صفحه اصلی > آرشيو پرسمان  
اخبار > در خصوص انتقال مرکز پالایش و پخش فرآورده های نفتی شمال شرق از شاهرود به سمنان


نسخه چاپي  ارسال به دوست

در خصوص انتقال مرکز پالایش و پخش فرآورده های نفتی شمال شرق از شاهرود به سمنان
    اخیراً سوالاتی همانند سوال ذیل از دکتر کاظم جلالی نماینده شهرستان های شاهرود و میامی در خصوص انتقال مرکز پالایش و پخش فرآورده های نفتی شمال شرق از شاهرود به سمنان مطرح شد که به دلیل اهمیت موضوع این پرسش و پاسخ ذیلاً درج می گردد:

   

اخیراً سوالاتی همانند سوال ذیل از دکتر کاظم جلالی نماینده شهرستان های شاهرود و میامی در خصوص انتقال مرکز پالایش و پخش فرآورده های نفتی شمال شرق از شاهرود به سمنان مطرح شد که به دلیل اهمیت موضوع این پرسش و پاسخ ذیلاً درج می گردد:
*پرسش:
سلام
آقای دکتر شنیدیم که مرکز استان قصد داشته مرکز پالایش وپخش فراورده های نفتی شمالشرق مستقر در شهرستان شاهرود را به مرکز استان انتقال دهد ولی در این امر با ناکامی مواجه شده اند .
چرا کسی در استان با اینگونه اقدامات تفرقه انگیز مقابله نمی کند ؟ و تا کی انرژی و وقت نماینده شاهرود باید صرف مقابله با اینگونه اقدامات خرابکارانه شود در حالیکه اگر تنگ نظر برخی افراد در مرکز استان نباشد نماینده شاهرود می تواند زمان خود را برروی مسائل مهمتری بگذارد که عامه مردم از منافع آن سود ببرند .
و آقای دکتر مردم شاهرود تا کی باید این استرس و فشارهای روانی را تحمل کنند و هرروز شاهد دست اندازی افراد معلوم الحال در مرکز استان باشند ؟
متشکرم
 
 
*پاسخ:
با سلام و تحیت
ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون
به یاد دارم در اولین روزهای پس از انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی اینجانب به عنوان کوچکترین عضو مجمع نمایندگان استان به هر سه همکار ارجمندم زنگ زدم و آرزو کردم که در یک فرآیند حرکت دست جمعی بتوانیم برای کشور و استانمان گام های موثری برداریم و حتی پیشنهاد دادم پروژه ها را در سطح استان تعریف نموده و هر چهار نماینده مکاتبات مربوط به آن را با هم امضا نموده و پی گیری نمائیم و به طور خاص با جناب آقای دکتر کواکبیان به دلیل آشنایی 25 ساله و هم دانشگاهی بودن برای همکاری و ارائه یک الگو و رفع سوء تفاهمات، مکرراً‌ گفتگو کردم. متاسفانه در اولین ماه های شروع کار مجلس، ایشان از من خواست که اداره کل راه و ترابری از شاهرود به سمنان منتقل شود و حتی تاکید کردند شما سکوت هم کنی کافی است. بنده دوستانه و در عین حال از موضع برادرانه از ایشان خواهش کردم به جای اتخاذ مواضع سلبی علیه موجودی های شهرستان های همدیگر به سمت کارها و اقدامات ایجابی برویم و حتی به ایشان گفتم من و شما هر دو دانشگاهی هستیم و می توانیم الگوی مناسبی از همکاری و همدلی را ارائه نمائیم و کدورت های موجود را کمتر کنیم و حتی به ایشان گفتم شما وعده هایی در انتخابات جهت انتقال ادارات کل موجود در شاهرود دادی الان دیگر بر روی آن ها زیاد پافشاری نکن و از کنار آن ها بگذر چرا که بی تردید نخواهی توانست این ادارات کل را منتقل کنی و آخر دوره رقبای شما از این موضوع استفاده خواهند کرد و ناکارآمدی شما اثبات خواهد شد و ضمن این که بین ما هم کدورت ها افزایش می یابد و این به مردممان منتقل می شود و در نتیجه همه متضرر خواهیم شد و اضافه کردم که من خالصانه دست برادری به سوی شما دراز کردم این دست را بر مگردان. ایشان گفت من فقط یک تقاضا دارم و آن هم انتقال اداره کل راه و ترابری به سمنان است. اگر این را قبول کردی دیگر من مطلقاً رفیقت هستم و الا حرفی از رفاقت نزن. بعد هم اضافه کردند من در استان صاحب روزنامه ام و رسانه دارم و با رسانه های شاهرود هم رفیقم و حتی هفته نامه خودت را نیز کسی اداره می کند که رفیق من است و از این سخنان به نوعی بوی تهدید هم می آمد.
