عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > اداره اطلاعات هر شهرستان . . .


نسخه چاپي  ارسال به دوست

اداره اطلاعات هر شهرستان . . .
    چه کسی باید پاسخ بدهد غیر از این است که مجموعه ای که شما در آن شاغل بودید باید پاسخگو باشد؟ مردم را عوام فرض نکنید ، مردم می فهمند.

   

  دکتر کاظم جلالی دوشنبه  شب در مسجد الهادی شهرک البرز حضور و به ایراد سخنرانی پرداختند . همانند سخنرانی های چند شب گذشته دکتر جلالی ،مسجد بزرگ شهرک البرز نیز مملو از جمعیت بود به نحوی که دکتر جلالی هنگام ورود به مسجد به سختی از بین جمعیت عبور تابه قسمت جلوی مسجد رسید  .

در شب گذشته حضور دانشجویانی  که با پلاکاردهایی با مضمون (( دکتر جلالی  افتخار ملی ))  در این جلسه حاضر شده بودند پررنگ بود .

اهم سخنان دکتر جلالی به شرح زیر بود :

ایشان با  درود و سلام به ارواح شهداء دفاع مقدس و همچنین روح امام بزرگوار و درود وسلام خدمت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... خامنه ای سخنان خود را شروع نمودند .
وی  با اشاره به اینکه علیرغم اینکه  ، برخی جلسات در ساعات نامناسب برگزار می شود از حضور گسترده و ابراز لطف مردم شهرستانهای  شاهرود و میامی قدردانی نمودند 

در ا دامه به تشریح علل اهمیت  انتخابات این دوره و برنامه ریزی قدرتهای استکباری و بیگانگان برای حضور کم رنگ مردم در انتخابات و سپس سوء استفاده از این قضیه پرداختند وعنوان نمودند  از نظر قدرتهای استکباری بزرگترین جرم ما اسلام خواهی و استقلال طلبی و... میباشد و آنها از برافراشته شدن پرچم ابا عبدا... الحسین (ع) در کشور ما بسیار نگران هستند لذا حضورپرصلابت و  گسترده مردم در پای صندوق های رای می تواند آنهارا مایوس و ناامید و در رسیدن به اهدافشان ناکام نماید  .
مخبر کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود مشارکت جدی مردم در پای صندوق های رای مورد تاکید کارشناسانه و دقیق رهبر معظم انقلاب نیز می باشد.

ایشان اخلاق مداری ، دین مداری ، خداترسی  و عادل و ناظر دانستن ذات لایزال الهی را نیز در مورد انتخابات مورد تاکید  قرار دادند .

دکتر جلالی از برخی اتفاقات بوجود آمده در شهرستان ابراز نارحتی نمود و افزود که شرح مفصل این مسائل را درسخنرانی چهارشنبه شب درمسجد ابوالفضل بیان خواهند نمود .
وی در ادامه اظهار داشت بنده حقیر یک روستا زاده  هستم اگر من تخریب بشوم و یا ازبین بروم چه اتفاقی در عالم می افتد ؟ شخص بنده که به تنهایی ارزشی ندارم و کسی به حساب نمی آیم .ما چون با شما مردم هستیم و در مسیر الهی هستیم ارزش داریم .

ایشان با انتقاد از  برخی افراد که کل دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را بخاطر منافع خود درانتخابات زیر سوال می برند اضافه نمود چون  بسیاری از این جوانان 20 تا 30  سال گذشته را ندیده اند با این روش که به  آنها سیاه نمایی و القا ء می شود باور می کنند که حتما همینطور است و نظام در این سال ها هیچ کاری برای ما انجام نداده است لذا ما باید واقعیتها را به مردم بگوئیم .

دکتر جلالی افزود آقای محمد حسین شریفی  نقل می کرد که قبل از انقلاب می خواستیم  برای روستای میغان یک موتور برق بخریم .بعضی از دوستان گفتند  موتور برق نخرید ان شاء ا... بزودی به این روستا برق رسانی می شود لذا رفتیم تهران و با هزار زحمت نماینده شاهرود ( آقای آقایان ) را پیدا کردیم وقضیه رابرای او شرح دادیم سپس ایشان گفتند بروید و فردا بیایید تا جوابش را به شما بدهم .شب تهران بودیم فردا درب مجلس حاضر شدیم آقای آقایان را دیدیم و گفتش زودتر موتور برق را بخرید چون تا صد سال دیگر هم برق به روستای شما نمی رسد
دکتر جلالی گفت ، همانطور که  میدانید که میغان نزدیک به شاهرود است حال امروزکه باهم صحبت می کنیم بروید به منطقه خارتوران و یکی از دورترین روستاهای  این منطقه بنام تور شاید  15خانوار جمعیت  در آنجام جمعیت ساکن باشد . از برکت انقلاب اسلام ببینید در این روستا چقدر کار انجام شده آب ،برق ،مدرسه سازی  و ...

