرود، میامی، کلاته خیج، بیارجمند، بسطام و مجن و روستاییان عزیز بر می گردد که تصمیم بگیرند و شما نیاز نیست خیلی نگران ماندن یا رفتنم باشید.

چهارشنبه ٢٨ دی ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/11/03 20:6
2
5
باز این شاهرودیها قوطی کنسرو هاشون رو ریختند تو خیابون و یکی از خدا بی خبر 3تا سنگ انداخت داخلش صدای سمنان درآمد اخه چرا این کارو می کنید؟ همین که نمایندشون تو مجلس و خودشون اینجا این حرفا رو می زنند در ضمن سمنا بداند ما از استان انها نیستیم ما استان شاهواریم واین سایت نماینده ماست شما برید دنبال شهرو استان خودتان این حرف ها رو به ما نزنید. یک پیشنهاد هم برای دوستان سمنانی که اگه سری به چند تا شهر باکلاس و زیبا بزنند بعد می فهمند که کجای کارند ممنون از همتون
کاربر مهمان
1390/11/03 9:2
6
2
علی آقا آفرین ودرود به دکترجلالی که متن ایشان را درج کردند.ولی بایدگفت دکتر یک مقدار روی فرهنگ مردم شاهرود تو این 4 سال کارکن تا باوقاهت به مردم سمنان توهین نکنند مردم سمنان هیچ وقت به شاهرودیها توهین نکردن وازالفاظ کنایه مثل شهرباصفا استفاده نکردن و دوشادوش مردم شاهرود ازنظام دفاع کردند لطفا اجازه ندین کاربه جاهای باریک کشیده شود .این مطلب راهم به شاهرودی عزیز بگم مردم سمنان خیلی نجیبند خودتون هم میدونید هرکجای دنیا برید یک سمنانی تاثیر گذارهست ولی سوء استفاده کن نیست ولی به جاش برسه ازقدرتش استفاده میکنن. باتشکر ازدکترجلالی عزیز
کاربر مهمان
1390/11/03 8:16
0
5
اهاي سمناني با كلاس!! به اصطلاح شهري!! هيچ مي دوني كه مملكت به خاطر صدقه سر همين روستايي هاست كه پابرجاست و شما سمناني ها البته برخي تون به خاطر همون كه گفتي هوچيگري و شارلاتان گري تون به اصطلاح پيشرفت كردين حالا ما حداقل روستايي هستيم وبا غيرت و پرتلاش و مسلمان واگه بفهمي روستايي ها از لحاظ دين وغيرت و شعور وصداقت از شما شهري ها بسيار برترند و شما با ادعاي تمدنتان فقط حيا رو قورت دادين وابروتونو قي كردين و اين موج انحرافات و فساد كه توي شهرهاست به خاطر همون تمدني است كه شماي بي بن وبته از ديگران وام گرفتين وبهش مي نازين !يه دهاتي و روستايي از شاهرود كه به دهاتي بودنش مي نازه
کاربر مهمان
1390/11/02 7:49
0
6
کسی شک ندارد که سمنان تا 10 سال آینده جذاب ترین شهر ایران بلکه جهان خواهد شد. البته اگر معنای کلمه جذاب عوض بشود. نکنه با موکت های وسط میدون ، می خواد جذاب ترین شهر ایران بشه؟!!
کاربر مهمان
1390/11/01 23:9
0
7
نویسنده بالایی تو هم مثل نماینده با ادب و شهر نشینت هستی ببینید شاهرود اینقدر بدبخت شده که این چادر نشینان چی به ما می گند بله درسته با پول دیگران ساختمان ساختن که دزدی و شارلاتان بازی نیست باکلاسی هستش و با شعور بودن .باشه اگر از نظر شما با ادب بودن اینه شما با فرهنگ و ادب ما بی ادب باشه .ولی بدان ما روستاییها مثل شما شهریها ..............نیستیم ما عار داریم با امثال شما هم کلام بشیم قراره از امین اباد بیان تو کویر ماهی بگیرن شما ها هم برین تو صف خرید ماهی .بدو جا بگیری عقب نمونی
کاربر مهمان
1390/11/01 16:0
9
3
اپارتايد و فلاكت تو ذات شما شاهرودي هاي روستاييه بخدا سمنان بيترديد تا ده سال اينده يكي از توسعه يافته ترين شههرهاي ايران و صدالبته جذاب ترين اونها خواهد بود. ما به همت خودمون زنده ايم نه هوچيگري و شارلاتانيزم جهالتگونه و روستايي شما.
کاربر مهمان
1390/11/01 12:10
0
8
سمناني عزيز از اينكه عينك زيبابيني بر چشم داري بسيار خوب است ولي كاش اين عينك را همه جا استفاده كني و انشاالله مسئولين مركز استان عينك عدل و عدالت بر چشمشان بنهند كه با اين شرايط موجود...... زنده باد طلايه دار عدالت استان آقاي دكتر جلالي بزرگ .زنده باد استان شاهوار.
