صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > حج عمره خبرنگاران


نسخه چاپي  ارسال به دوست

حج عمره خبرنگاران
    ...

   

پرسش:

جناب آقای دکتر جلالی

یکی از سایت ها از قول سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود مدعی شده که سهمیه دوازده حج هدیه جنابعالی در روز خبرنگار لغو گردیده است. ایا این خبر صحت دارد؟

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

این روزها برخی مطالبی می نویسند که نمی دانم در روز رستاخیز چگونه پاسخگو خواهند بود. همان طور که مستحضرید بر اساس هماهنگی که حقیر با وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام داده ام مقرر شد ده تن از خبرنگاران عزیز به حج عمره مشرف شوند. بنده طی نامه ای که ذیلاً‌درج می شود در ملاقاتی حضوری اسامی عزیزان را که با مکانیزمی توسط خود آن ها انتخاب شده اند در تاریخ نهم آذر ماه نود تقدیم وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی کرده ام. ایشان نیز در هامش نامه حقیر مرقوم فرموده اند که:

«جناب آقای اسماعیلی، با سلام دوازده مورد سهمیه اختصاص یابد»

البته ایام انتخابات است و بازار آخرت فروشی پر رونق، امیدوارم کسی قیامت خود را به پای دنیای دیگری تباه نکند. ضمن این که چون در استان ما رقابت و یا به نوعی خصومت وجود دارد ما بسیاری از اموری را که پی گیری می نمائیم خبری نمی کنیم تا به نتیجه برسد و بعضی اوقات نیز شایعه پراکنان ما را به علنی کردن امور وا می دارند.

مدیریت سایت: اسامی تعمداً‌ مات شده است.

پنج شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/11/15 8:26
1
2
آقای جلالی. همیشه بازار آخرت فروشی در استان سمنان داغ داغ است . خدا رحم کند فک کن نو جهنم هم یک استان به این نام داریم .بس که تهمت و غیبت شنیدیم خسته شدیم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099