چرا باید دست آوردهای کل  نظام رابخاطر انتخابات زیر سوال ببریم ؟

ایشان از حرفهایی که برخی افراد می زند و سطح مطالبات مردم را بالا می برند ابراز نگرانی کرد و اظهار داشت سه تا قوه داریم که کشور را اداره می کنند که کوچکترین آنها قوه مقننه می باشد که در کل با تمامی نمایندگان و پرسنل مجلس و ... به سه هزار نفر هم نمی رسند .
لذا اینکه برخی افراد قول هایی به مردم می دهند که در حیطه اختیاریک نماینده مجلس نیست  باعث ایجاد یک فرهنگ سازی غلطی می شود و باعث می گردد نماینده مجلس از وظایف اصلی خودش بازبماند . اینها را چه کسی باید جواب بدهد ؟ این افراد بایدحداقل یکبار  قانون اساسی را بخوانند ویا مرورکنند .
وظیفه اصلی نماینده قانونگذاریست و دیگر قوا نیز باید آنرا اجرا نمایند .

مقام معظم رهبری در دیدار آخری که با ایشان داشتیم فرمودند که قانونگذاری درمجلس یکی از شئون ولایت است لذا آنچه که باید نماینده مجلس  در مورد آن مورد پرسشگری قرار بگیرد درحوزه قانونگذاری باشد ، نقد قوانین است ، میزان فعالیت نماینده شما در بحث قانون گذاری د رمجلس که آیا صاحبنظر است؟ آیا قوانین را می فهمد؟
آیا دارای مطالعات علمی در شئون مختلف برای امر قانونگذاری است ؟

ایشان در قسمت دیگر از سخنان خود به کارهای خوب انجام گرفته در بخشهای زیر ساختی شاهرود نیز اشاره کردند و افزودند که این کارهای انجام شده کارنامه کل نظام می باشد وبنده نیز ازآن دفاع می کنم و برخی از افراد هم فکر نکنند که این کارها براحتی و با سهولت انجام شده است .
زیرا مشکلاتی که در سر راه انجام این پروژه های وجود داشته بسیار بوده یکی از آنها  بروکراسی اداری و مراحلی که یک طرح به تصویب می رسد و اعتبار آن تخصیص می یابدو بعد این طرحها اجرایی می شود و ....

یک مشکل دیگرکه مختص به استان ما می باشد  بی عدالتی است و باعث انجام نشدن برخی پروژه ها و یا کند بودن روند اجرایی خیلی از پروژه های می شود و اگر پیگیریهای مستمر نباشد این طرحها به ثمر نمی رسد .
برخی از افراد می روند و در سایتها می نویسند عقب نشینی کاظم جلالی از استان شدن ، چرا ما در خانه خودمان برخی حرفها را می زنیم ؟ ما از یک خانواده هستیم واین برازنده ما نیست .
خدا را شاهد می گیرم من برخی مسائل را نمی خواهم جوا ب بدهم مثلا برخی دوستان گلایه کرده اند که سیستم اداری شهر بسیار بد است .

همه می دانید که هر مدیری که می خواهد در این شهرستان منصوب شود اولین جایی که باید موافقت کند اداره کل اطلاعات و اداره اطلاعات شهرستان است .
چطور شد که شما تابحال بفکر شهرستان نبودید ؟

نگذارید من این حرفها را بزنم ، شما تا حالا کجا بودید و چکار می کردید ؟
 ما تواضع می کنیم ولی بعضی ها تواضع ما را ضعف فرض می کنند و فکر می کنند که ما حرفی برای گفتن نداریم .
من نمی خواهم وارد این بازیها بشوم چون از روز اول هم که آمدم تلاش کردم وارد این دعواها و دشمنی ها و ..نشوم .

در انتخاب استاندار هم قضیه به همین صورت است و نماینده در انتخاب آن دخیل نیست و وزارت کشور پیشنهاد می دهد و اولین اداره ای که باید نظر مثبت دهد وزارت اطلاعات است و بعد ریاست جمهوری درهیئت دولت رای گیری می کند و استاندار انتخاب می شود ، حال بفرمائید نماینده در انتخاب استاندار چه نقشی دارد ؟

شما با این همه توقع که در مردم ایجاد می کنید فردا که نماینده شدید جواب آنها را چه باید بدهید ؟
هرکس می خواهد مسئول شود ابتدا استعلام می گیرند و  اول هم از اداره اطلاعات استعلام میگیرند .شما که می گوئید مدیران شهرستان ضعیف هستند چرا در طول 30 سال گذشته تمامی استعلام های شما مثبت بوده است ؟

چه کسی باید پاسخ بدهد غیر از این است که مجموعه ای که شما در آن شاغل بودید باید پاسخگو باشد؟
مردم را عوام فرض نکنید ، مردم می فهمند.
بنده هر جایی که بخواهم فردی را پیشنهاد دهم بلافاصلی می گویند می خواهد افراد وابسته به خودش را در اینجا بگذارد .

