صفحه اصلی > آرشيو پرسمان  
اخبار > گزارش عملکرد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

گزارش عملکرد
    ...

   

*پرسش:
بسم الله الرحمن الرحیم
عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر کاظم جلالی
جناب آقای جلالی با توجه به اینکه منتخب مردم منطقه شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی هستید؛ برای انجام وظایف نمایندگی، مسئولیت هایی دارید که از ذات وظیفه نمایندگی نشات می گیرد. یکی از این مسئولیت های ذاتی ارائه گزارش از عملکرد خود و مجلس به مردم از طریق رسانه های محلی و استانی است. شما در طی 11 سال نمایندگی مردم شریف شاهرود و میامی چند بار اقدام به انجام این وظیفه کرده اید؟ آیا هنوز وقت آن نرسیده است؟ لطفا گزارشی از عملکرد خود به عنوان یک نماینده را در طی 11 سال ارائه دهید. متشکرم
 
*پاسخ:
با سلام و تحیت
بنده به شکل نوبه ای گزارشاتی را ارائه کردم و در آینده نزدیک نیز در این خصوص اقداماتی را تدارک دیده ام که به حول و قوه خداوند انجام خواهد شد.
چهارشنبه ٩ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/09/09 12:1
0
2
برادر بزرگوار ،همشهری عزیز تنها خداوند از سر ضمیر انسان آگاه است ولیکن شما به گونه ای پرسش خود را مطرح مینمائید که خیری در این مورد مشهود نیست، واین احساس برای هر مخاطبی به وجود می آید که قصد تخریب یک خادم مسئولیت پذیر را دارید . اولین نماد پاسوخگوئی همین سایت جامع جناب دکتر کاظم جلالی بوده که از کل کشور هرگونه سوالی مطرح شد، ایشان پاسخگو بوده اند، بارها از طریق رسانه های استانی مخصوصاٌ (سیمای استان سمنان) عملکرد خود را برای مردم همیشه در صحنه شاهرود تشریح نموده وحتی مورد بی مهری از طرف مجریان برنامه های مختلف قرار گرفتند . نماینده ای که با تلاشهای شبانه روزی در جهت ارتقاء شهرستان خود 11 سال تمام جهاد نموده را باید با تمام توان حمایت کرد .قطعاً دکتر جلالی جای هیچ گونه ابهامی در عملکرد خود برای مردم باقی نخواهد گذاشت وهمین موضوع باعث شده است محبوبیت ایشان در بین مردم روز به روز بیش از پیش احساس گردد ودشمنان ایشان را به واکنش برانگیزد.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099