عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

محتويات مرتبط
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پيگيري تامين منابع مورد نياز پروژ‌هاي صنعتي و اشتغالزاي شاهرود و ميامي


نسخه چاپي  ارسال به دوست

پيگيري تامين منابع مورد نياز پروژ‌هاي صنعتي و اشتغالزاي شاهرود و ميامي
    نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس در نشستي با مديرعامل بانك كشاورزي خواستار مساعدت اين بانك در تامين منابع مورد نياز و اعطاي تسهيلات به پروژه‌هاي صنعتي و اشتغالزاي منطقه شد.

   

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دكتر جلالي، نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي در نشستي مشترك با دكتر مرتضي شهيدزاده مديرعامل بانك كشاورزي ديدار و گفتگو كرد.

دكتر كاظم جلالي در اين نشست با اشاره به لزوم توسعه متوازن در استان‌ها و شهرهاي مختلف، شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي را از نقاط مستعد براي سرمايه‌گذاري در بخش‌هاي مختلف دانست.

وي افزود: تاسيسات زيربنايي و زيرساخت‌هاي مناسبي جهت سرمايه‌گذاري در شاهرود و ميامي به وجود آمده است كه در صورت حمايت از سرمايه‌گذاران در آينده‌اي نزديك مي‌توان شاهد جذب سرمايه خوبي در اين منطقه بود.

نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي، تصريح كرد: اشتغال به ويژه در حوزه جوانان يكي از نيازهاي اصلي كشور است كه اگر منابع مورد نياز جهت رفع آن به جود نيايد، باعث خواهد شد تا عملا حجم عمده‌اي از سرمايه‌هاي ارزشمند كشور بدون استفاده مطلوب قرار بگيرد.

وي با اشاره به لزوم ايجاد و تقويت صنايع شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي از تلاش بخش خصوصي جهت ايجاد كارخانه‌هاي مختلف در شاهرود و ميامي خبر داد.

دكتر جلالي با اشاره ميزان منابع مورد نياز جهت استقرار صنايع جديد در منطقه خواستار مساعدت بانك كشاورزي در تامين منابع مورد نياز و اعطاي تسهيلات بانكي در اين زمينه‌ها شد.

رييس مركز پژوهش‌هاي مجلس با اشاره به وجود ظرفيت‌هاي مناسب بخش معدن در شاهرود و مياي از روند عمليات ساخت پروژه‌هاي كك و فولاد شاهرود خبر داد و بر لزوم تامين منابع مورد نياز اين پروژه‌ها از طريق بانك كشاوري تاكيد كرد.

دكتر مرتضي شهيدزاده مديرعامل بانك كشاورزي نيز در اين نشست با ارائه گزارشي از اقدات انجام گرفته و تسهيلات پرداخت شده از سوي بانك كشاوري، درخصوص تامين منابع مورد نياز جهت پروژه‌هاي كك و فولاد و اعطاي تسهيلات به اين موارد قول مساعدت و همكاري‌ها لازم‌راداد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               


چهارشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٤
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099