بالاخره این چهار سال یک آب خوش از گلوی ما پائین نرفت. در اولین روزهای مجلس خبر انتقال مرکز تحقیقات کشاورزی آمد و ما مجبور شدیم برای عدم انتقال آن بجنگیم. بلافاصله بعد از آن خبر انتقال اداره کل راه و ترابری آمد و مجبور به برخورد با وزیر شدیم و خبر را از کانال های مختلف به ریاست محترم جمهوری رساندیم و موضوع منتفی شد و بنده و جناب آقای دکتر کواکبیان در کمیسیون عمران مجلس سخت دعوا کردیم و چه قدر انرژی هر دوی ما برای این کار گرفته شد.
 قبل از این که به موضوع نفت بپردازم باز هم اضافه کنم که علیرغم این که بنده همواره کارم را با منطق و به دور از هیاهو پی گیری کردم و اصلاً کار سلبی ننمودم اما مرتب دیگران دعوا و چالش ایجاد کردند و بعد که زورشان نرسید کار خود را پیش ببرند شروع کردند به فحاشی علیه بنده. شما فقط میزان ناسزاهایی که در قالب مقالات وارده، بیانیه بنیاد فلان، نامه به وزیر راه و شهرسازی، سخنرانی و شب نامه علیه اینجانب را دادند احصاد نمائید ببینید چه میزان است.
جالب است بدانید اخیراً نامه ای از طرف مردم شاهرود به ریاست محترم جمهوری نگاشته شده و بنده هم مثل همه مردم فقط آن نامه را پس از انتشار مطالعه کردم و هیچ دخلی در نگارش آن نامه نداشتم بعد دیدم در روزنامه پیام استان در صفحه نخست یک فحش نامه علیه اینجانب نوشته اند و تازه در جریان سفر ریاست محترم مجلس شورای اسلامی به استان همکار عزیزم جناب آقای دکتر کواکبیان از بنده استفسار کردند که آن نامه چه بود که به رئیس جمهور نگاشتید. بنده گفتم کدام نامه. بعد که ایشان توضیح دادند من منکر نگارش نامه شدم و اتفاقاً استاندار محترم که در اتومبیل شاهد گفتگوی ما دو نفر بود گفت آقای دکتر کواکبیان پس شما آن نامه را نخوانده اید در آن نامه در یک پاراگراف از دکتر جلالی نیز نام می برند. مرسوم نیست که انسان نامه ای بنویسد بعد در نامه خودش از خودش هم نام ببرد و در مورد خودش مطلب بنویسد. حال سوال این است چاپ این مقاله وارده و دادن آن همه فحش و ناسزا به اینجانب را چه کسی باید پاسخ دهد؟
اما ماجرای اداره کل پخش و پالایش فرآورده های نفتی از شاهرود به سمنان، ما و مردم شاهرود و میامی مشغول زندگی خود بودیم که روز چهارشنبه بیستم مهرماه تلفن های مکرری از شاهرود به من شد و بنده حدود ساعت دو عصر بود که به یکی از این تلفن ها زنگ زدم و استفسار کردم که موضوع چیست؟ به بنده خبر دادند که گویا آقای دکتر کواکبیان جلسه ای را با آقای مهندس قاسمی وزیر محترم نفت داشتند و تقاضای انتقال اداره کل پخش و پالایش را دادند و ایشان نیز در هامش نامه نماینده محترم نوشتند که اقدام شود و متاسفانه یکی از معاونین وزیر نفت در ذیل آن نامه نوشتند که ظرف یک هفته این انتقال انجام شود. شما خودتان را جای بنده تصور کنید که چه حالی شدم . سریعاً‌چند بار با موبایل وزیر محترم نفت تماس گرفتم. ایشان پاسخگو نبودند. به دفترم گفتم با آقای بازرگانی معاون محترم پارلمانی وزیر نفت تماس بگیرند و بگویند اینجانب با ایشان کار واجبی دارم و اتفاقاً‌ ایشان تماس گرفتند و مفصلاً با ایشان صحبت کردم.