نماینده خیلی باید با تدبیر عمل کند که بتواند جایی را اصلا ح نماید ولی وزارت اطلاعات، اداره کل اطلاعات ، اداره اطلاعات هر شهرستان در انتخاب و اصلاح مدیران دستش خیلی باز است .اتفاقا انها هستند که باید هرجایی که تخلفات ، ضعف عملکرد و سوء مدیریت وجود داشت  جلویش را بگیرند .همچنین اگر کسی مردم را ضد انقلاب می کند جلویش را بگیرند والا  این دستگاه عریض و طویل را قرار نمی دادیم .

البته بنده قائل هستم وزارت اطلاعات محیط منزه ودستگاه پاکی است و به لطف الهی خوب هم عمل کرده است .
ولی بعض وقتها قلب انسان آتیش می گیرد که برخی از آقایان تصور می کنند تازه امروز بدنیا آمدن و وارد جمهوری اسلامی شدن و همین امروز هم دارن حرف می زنند .
این روند را تعطیل بکنید .

بنده عرض کردم روز 13 اسفند دوباره فضای رقابت به فضای دوستی تبدیل خواهد شد و همه در کنار هم هستیم مگر من که سه دوره نماینده شما بودم خودم را به زور به شما تحمیل کردم؟مگر پدرم آیت ا... العظمی بود؟ اجدادم آدمهای معتبری و یا  گردن فراز بودند ؟ نه اینگونه نبود .
در سایت ها عکسهای تمسخر آمیز می گذارید و انتخاب مردم در سه دوره را به سخره میگیرید تا الان من صبوری کردم .

اگر این افراد به روند تخریبی خود ادامه بدهند بنده چهارشنبه شب مسائل بیشتری را خواهم گفت من حرفهای زیادی برای گفتن دارم ،دست خالی نیستم اگر دیگران در سطح شهرستان کارکردن ، کاظم جلالی در سطح ملی و بین ا لمللی کارکرده است .
این کارهای بچه گانه را انجام ندهید ، هرروز شایعه درست کردن حرفهای بیهوده زدن ،تخریب کردن، مجالس را به هم زدن ،

دیروز یکی از روحانیون در خرقان می گفتند مجلس بهم زدن در رسوم شاهرود نبوده ، یکدفعه یک نفر بلند می شود فریاد می کشد ، این چه کاریست ؟ این چه وضعیتی است ؟
البته تشکر می کنم از شورای تامین شهر که مصوب کرد که اینگونه افراد مجرم هستند و دستگیر شان می کنند .

معنی ندارد شهرستان شاهرود یک منطقه با فرهنگ که با  انسانهای با فرهنگی می باشد این کارها را انجام دهید ،مردم احتیاج به عصبانیت ندارد ، انتقام گرفتن از من هم هیچ کاری ندارد ،مردم رای ندهند بنده هیچ چیزی برای از دست دادن ندارم زندگی ساده ای داشته ام ویک هفته پیش با یک چمدان از تهران آمده ام ،روز 13 اسفند با همان چمدان به تهران بازمیگردم ، بنده تا الان سرباز نظام بوده ام به بعد هم هستم .هر جا که به من  تکلیف کنند به همانجا می روم و به نظام خدمت می کنم .
اگر با رفتن من مشکل آب ، فاضلاب ، بیکاری ، جاده ، آسفالت خیابانها و ... درست می شود مردم به من رای ندهند تا یک فرد دیگر بیاید و بعد از رفتن من شاید گوسفند ها دوقلو زائیدن و یا دامدارها و گاودارها وضعشان خوب شود  و ...

دائم به مردم القاء می کنند که شهرستان شاهرود 12 سال است که عقب نگه داشته شده و یک نفر هم عامل عقب ماندگی شهرستان است .
خوب است بدانید که مدرک تحصیلی ما مدرکی نیست که همزمان با کارمان گرفته باشیم ، چند نفر از اساتیدم هم اکنون اینجا هستند بنده از وقتی که در دبیرستان بودم همزمان با کارهای فرهنگی و سیاسی که انجام میدادم شاگرد ممتاز نیز بودم .
دو بار دوره دکتری هم قبول شدم که یکبار آن اعزام به خارج بود و بعلت کمبود ارز درکشور نتوانستم به خارج برویم وپدرمان هم که از قشر ضعیف بودو نمی توانست در این زمینه به ما کمک کند ، در برخی مقاطع همزمان با درس، در جبهه هم حضور داشتیم .

