صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > افاضه جناب آقای اکرمی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

افاضه جناب آقای اکرمی
    ...

   

*پرسش:
جناب آقای دکتر جلالی
نماینده محترم مردم شاهرود و میامی
با سلام و عرض خسته نباشید حضور شما سرور گرامی
امروز در روزنامه کندوی البرز نامه آقای اکرمی نماینده سمنانی مردم تهران به چاپ رسیده است که اکرمی طی نامه ای به جناب آقای امینی مدیر محترم این روزنامه نوشته: به دکتر جلالی گفتم مرحوم حسینی خیری ندید شما ادامه ندهید عاقبت خوشی ندارد.بر شما واجب است جواب این سمنانی ... را بدهید و علاوه بر درج پاسخی مستدل و متقن وی را رسوا نمایید. چرا که سالها وی خون به دل مرحوم حسینی نمود و بنده شاهدم که چه مصیبتهایی و کارشکنی هایی این آقا که تازه روحانی هم هستند با شاهرود و حسینی شاهرودی نمود.
الحق و الانصاف جوابش را کف دستش بگذارید همانطور که آقای امینی عزیز و غیرتمند و فرزند بزرگوار و عزیز شاهرود با درج جوابیه ای وی را رسوا و چهره واقعی از را نمایان کرد.
بنده سواد آنچنانی ندارم و این نامه هم از نوه ام که دانشجو است و با این چیزها آشنایی دارد خواهش کردم برایتان ارسال نماید. البته چندین بار به همراهتان تماس گرفتم یا خاموش بود یا جواب ندادید. به هر حال
همچنین بر شما لازم و از اهم واجبات است که روزنامه هایی که یک تنه مقابل سمنان و احقاق حقوم مردم مظلوم شاهرود می ایستند مانند کندو که از خودمان است و تا جایی که من اطلاع دارم روزنامه ای مردمی و اصولگرا است حمایت کنید. نگذارید جذب سمنانی ها شوند و آنها با چراغ سبز روزنامه ای به این وزینی را از ما بگیرند.
الحق و و الانصاف دست مریزاد. از شما هم کمال تشکر را دارم.
یک دوست و از اعضای ستاد انتخاباتی شما. یا حق
دعای خیر ما همیشه بدرقه راهتان خواهد بود.
 
*پاسخ:
با سلام و تحیت
ایشان حداقل دو بار تا قبل از انتخابات به من این جمله را گفته اند که: « آقای جلالی، دست از این کارهایت بردار. آن سید هم از این کارها کرد و هنوز نتوانسته پاسخگوی این اعمالش باشد.» البته بنده هر دو بار پاسخ درخوری به ایشان داده ام.
با کمال تاسف این پدیده را در بسیاری از شخصیت های سمنانی دیدم که نسبت به مرحوم حسینی با بغض سخن می گویند و هوای هم را دارند. یک خاطره جالب دیگری که دارم از سفر اول هیئت دولت به استان است که در آن سفر، بنده بحث تبعیضات ناروا را در استادیوم تختی شاهرود و در محضر مردم شریف و ریاست محترم جمهوری مطرح کردم و خواستار فرمانداری ویژه شدم و بعد هم در جلسه هیئت دولت بر سر پارک علم و فناوری درگیری ایجاد شد. همه این ماجراها که گذشت، یک روزی در مجلس یکی از نمایندگان سمنانی مردم تهران را دیدم و با خوشرویی گفتم چرا برای سفر تشریف نیاوردید. یکباره دیدم با یک خلق بسیار تندی به من پرخاش کرد که: «انتظار داشتی بیایم و آن چرت و پرت های شما را بشنوم.»
متاسفانه این دوستان مدعی شهر اخلاق، از این بی اخلاقی ها و بی مهری ها به مرحوم حسینی شاهرودی و حقیر کم نکرده اند و البته هم خداوند شاهد و ناظر است و هم در همین دنیا پاسخشان را دریافت می دارند.  
چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩١
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1391/01/30 19:7
8
21
درود بر دکتر جلالی مرد بین المللی و افتخار شاهرود امیدواریم استان شاهوار با همت شما و رسانه های مردمی شاهرود محقق گردد. ضمنا از کندوی البرز مردمی هم متشکریم.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099