پس از آن حدود ساعت پنج و نیم عصر توانستم با وزیر محترم نفت صحبت کنم که کمی هم به مجادله کشیده شد و خداوند خود شاهد است آن روز در این درگیری های لفظی و تلفنی تا مرز سکته پیش رفتم و شاید در این نوشتار حال و وضع در آن روز درک نشود.
پس از آن دو نامه به ریاست محترم جمهور و معاون اول محترم ایشان نگاشتم و به نوعی و از طریقی ارسال کردم که حتماً‌ رویت فرمایند. این نامه ها به شرح ذیل است:
                                                             
                                                             
نتیجه گیری
اولاً: باید از ریاست محترم جمهور تشکر نمایم که در پاسخ نامه ام دستور قاطعی آن هم به شکل مکتوب به وزیر محترم نفت داده اند و همچنین از معاون محترم اول ریاست جمهور نیز سپاسگزارم که طی تماس تلفنی با اینجانب اقدامات خود در این زمینه را بر شمرده اند.
ثانیاً: مردم عزیز سمنان و مسئولین محترم همین یک مورد فوق را بخوانند. واقعاً‌ آیا در این جریان که موجب بدبینی روزافزون ما می شود ما مقصریم؟ آیا باید ما فحش و ناسزا بشنویم که چرا بر سر حقوق خود ایستادگی می کنیم؟ آیا این گونه اقدامات وحدت شکنانه نیست؟ واقعاً عجیب است و من هنوز همه ماجرا را تبیین نکرده ام. بماند تا فرصتی دیگر...








يکشنبه ٦ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/09/20 20:57
2
3
جلالی عشق مردم بسطام .
کاربر مهمان
1390/09/19 11:19
5
6
اگه واقعا مرديد وراست مي گيد نظرات مخا لف اين دكتر كه فقط به فكر صندلي سبزشه را هم بگذاريد
کاربر مهمان
1390/09/19 10:31
3
6
جناب اقای دکتر جلالی گذشت ایامی که نانتان را در جهالت مردم پخت میکردید مردم هوشیارتر از ان هستند که شما فکر میکنید چگونه است در پایان هر دوره به یاد مردم می افتید ایا صندلی سبز تاثیر گذار می باشد؟
کاربر مهمان
1390/09/19 8:16
3
2
روزگارعجيبي است! راستي موضوع بهشت وجهنم واقعيت دارد!؟ خداكند دروغ باشد اگر واقعيت داشته باشد كه دارد واي براحوال اين قشر نامردمان ازخدابي خبر ودنيا پرستۀ برادرارزشمند وبزرگوارم جناب آقاي دكترجلالي اتلاش مجدانه جنابعالي تقدير وتشكرمي نمايم برادرعزيزم باحسين ازيا حسين يك نقطه كم دارد؛ ولي ياحسين گفتن كجا وباحسين بودن كجا! عزيزبرادرباحسين باش وعاقبت به خير؛زيا عاقبت اين كوفيان ازخدابي خبر ختم به خيرنخواهدبودوعذاب دردناكي درانتظارشان خواهدبودالبته آنهائي كه از ذره اي وجدان بيداربرخودار هستنددرحال حاضرهم دررنج وغذابند ودرعالم برزخ به سر مي برند اراتمند ودعاگوي شماحسين
کاربر مهمان
1390/09/17 19:12
4
3
ضمن عرض تشکر از زحمات فراوان نماینده خدوم شهرمان خواهشمندیم با توان بیشتری موضوع استان شدن این شهر مظلوم را پیگیری فرمائید .
کاربر مهمان
1390/09/16 23:38
1
3
مرگ بر بی عدالت.همه باهم برای ....... دعا می کنیم
کاربر مهمان
1390/09/13 18:13
5
2
کاظم عشق و امید مردم بسطام .
کاربر مهمان
1390/09/12 18:34
7
10
آقای دکتر اگر هزار بار دیگر هم نماینده شوی باز هم به تو رای خواهیم داد . تا خون در رگ ماست جلالی هم نماینده ماست .
