صفحه اصلي > تمام اخبار > آرشيو اخبار 
اخبار > نامه ام به رئیس جمهوری خیرخواهانه بود/ خط هوایی فرودگاه شاهرود تصویب و فعال شود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

نامه ام به رئیس جمهوری خیرخواهانه بود/ خط هوایی فرودگاه شاهرود تصویب و فعال شود
    رئیس مرکز پ‍ژوهش های مجلس در خصوص نامه اخیر خود به رئیس جمهوری، آن را نه انتقادی که خیرخواهانه خواند و گفت: آقای دکتر روحانی نگاه متوازنی به همه کشور و خصوصا در مناطق مختلف استان خود دارد.

   

دكتر کاظم جلالی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: چون ایشان به استان سمنان سفر کرده بودند و برخی از پروژه ها در این استان افتتاح شده بود، یک نگاه در شهرستان های شاهرود و میامی به وجود آمده بود که گویی بی اعتنایی و یا کم اعتنایی نسبت به آن منطقه شده بود؛ در حالی که واقفم آقای دکتر روحانی نگاه متوازنی به همه کشور و خصوصا در مناطق مختلف استان خودشان دارند.

وی یادآوری کرد: در همان نامه هم ذکر کردم که این تلقی به وجود آمد و شما به گونه ای این تلقی را اصلاح کنید و با توجه به حجم مشکلاتی که در این دو شهرستان وجود دارد، می دانید منطقه شاهرود و میامی بیشترین وسعت را در استان سمنان دارند و معضلاتشان هم زیاد است. لذا در آن نامه متذکر شدیم که این به نوعی القا در بین مردم اصلاح شود؛ و ایشان هم پاسخ دادند که دستورات لازم را به استاندار برای اصلاح این امر داده اند.

وی همچنین از فشردگی برنامه سفر رئیس جمهوری به سمنان ابراز اطلاع کرد و ادامه داد: تقاضا این بود و می باشد که نسبت به منطقه توجه ویژه ای داشته باشند و گفتند که دستورهای لازم را به استاندار دادند.

دكتر جلالی گفت: تلاش های زیادی انجام شده است اما به میزان گرفتاری هایی که از نظر تاریخی در منطقه وجود دارد و از گذشته دچار مشکلاتی و عقب ماندگی هایی است، برای برخی پروژه ها در آنجا باید دستور تسریع داده شود.

وی توضیح داد: مثلا انتقال آبی را از منطقه شمالی شهرستان داریم که هزار متر از آن مانده است. ممانعت هایی از جمله از سوی محیط زیست وجود دارد و انتظار این است که دستور دهند آن موانع برطرف و آب سریعا به شاهرود منتقل شود.

دكتر جلالی اضافه کرد: ورزشگاهی نیمه تمام هم در آنجا هست که اتمام عملیات ساخت آن به دستور موکد نیاز دارد و برخی پروژه های اقتصادی است که از گذشته شروع شده و باید تسریع شود مانند کارخانه سیمان دیار جمن یا کارخانه فولاد که امید است با سرعت به اتمام برسد اما با محدودیت ها و گرفتاری های دولت، نسبت به آنها غافل نباشیم.

وی همچنین تاکید کرد که خط هوایی فرودگاه شاهرود تصویب و فعال شود.
جمعه ٢٥ فروردين ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099