صفحه اصلی > دست نوشته ها 
اخبار > ملاقاتم با وزیر محترم اقتصاد و دارایی


نسخه چاپي  ارسال به دوست

ملاقاتم با وزیر محترم اقتصاد و دارایی
    .

   

روز سه شنبه یازدهم مردادماه با جناب آقای دکتر حسینی وزیر محترم اقتصاد و دارایی دیدار و گفتگو کردم. اصلی ترین دلیل این ملاقات برای حل مشکل شرکت سیمان بیارجمند جهت گشایش LC این شرکت بود. در این ملاقات جا داشت که مدیر عامل محترم و ریاست محترم هیئت مدیره سیمان بیارجمند نیز حضور می داشتند که متاسفانه به دلیل این که بسیار دیرهنگام از ساعت این دیدار مطلع شدم امکان حضور این عزیزان فراهم نشد لذا خود شرحی از شرکت سیمان بیارجمند، موفقیت های این شرکت، چهل هزار سهامدار و ضرورت گشایش هرچه سریعتر LC خدمت وزیر محترم توضیح دادم و افزودم که به کار افتادن این کارخانه می تواند موجب ترقی منطقه محروم بیارجمند شود.

پس از توضیحات اینجانب وزیر محترم برای جناب آقای دکتر داوودی مدیر عامل محترم بانک تجارت مکتوب کردند که رسیدگی و پی گیری و اقدام سریع فرمائید و ضمناً با ایشان تلفنی صحبت کردند.

پس از این جلسه مجدداً اینجانب با جناب آقای دکتر داوودی مدیر عامل محترم بانک تجارت تماس تلفنی گرفتم و از آن جا که باید این گشایش اعتبار از طریق صندوق توسعه ملی باشد گفتگویی نمودم و مقرر شد دوشنبه این هفته طی جلسه ای مسئله را به نتیجه برسانیم.

شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/05/16 14:14
1
0
با درود و سلام به حضرت عالي و حمايت از مناطق محروم شهرستان .سيمان بيارجمند آرزوي ديرينه و يكي از كليد هاي كاهش بيكاري مي باشد . البته آقاي دكتر اين هيت مديره بايد تلاش بيشتري نمايند و حاشيه ها را كم نمايند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099