کاربر مهمان
1390/09/11 20:30
9
8
شما وامثال شما رای اوری وبازی کردن با احساس مردم را در ایجاد بحران میدانید وسعی در ایجاد نفرت ودشمنی در میان اهالی با صفای استان میکنید بجای بحران افرینی به دنبال حل مشکل معیشتی مردم با این اقتصاد نابسامان باشید ممکن است در مقطعی مردم فریب بخورند ولی همیشه اینطور نیست
کاربر مهمان
1390/09/11 18:10
6
7
باسلام جناب دکتر مادعاگوی جنابعالی بوده وارزوی سلامتی وبهروزی برای شما داریم وهمیشه بیاد این نماینده محبوب خود هستیم .سوال من وهمشهریانم اینست که ایا وقت ان نرسیده باتظاهراتی ارام فقط باشعار ... که بحق یاداور ........درسرزمین .... میباشد.این .... راسرجای خود بنشانیم تا کی سکوت .مگر نه اینست که سکوت علامت رضایت است وفشار مسایلی که از قدیم الایام براین شهرستان مظلوم واردشده مستقیم برنماینده دلسوزمان میباشد پس اجازه بدهید قدری ازاین فشارها را مامردم تحمل نموده ودولتمردان نیز پیامی مستقیم از مردم بگیرند باتشکر وارزوی تندرستی وسلامتی برای شما
کاربر مهمان
1390/09/11 18:6
8
7
دکتر سلام درایت و شجاعت شما قابل تقدیر است و این حقیر که از گذشته در مدرسه مصباح و بسیج و 000 از روحیات شما باخبرم به شاهرودی های عزیز عرض کنم واقعا دکتر جلالی حافظ منابع شما عزیزان هست شک نکنید البته یا د اور بشوم خودم یک بار برای کاری مراجعه کردم و هنوز نتیجه نگرفتم ولی تمامی عرایض دکتر سند و قابل دفاع می باشد خدا قوت
کاربر مهمان
1390/09/10 12:54
13
4
آقاي دكتر بسه از اين بازيهاي سياسي مطمئن باش ديگر به شما راي نخواهيم داد با اين بازي هايي كه شروع كردي براي عوام فريبي ..........خودتي عرب اسدي
کاربر مهمان
1390/09/08 19:59
7
9
جناب آقای جلالی ببخشید اینجوری حرف میزنم اما این کلام عین واقیته به محض اینکه شما کاری یا قولی به مردم شاهرود می دهید می گویند کار انتخاباتی انجام می دهد می خواهد دوباره نماینده شود هیاهو راه انداخته اما این ..... (کواکبیان )امروز بسی کارها انجام می دهد و بسی قول ها داده و می دهد و نتوانسته به آنها عمل کند کسی به وی نمی گوید کار انتخاباتی انجام می دهید بدانند مردم شاهرود دشمنان دکتر جلالی بسیارند که از هر موقیعتی برای ضربه زدن به ایشان که در واقع ضربه زدن به شاهرود است استفاده می کنند
کاربر مهمان
1390/09/07 23:27
7
11
خوش به حال شما مردم شاهرود ای کاش ما مردم دامغان نیز نماینده دلیر و شجاعی مثل شما داشتیم تا حق ما را از مرکز استان بگیرد
کاربر مهمان
1390/09/07 22:10
5
8
منظور کاربر محترم مهدی شهری این است که فقط 5 هزار نفر به جمعیت مهدی شهر ار سال 1329 تا کنون اضافه شده است
کاربر مهمان
1390/09/07 15:5
7
11
سلام دکتر جلالی عزیز صبر مهدیشهری ها هم لبریز شد : http://www.mahdishahr-news.com/
کاربر مهمان
1390/09/07 14:0
6
10
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما غافل از آنکه خدا هست در اندیشه ما.درود
کاربر مهمان
1390/09/07 13:27
7
7
خوش به حال شما شاهرودی ها با این نماینده ای که دارید بالاخره روزی حق خود را خواهید گرفت اما ما مهدی شهر یها باید چه کار کنیم به خاطر همین تمامیت خواهی مرکز استان است که رشد جمعیت شهر مهدی شهر از سال 1329 تا کنون فقط وفقط حدود 5هزار نفربوده است به خاطر همین بی توجهی مرکز استان است که مردم مهدی شهر به هیچکدام از نماینده های سمنان از سال 1360 تاکنون رای نداده اند یعنی رای اکثریت مردم مهدی شهر به نماینده های انتخابی سمنان نبوده است متاسفانه هیچ مسولی نیز تاکنون به این موضوع رسیدگی نکرده اند اقای جلالی شما را به جدت سوگند به گوش مسئولین کشور برسانید که بیش از 30 سال است مردم مهدی شهر به نمایندگان انتخابی سمنان برای مجلس رای نداده اند تا شاید موجب شود نماینده مستقلی برای مهدی شهر لحاظ شود
کاربر مهمان
1390/09/07 12:21
8
14
صبر مردم شاهرود در حال لبریز شدن است. به فتنه گران برای آخرین بار هشدار می دهیم که مراقب اعمال خودتان باشید ویانه ...
