صفحه اصلی > تمام اخبار > آرشيو اخبار 
اخبار > نشست شورای پژوهشی مرکز پژوهش های مجلس در دوره دهم برگزار شد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

نشست شورای پژوهشی مرکز پژوهش های مجلس در دوره دهم برگزار شد
    نشست شورای پژوهشی مرکز پژوهش های مجلس در دوره دهم با حضور رییس این مرکز و اعضای انتخاب شده از سوی هیات امنای مرکز، برگزار شد.

   

 نشست شورای پژوهشی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه 4 اردیبهشت ماه) با حضور دکتر کاظم جلالی رییس مرکز و اعضای این شورا که از سوی هیات امنای مرکز (هیات رییس مجلس) انتخاب شده‌اند، برگزار شد.

شایان ذکر است اعضای شورای پژوهشی مرکز پژوهش‌های مجلس در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را دکتر محمد جعفری، دکتر سیدهادی بهادری، دکتر حیدرعلی عابدی، دکتر سعید باستانی، دکتر اسفندیار اختیاری، دکتر داریوش اسماعیلی، دکتر حسن سبحانی، دکتر محمد قاسمی، دکتر ایروان مسعودی اصل و دکتر حسین افشین، تشکیل می‌دهند که ریاست این شورا برعهده دکتر کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس است.

گفتنی است براساس آیین‌نامه اجرایی مرکز پژوهش‌های مجلس، بررسی و تأیید طرح‌های پژوهشی، همکاری و نظارت بر کیفیت و حسن اجرای طرح‌های پژوهشی، همکاری در تدوین برنامه سالانه و برنامه‌های دراز مدت مرکز، تعیین برنامه‌های اجرائی مرکز برای ارتباط علمی با سایر مراکز پژوهشی و آموزشی داخل و خارج از کشور در محدوده ضوابط و مقررات کشور و نظارت بر انتشار نشریه‌های علمی و پژوهشی، از وظایف شورای پژوهشی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی است.

شایان ذکر است در این نشست خط‌مشی‌ها و سیاست‌های کلی و برنامه سالانه مرکز پژوهش‌های مجلس مورد ارزیابی قرار گرفت.

گفتنی است در نشست شورای پژوهشی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، معاونت‌های پژوهشی هر بخش به طور جداگانه عملکرد خود در طول یک‌سال گذشته را بیان و نیازهای و اولویت‌های قانونگذاری با توجه به نیازهای جامعه و خلاءهای قانونی را تبیین کردند.
 
دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099