صفحه اصلی > پرسمان  
اخبار > مشکلات دهستان طرود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

مشکلات دهستان طرود
    ...

   

*پرسش:

با سلام جاده شاهرود به طرود با وجود اینکه برخی قسمتهای آن آسفالت شد اما هنوز قسمتهای زیادی باقیمانده که پرازدست انداز و چاله وگودال است چرا اداره راه هیچ موقع درست به داد این جاده نمی رسد؟

حمام عمومی طرود به دلیل گرانی سوخت بسته شده لطفا تمهیداتی در خصوص تامین اعتبار خورشیدی کردن سیستم آن جهت رفع مشکل مردم دیده شود؟

کارخانه پتاس چه شد چرا شفاف سازی نمی کنید؟

چرا پس از انتخابات جلسه پرسش و پاسخ با مردم نمی گذاریذ؟

چرا مانند نماینده سمنان مجلس محلی تشکیل نمی دهید و مستقیما با نمایندگان شهرها وروستاها دیدار ندارید

استان شدن شاهرود چه شد؟

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

1-      در خصوص جاده طرود راه و ترابری اعلام کرد به میزان بودجه کار کرده است لیکن بنده نیز اخیراً از آن جاده عبور کردم، قسمت هایی بسیار نامناسب است که امیدوارم مدیر کل محترم راه و ترابری و مجموعه ایشان اقدامات تکمیلی را انجام دهند.

2-      در مورد حمام های عمومی همان طور که مستحضرید در کل کشور اعتباری در نظر گرفته نمی شود و جهت احداث حمام های خانگی تسهیلات اعطا می شود. البته استفاده از انرژی خورشیدی در اکثر مناطق ما خصوصاً منطقه طرود از توجیه مناسبی برخوردار است که امیدوارم مسئولین دولتی در استان و شهرستان در این خصوص گام های موثری بردارند.

3-      در خصوص کارخانه پتاس در آخرین جلسه ای که با وزیر محترم تجارت، صنایع و معادن داشته ایم ایشان به معاونت مربوط خود ضرب الاجلی دادند که تکلیف موضوع را روشن کند. یکی از گلایه های جدی اینجانب از مسئولین محترم اجرایی که دیگر از مرز گلایه عبور کرده و به یک بغض تبدیل شده همین مسئله پتاس طرود است که بر سر نگارش مصوبه دولت تاکنون دو سال این پروژه را عقب انداخته اند که البته پشت صحنه هایی نیز دارد که فعلاً‌ از آن ها تا فرصتی دیگر می گذریم.

4-      پس از انتخابات حضور بنده در شهرستان های شاهرود و میامی و روستاها کم نبوده و مرتباً‌ در محافل با مردم گفتگو دارم و می دانم مشکلات آن ها چه میزان روزافزون است. امیدوارم باز هم بتوانیم این گونه جلسات را افزایش دهیم.

5-      متاسفانه در شاهرود هر حرکت دست جمعی به دلایل زیاد با مشکل و حتی شکست مواجه است. البته ما موضوع پارلمان محلی را در شاهرود و میامی پی گیری می نمائیم اما به محض این که اشخاص احساس می کنند در گردونه و یا جمعی نیستند علیه آن جمع و اشخاص حاضر سخن پراکنی می کنند و می باید کلی از وقت مفیدم را جهت پاسخگویی به چرایی حضور آن دسته و چرایی عدم حضور دسته ای دیگر مصروف نمایم. بعضی وقت ها خیلی از امور در تئوری ساده است اما در عمل مشکلات مضاعفی را به دنبال دارد. ما در طول سالیان گذشته و این ایام از برجستگان و مردم عزیز استفاده می نمائیم که با شکل گیری آن پارلمان محلی و هم چنین تجمع بزرگان در تهران مسیر هموارتر خواهد شد.

چهارشنبه ١٥ آذر ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099