کاربر مهمان
1390/09/07 12:6
5
12
با سلام ما همچنان برای پیروزی دعا میکنیم. واقعا خدا قوت جناب دکتر جلالی. شما به ما جوون های شاهرودی ثابت کردید که برای احقاق حقمان باید تلاش شبانه روزی کنیم. امید وارم با اینکه گفتن حرف سخته ولی امیدوارم نماینده بعدی هم جربزه ی شما را داشته باشه.خوشحال میشم از وبم دیدن کنید و نظر بدین. khodemanee.mihanblog.com
کاربر مهمان
1390/09/07 9:10
7
13
جناب آقای دکتر کاظم جلالی امروز شاهرود را با نام شما می شناسند و همه شاهرودی ها به وجود نماینده ساعی و پر تلاشی چون شما که به حق شخصیتی ملی در سطح کشور هستید می بالند . تا کور شود هر آنکس که نتواند دید .
کاربر مهمان
1390/09/07 8:55
7
13
به رسم ادب باید سپاسگذار نماینده سخت کوش و عالی قدرمان باشیم نماینده ای که 12 سال است با انواع واقسام عدالت ستیزیها نسبت به شهر ودیار خود دست وپنجه نرم کرده و با تمام وجود برای بزرگترین شهرستان کشور متحمل شنیدن ناسزاهای فراوانی گردیده است لذا باید دست توانا و قلم گیرای محبوب ترین نماینده کشور (کاظم جلالی) را بوسید .نماینده ای که امروز از جوانان خوزستانی ،طوایف عرب گرفته تا جوانان شمالی ترین شهرهای خراسان و دیگر نقاط کشور به اوپیشنهاد کاندیدا شدن برای ریاست جمهوری ایران اسلامی را میدهند دیگر کرسی مجلس برای او جایگاه کوچکی است واو در طی 12 سال جهاد در راه خدا وبرای خلق خدا خود را اثبات کرده وخداوند روز به روز برمحبوبیت او می افزاید . دکتر جلالی بزرگوار بنده به سهم خود دست بوس تلاشهای بیکران شما در این سالها بوده و مانند یک سرباز همیشه در راه پیشرفت کشور عزیزمان ایران وهمچنین بزرگترین شهرستان این آب وخاک (شاهرود) در خدمت شما خواهم بود .امروز کمترین اقدام مردم شاهرود حمایت از شماست اگرچه معتقدم اکثریت این مردم همیشه در صحنه طرفدار شما بوده وهستند.
کاربر مهمان
1390/09/07 8:34
6
11
واقعا از این همه دیدن ودم نزدن مردم شاهرود درعجبم-وا... امروز دکترجلالی بعنوان نماینده همه ما مستحق خاموشی ما نیست وباید به جای نامه نگاری ،عملا وارد میدان شویم واین ایام(محرم) هم بهترین فرصت است.ضمنا یک نکته جهت جناب آقای ......:ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست .........وزحمت مامیداری.
کاربر مهمان
1390/09/06 21:18
7
13
مشکل اینجاست آقای.... مردم سمنان را شیره مالیده و قول انتقال اداره کل راه و ترابری و شرکت فراورده های نفتی رو به اونها داده اما حالا ...و در حال ضایع شدن هسته و خودش رو به آب و آتیش می زنه و می خواد یه جوری جلوی این رسوایی رو بگیره . یکی نیست بهش بگه بابا دیگه عمر تو سر اومده تو بهتره بری طرفداری همون گروههای فتنه رو بکنی . ............. . آخرهای ................... اسم این دو اداره و دیگر دارائی های شاهرودی.................. تو عدد و رقمی نیستی....این رسانه های هم که اسمشو بردی همش آب دوغ خیاره . ..........مثل همون انگلیسی که گفتی سیاست تفرقه بیانداز و حکومت کن داری .
