صفحه اصلی > تمام اخبار > آرشيو اخبار 
اخبار > تلاش برای تعیین سهمیه هیئت رئیسه در سه فراکسیون با رسیدن به مکانیزم واحد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

تلاش برای تعیین سهمیه هیئت رئیسه در سه فراکسیون با رسیدن به مکانیزم واحد
    رئیس فراکسیون مستقلين ولايي گفت: اگر به مکانیزم واحد برسیم، هر سه‌ فراکسیون می‌دانند که در انتخابات ‎هیئت‌رئیسه چقدر سهم‌ دارند.

   

دكتر کاظم جلالی رئیس فراکسیون مستقلين ولایی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به فعالیت فراکسیونی نمایندگان برای انتخابات هیئت رئیسه مجلس گفت: ما با توجه به شرایط متفاوت امسال باید وحدت و انسجام بیشتری در داخل مجلس داشته باشیم.

وی تأکید کرد: نباید بر روی مسائل حاشیه‌ای جنجال ایجاد کنیم زیرا تصمیمات مهمی قرار است، امسال برای کشور اتخاذ شود.

دكتر جلالی با بیان اینکه هنوز ما در قالب فراکسیونی انتخابات هیئت رئیسه را آغاز نکردیم، گفت: گفت‌وگوهایی را با دو فراکسیون دیگر درباره شرایط حساس کنونی داشته‌ایم تا بتوانیم به یک مکانیزم واحد برای انتخابات هیئت رئیسه برسیم.

رئیس فراکسیون مستقلان ولایی اظهار کرد: برخی گله‌گذاری‌ها از سال گذشته میان فراکسیون‌ها مطرح است که با توجه به عمل نکردن برخی به تعهداتشان تعدادی از این گله‌گذاری‌ها وارد است.

وی بیان کرد: امسال باید اقدامات هر سه فراکسیون به شکل اخلاقی‌تر و با عمل به تعهدات پیش برود.

دكتر جلالی با اشاره به اینکه بنده با هر دو فراکسیون نمایندگان ولایی و امید درباره انتخابات هیئت رئیسه صحبت کرده‌ام، گفت: این سخنان به صورت مصداقی نبوده و درباره شخص خاصی صحبت نکردیم، بیشتر درباره رسیدن به یک مکانیزم در این انتخابات بحث و بررسی شد.

رئیس فراکسیون مستقلان ولایی ادامه داد: اگر به یک مکانیزم واحد برسیم به طور طبیعی هر سه فراکسیون می‌دانند که چه میزان در انتخابات هیئت رئیسه سهم دارند و مبتنی بر آن می‌توانند در داخل فراکسیون خود رأی‌گیری را انجام دهند.

وی تصریح کرد: صحبت‌های اولیه میان سه فراکسیون مستقلان، نمایندگان ولایی و امید انجام شده و به احتمال بسیار زیاد هفته‌ آینده به یک تصمیم و نتیجه واحد در این مورد برسیم.
سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099