کاربر مهمان
1390/10/29 18:6
0
9
این موکت سبزو خیلی خوب اومدی. یه بار می خواستیم بریم تهران ، گفتیم از داخل س م ن ا ن بریم.یه جایی بود ، یه ذره چمن به قول خودمون کله کورچ در اومده بود ، خدا شاهده ، هموطنای خوب س م ن ا ن ی یه طوری رو این چمنا کورچه معلق میزدن و چمنا رو به چشماشون میمالیدن که من فکر کردم الآن وسط جنگلای بکر آمازون هستیم. خلاصه تا مدت ها سوژه خنده خوبی داشتیم. در مورد این دوست خوب س م ن ا ن ی هم باید گفت: اول یک کم مطالعه و تحقیق و بررسی می کردی ، بعد این مطلبو می نوشتی
کاربر مهمان
1390/10/29 10:43
1
14
متاسفانه برخی شهروندان مرکزاستان دچار توهم خودبزرگ بینی و خودشیفتگی زائد هستند و خود را نژاد برتر می دانند . و فکر می کنند مرکز استان ارثیه پدری آنهاست که اینگونه با مردم دیگر شهرستانهای استان برخورد می کنند .
کاربر مهمان
1390/10/29 8:42
2
11
اقا مهندس گفتي شهر زيباي سمنان يا از سمنان بيرون نرفتي يا نميدوني قشنگي چيه حتما منظورت موكت سبزداخل ميادين سمنان ميباشد يك سري به مناطق ديگر كشور بزن يا شاهرود تو هر فصلي دوست داشتي ابشار شاهرودپارك بلوار جنگل ابر ارتفاعات شاهوار ومجن بسطام و مهديشهر خيلي نزديكته چشمه علي دامغان خنك وبا صفا و......... آره مهندس جون قشنگي در ذات بايد باشد نه با پول مردم موكت سبز بخري و درخت نخل وسط بلوار خشك بكاري اگه از خونتون بياي بيرون حتما نظرت عوض خواهد شد كمي چشماتوباز كن پسرجان دوم در مورد انتقال چند اداره كل به منطقه زيبا وخوش آب و هواي مهديشهرپيشنهادت را قبول دارم حتما اين كار را انجام دهيد كه گرماي شديد در تابستانها ي سمنان مصرف انرژي را بالا ميبرد و مغاير اصول صرفه جويي ميباشد سوم در مورد توهين هم حتما از بزرگترات سوال كن و ندانسته كسي را متهم نكن جان برادر كه كار بديه شكل آدم دروغگو عوض ميشه بد شكل ميشه
کاربر مهمان
1390/10/29 8:34
0
12
غصه ما رو نخور سمناني!! در ضمن هرجا كه بزرگ مي شه با بزرگانش است مثل مشهد با امام رضاش همدان با ابوعلي سيناش قم با حضرت معصومش و... ولي سمنان مي دوني چرا شده مركز استان چون يه بزرگي!!!! داشت بنام ن.ص.ي.ر.ي كه خدمتش به وطن رو برو تو كتاب تاريخ انقلاب بخون- شايدم مهنسي!! خوندي تاريخ رو يادت رفته بخوني واسه اين اطلاعاتت كمه علوم اجتماعي كلاس سوم ابتدايي رو كه خوندي؟ نمرت چند شد مهنس! اونجا نوشته در تعريف مركز استان كه مركز هر استان بزرگترين شهرستان هر استانه اينم دروغه؟ اينم سياسيس؟حالا اگه اي كيو داري بگو بزرگترين شهرستان استان سمنان و البته پرجمعيت ترينش كدوم شهرستانه؟ اگه جواب دادي يه قاقا لي لي برات مي خريم البته با بودجه شاهرود !!!كه از شهر شما تقسيم مي شه!!! به كوري چشم دشمنان استان شاهوار به عظمت قله شاهوار شكل مي گيرد در ضمن مساله حق طلبي مردم شاهرود يك مساله ده دوازده ساله نيست كه نسبتش بدي به انتخابات و اينكه دكتر بخواد ازش سوء استفاده تبليغاتي كنه- بنده الان 30 سالمه از وقتي بچه بودم بابا بزرگ بي سوادم هم مي دونست كه سمناني ها حق شاهرود رو خوردن اين مساله را با تمام وجود درك كرديم و تك تك مهد كودكي هاي شاهرود هم مي دونن!!
کاربر مهمان
1390/10/28 17:42
0
14
ببین علی جان بابا برو الان موقع امتحانات پایان ترمت هست مشروط می شی ها بعد می گی دکتر و شاهرودی ها نذاشتن من درسامو بخونم مثل نماینده شهرت شروع به حرفهای ...... میکنی برو عزیزم برو دکتر جان بجای گوش دادن به حرفهای نامربوط در فکر جا برای مدیریت های استان شاهوار و استانداری باش خواهش می کنم وقتت را بیهوده از دست نده.باتشکر
کاربر مهمان
1390/10/28 16:45
1
16
سمنانی عزیز که اینگونه نوشته اید به شما هیچ ربطی نداره که جناب اقای دکتر جلالی نماینده محترم و عزیز ما بمونه یا بره ما تصمیم میگیریم که همشهریان او هستیم .شما بهتره در مورد مسایل مربوط به شهر با صفای خودتون در سایت نماینده محترم خودتون ابراز عقیده و نظر کنید .جناب دکتر جلالی بسیار مقام بالاتر از این حرفای شما را دارند و ما مردم به وجود ایشان افتخار میکنیم و در این دوره نیز به کوری چشم حسوددان مجددا به او رای میدهیم .لطفا از این پس دخالت نفرمایید با سپاس
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099