کاربر مهمان
1390/09/06 19:4
7
13
از مسئولین شهر اخلاق بیشتر از نمی توان انتظار داشت
کاربر مهمان
1390/09/06 17:24
7
14
((آقای دکتر این کامنت را چاپ نکنی مدیونی )) آقای... و دیگر افرادی که خیلی در مرکز استان ادعایشان می شود اگر به شاهرود بیایند و این حرفها را جلوی مردم بزنند، مردم شاهرود ... تاکید می کنم ... را در... بقیه اش بماند برای بعد . شما اینقدر... که معنی مهمان نوازی را نمی دانید و به نماینده شهر ما توهین می کنید ..... پس .... را ببندید و اینقدر .......... اضافی نکنید . جمعی از مردم شاهرود
کاربر مهمان
1390/09/06 16:56
8
14
آقای دکتر شیر مادرت حلالت. باور می کنید وقتی از اینگونه تلاشهای شما را می بینیم احساس غرور می کنیم. دکتر جان تا آخر باهات هستیم. از خودم خجالت می کشم که شما اینقدر برای ما کار انجام داده اید ولی ما کوچکترین حمایت که هیچ همیشه سنگ اندازی کردیم برای شما. به سیدالشهدا(ع) قسم تا آخر با شما هستم ، شما دیگر توی این 11 سال امتحان خود را پس داده اید، حالا دیگر نوبت ماست که از شما حمایت کنیم. من الله توفیق
کاربر مهمان
1390/09/06 14:58
7
13
بسمه تعالی، بایستی مردم عزیز و شهید پرور شهرستان شاهرود ، یک روز را به عنوان روز ملی شاهرود و ایثارگریهایش و رشادتهای فرزندانش و شهدای عزیزش نام بگذارند و به پشتوانه ولایتمداری و خون شهدا و جانبازان و رزمندگان یکپارچه راهپیمایی نمایند در حمایت از نظام اسلامی و تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل عظیم الشان و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای،و در آن راهپیمایی و بیانیه های پایانی آن این هدف گیریهای مغرضانه و تفرقه افکنانه مرکز استان را خط قرمز اصول مردم شریف شهرستان بدانند تا دیگر کسی جرأت طرح آن را نداشته باشد تا چه رسد به پیگیری و ملاقات وزیر.
کاربر مهمان
1390/09/06 14:13
7
13
درود بر بزرگ مرد شاهرود کاظم جلالی که همواره حامی مردم شاهرود بوده است خداوند به شما و خانواده محترمتان سلامتی و طول عمر عنایت نماید .
کاربر مهمان
1390/09/06 12:53
8
13
از پیگیری های شما متشکریم خداوند به شما جزای خیر عنایت کند
کاربر مهمان
1390/09/06 12:52
5
3
مرگ بر .........
کاربر مهمان
1390/09/06 12:39
10
15
قصد ایراد گرفتن ندارم ولی آقای دکتر چقدر عصبانی بودن که ضیغمی رو ذیغمی (تو نامه اول به ریاست محترم جمهور)نوشتن.البته اگه منظورشون این فرد باشه.http://mop.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=Event&ID=2e607b5e-6880-4931-a19b-e1254e6a2d34&LayoutID=63343e70-4d2d-424a-8232-64746f58279a&CategoryID=4bd7d587-34c9-4985-9d2a-2b724685e2b9
کاربر مهمان
1390/09/06 11:52
8
19
واقعاً خداوند به شما صبر دهد و شما را برايمان حفظ نمايد. اجرتان با امام حسين(ع)
کاربر مهمان
1390/09/06 11:30
9
20
با درود فراوان به آقای دکتر جلالی خدا شما را برای شاهرود حفظ کند . با ید به این افراد سمنانی بگویم که کرم از خوددرخت است . بیخودی دیگران را متهم به تفرقه افکنی نکنید . این کارها را تکرار کنید مشت محکمی بر دهان شما می کوبیم که دیگر صدایتا ن درنیاید .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 






تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099