عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > آرشیو پربیننده ترین ها  
اخبار > گرامیداشت هفته نیروی انتظامی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی
    به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی جلسه ای با حضور دکتر جلالی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ، سرهنگ طاهری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از پرسنل این نیرو ، در محل ستاد فرماندهی شاهرود برگزار شد.

   

به مناسبت  گرامیداشت هفته نیروی انتظامی جلسه ای با حضور دکتر جلالی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ، سرهنگ طاهری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از پرسنل این نیرو ،  در محل ستاد فرماندهی شاهرود برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ طاهری ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و دکتر جلالی نماینده شهرستان و گرامیداشت شهدای 8 سال دفاع مقدس به عملکرد نیروی انتظامی در شش ماه ابتدای سال پرداخت طاهری گفت آمار حاکی از برقراری نسبی نظم و امنیت در سطح شهر است. فرمانده نیروی انتظامی در بحث سرقت و امنیت شهر اذعان داشت نسبت به سال گذشته 1% کاهش داشتیم. 

در بحث جرایم خشن که یکی از کارهای در دستور کار پلیس است، این موارد خارج از نوبت بررسی می شود. طاهری بیان کرد از دیگر کارهای پرسنل نیروی انتظامی حضور کارشناسان ما در مراکز آموزشی ، مساجد ، محافل ، ادارات برای بازگو کردن مسائل و ناهنجاریهای اجتماعی می باشد
.
فرمانده ستاد ازدیگر کارهای انجام شده توسط پرسنل در تابستان را ، امنیت تفرجگاه ها بخصوص ابشار برای استفاده خانواده ها، بحث برخورد با قهوه خانه های غیر مجاز با هماهنگی قوه قضاییه  ، هماهنگی و تعامل بین نیروی انتظامی و کنترل تورهای گردشگر ی بیان کرد .

همچنین وی با تاکید بر اینکه سرقت منازل و مغازه و اتومبیل و موتور سیکلت و جیب بری و ...... کاهش پیدا کرده است افزود: اما سرقت اماکن خصوصی مربوط به ساختمانهای در حال احداث ، پارکینگهای مشترک، خانه باغهای اطراف شهر نسبت به سال گذشته افزایش داشته است .

وی در پایان خاطرنشان کرد در سرقت احشام از یک مورد دستگیری باند که در شهرستانهای استان سرقت انجام می دادند خبر داد و در بحث کشفیات مواد مخدر گفت 251 کیلو گرم انواع مواد مخدر را کشف کردیم و در بحث دستگیر شدگان 5% افزایش داشتیم که 78% درصد آنها بیکار هستند و این آمار بالایی است. در تصادفهای جاده ای 31% کاهش دیده می شود.

دکتر جلالی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته نیروی انتظامی و تشکر از زحمات همه پرسنل خدوم و شجاع و کوشای نیروی انتظامی به ویژه پرسنل عزیز مستقر در شهرستانهای شاهرود و میامی ، جایگاه نیروی انتظامی را جایگاه والاو بالایی دانست.


رئیس مرکز پژوهشهای مجلس  شورای اسلامی با اشاره به اینکه دو نعمت  مجهول وجود دارد یکی نعمت تندرستی و سلامتی است که همه ما به طور نسبی از ان برخورداریم و قدر آن را نمی دانیم و نعمت دوم نعمت امنیت است که قدر ان را تا انسان ناامنی نداشته باشد برایش شناخته شده نیست،و همچنین با مقایسه نا امنی در بعضی کشورهای سفر کرده به آن  و کشورمان ایران اذعان داشت کسانی که این نعمت امنیت را برای جامعه فراهم می کنند قدر و منزلتشان شناخته شده نیست.


نماینده مردم شاهرود و میامی گفت: نیروی انتظامی اصلی ترین نیروی تامین کننده امنیت در داخل کشور است . جلالی گفت ما چون بعضی مواقع نیمه خالی لیوان را می بینیم از نیمه پر آن غافل هستیم به همین سبب نمی شود نیروی انتظامی را سر بعضی مسائل زیر سوال برد.جلالی گفت اینکه انسان کار خود را شغل نبیند، عشق ورزیدن به کار و احساس وظیفه کردن خیلی مهم است.وی گفت این امانت انقلاب که شهدا در دستان ما قرار دادند باید هر کداممان به هر اندازه که می توانیم از این امانت صیانت کنیم. دکتر جلالی گفت احساس آرامش و امنیتی که شما پرسنل خدوم برای مردم به وجود می آورید احساس ارزشمندی است و در شرایطی که دشمنان برای ما طراحی کردند نوع تلاش و مجاهدت و دوندگی ما خیلی موثر است.

 جلالی در این جلسه از برگزاری همایشی در خصوص بحث امنیت اقتصادی در نیمه آبان ماه که با همکاری مرکز پژوهشها و پلیس می باشد خبر داد و گفت تا معضلات اقتصادی خصوصا بحث اشتغال را حل نکنیم بسیاری از مشکلاتمان حل نمی شود که طبعا باید از ناحیه مسئولین به آن توجه شود. ایشان در خصوص راه اندازی ساختمان ستاد فرماندهی گفت باید برای راه اندازی ستاد الزام ایجاد کنید.
شنبه ١٥ مهر ١٣٩١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099