یکی از همین برادران درجبهه مجروح شد و ما او را به عقب بردیم .
اگر بنده عامل بدبختی، عقب ماندگی ، بیچارگی شما هستم من می روم ، شیطان سیاه بیرون برود ان شاءا... یک برادر با اسب سفید بیاید و شروع به تاخت و تاز کند و مدیران را عوض کند ،کارها را به سامان کند و شهرستان به گونه ای شود که همه در ناز ونعمت باشند .

دکتر جلالی در قسمت دیگری از سخنانش به اقدامات انجام گرفته در خصوص مشکلات بوجود آمده برای حقوق پرسنل  زیرمجموعه فولاد کشورکه بخشی ازاین افراد در شهرستان شاهرود و میامی می باشند توضیحاتی ارائه فرمودند و افزودند علاوه بر اقدامات  انجام شده در یک شنبه آینده که در مجلس هستم با نمایندگان دیگر که این مشکل به آنها هم مربوط می شود ،  این قضیه را پیگیری می کنیم .
در پایان جلسه موضوع  یک اعلامیه جلعی با محتوای ((  حمایت دکتر علی اکبر جلالی از دکتر عربیون )) مطرح گردید و اعلام شد که پخش کنند این اعلامیه دستگیر شده و هم اکنون در بازداشت به سر می برد و همزمان ارتباط زنده تلفنی با دکتر علی اکبر جلالی ( از نخبه های علمی کشور ) برقرار گردید که متن این ارتباط تلفنی به شرح زیر می باشد :

سلام عرض میکنم خدمت همشهریهای عزیزم ،مطلع شدیم که یک اعلامیه از طرف من صادر شده ، در کشوری که حدود چهار میلیون نفر دانشجو داریم و شهرستان شاهرود نیز یک شهر علمی – دانشگاهی است نیازمند افرادی مثل مانیست که اطلاعیه بر علیه یا له کسی صادر کنند مردم خودشان می توانند تشخیص دهند و ان شاءا... مردم شاهرود که همیشه با دقت نماینده انتخاب کرده اند اینبار نیز اجازه بدهیم خود مردم انتخاب بکنند .
هرکس که تجربه ، توانمندی بیشتری از خودش نشان داده واین  توانمندی اثبات شده باشد برای این کار مناسب تر می باشد .نمایندگی شغل خیلی سنگینی است هرکسی با ادعا نمی تواند این کار بزرگ را انجام دهد .

بنده هیچ وقت اطلاعیه نداده ام و نخواهم داد و این اطلاعیه کذب می باشد .
دکتر کاظم جلالی هم از افراد با تجربه و توانمند در این عرصه می باشد و دیگر مسائل را هم در نظر بگیرید و سپس نماینده مدنظرخود را انتخاب کنید .
دوستان همه خوبند ، اخلاق انتخابات را در نظر بگیرید و مانند دوره های قبلی که نه تخریب و نه درگیری بود یک اخلاق خوب انتخاباتی از خودمان بجا بگذاریم .
در پایان از همه شما سپاسگذارم .

در پایان این جلسه دکتر جلالی در میان حمایت و شعار هواداران مسجد را ترک کردند .


سه شنبه ٩ اسفند ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/12/11 12:22
1
9
آقاي دكتر جلالي چون باصداقات بامردم برخورد ميكنيد اينگونه بر قلبهايشان حكومت ميكنيد بزرگترين پشتوانه شما همين قلبهاي پردردو رنج اين مردم است باتوكل به ذات لايزال الهي و درايت شما و حمايت مردم شاهرود پيروزي نزديك است.
کاربر مهمان
1390/12/10 23:37
3
7
درودبر نماینده عزیزمان دکتر جلالی
کاربر مهمان
1390/12/10 21:39
3
8
دکتر جلالی همیشه در قلب مایی.درود بر شرف و نجابت و انسانیت و زحمت کشی شما.
کاربر مهمان
1390/12/09 22:36
4
13
دکتر جلالی افتخار ملی
کاربر مهمان
1390/12/09 21:35
6
18
بعضي وقتا چشمام به قلبم حسودي شون مي شه .. مي دوني چرا ؟ چون .. تو هميشه توي قلبمي ولي از چشمم دوري دکتر یکدونی
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099