صفحه اصلی > آرشيو پرسمان  
اخبار > سریال دست اندازی زیاده طلبان به داشته های شاهرود


نسخه چاپي  ارسال به دوست

سریال دست اندازی زیاده طلبان به داشته های شاهرود
    ...

   

*پرسش:

با سلام و خداقوت خدمت نماینده مردمی  شاهرود

آقای  دکتر مثل اینکه سریال دست اندازی برخی افراد زیاده طلب   در مرکز استان به داشته های شاهرود تمام شدنی نیست و هر روز باید منتظر خبرهای جدیدی در اینباره باشیم و در این رابطه شنیده شده که این هم استانی عزیزمان که  عمر نمایندگی اش روبه زوال نهاده، پس از ناکامی های اخیرش  در انتقال ادارات کل از شاهرود به سمنان برای چندمین بار  و خیلی موذیانه  قصد قاپیدن پارک علم و فن آوری شاهرود  را داشته و مثل همیشه ضایع شده است .

آقای جلالی  در  این استان بالاخره 4 تا ریش سفید و یا 2 تا بزرگتر پیدان نمی شن که به این آقا بگن مگه تو مریضی که این کارها را انجام میدهی ؟ اگر عرضه داری یه امتیاز جدید و نو از رئیس جمهور بگیر و برای شهرت سمنان ببر.

اگر آقای کواکبیان به مردم سمنان قول انتقال ادارات کل داده  ، ما مردم شاهرود چه گناهی کرده ایم که هر روز باید شاهد رفتارهای غیر اخلاقی ایشان  باشیم ؟

پس این بزرگان استان که هر دم از تفرقه اندازی و ... مسئولین شاهرودی سخن می گویند کجاهستند ؟ چرا هیچ کدام اقدامات وقاحت آمیز این بنده خدا را نمی بینند ؟چرا حتی  یکبارهم  این اقدامات را محکوم نکردند ؟؟

به خدا برای یک نماینده که به قول خودش غول رسانه ای استان می باشد و خرباری از عناوین مثل سردسته اصلاح طلبان مجلس و مردم سالاری و ... رایدک می کشد شرم آور است که این کارهای جلف و سخیف را انجام دهد . بهترین اسمی که می شود روی کارهای او گذاشت دزدی  دارائی های شاهرود است !!

آقای دکتر اگر بخاطر حفظ آبروی نظام جمهوری اسلامی نبود ما مردم شاهرود با یک اجتماع چند هزار نفری کفن پوش به مرکز استان می رفتیم و تا تعیین تکلیف نشدن این بی عدالتی همان جا اطراق می کردیم تا مسئولین نظام به دادمان برسند .

آقای جلالی  درحالی که بیکاری در شاهرود بیداد می کند و سونامی ضعیف مدیریتی گریبان گیری شهرستان شاهرو د و میامی شده این اقدامات تفرقه افکنانه برخی افراد خودسر در مرکز استان چه توجیحی دارد ؟

با سپاس از شما

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

فارغ از لحن جنابعالی، شما به لب و اصل کلام اشاره کرده اید. چرا باید ما هر روز منتظر یک دست اندازی جدید باشیم. بعد از پایان موضوعاتی مثل مرکز تحقیقات کشاورزی، اداره کل راه و ترابری و اداره کل پالایش و پخش فرآورده های نفتی اخیراً وزارت علوم و تحقیقات و فناوری از پی گیری این برادر جهت انتقال پارک به سمنان خبر داده اند. همان طور که مردم عزیزمان می دانند اخیراً وزارت علوم به دنبال آن است که پارک های دانشگاهی در استان ها را تعطیل و همه را زیر نظر پارک اصلی علمی و فناوری استان ها قرار دهند.

البته در سفر اول دولت بنده دقیقاً همین نظری را داشتم که امروز به شکل کارشناسی دولت به آن نتیجه رسیده است.

در سفر اول دولت هنگامی این بحث مطرح شد که سمنان به دنبال پارک علم و فناوری است بنده ضمن طرح مسائل منطقی و دقیق، پی گیری چنین موضوعی را خلاف دانستم و گفتم در حالی که تا این زمان (زمان سفر اول دولت) هنوز فقط چهارده پارک علم و فناوری در کشور ایجاد شده و هنوز همه استان های ما دارای یک پارک نیستند چه وجهی دارد که در استان ما دو پارک وجود داشته باشد. بعد هم افزودم که ایجاد پارک جدید در مرکز استان به معنی تعطیل پارک علم و فناوری استان به مرکزیت شاهرود می باشد. لذا اگر می خواهید این اقدام را انجام دهید سر ما شاهرودی ها منت نگذارید و کل پارک را به سمنان منتقل نمائید.

در این جلسه ریاست محترم جمهور و همه اعضای دولت بدون استثناء حرف مرا منطقی تشخیص دادند اما نماینده محترم وقت سمنان سر و صدای عجیبی راه انداخت و در دولت جنجالی شد و پس از آن رای گیری به عمل آمد و ایجاد پارک جدید در مرکز استان رای نیاورد.

البته من نمی دانم پس از آن چه فعل و انفعالی اتفاق افتاد که پارکی به عنوان پارک دانشگاه سمنان به راه افتاد و البته ما با آن پارک کاری نداریم و این که این نوع پارک ها باید باقی بمانند یا نمانند آن هم به ما ربطی ندارد. اما خوب است فیلم آن جلسه را که دولت طبقه بندی محرمانه زد و منتشر نکرد را انتشار دهند تا ببینند در آن جلسه بر ما چه گذشت و در حضور دولت چه حجمی از توهین را بنده از نماینده محترم وقت سمنان شنیدم که هیچ گاه هم از آن سخنان نخواهم گذشت.

اما آن چه باید همگان بدانند این است که ما این پارک را با چنگ و دندان به دست آورده ایم و به آسانی آن را از دست نخواهیم داد. خوب است بدانند که پس از تبدیل مرکز تحقیقات پژوهش های صنعتی به پارک علم و فناوری در کل کشور بنده در دوره مجلس ششم هر چه تلاش کردم در شاهرود زمینی برای پارک بگیرم موفق نشدم چرا که رئیس شورای زمین و مسکن استاندار است و آنان موافق ایجاد این پارک در شاهرود نبودند بلکه برعکس، همگان پی گیر احداث پارک در سمنان بودند. بنده مجبور شدم نزد وزیر محترم وقت مسکن و شهرسازی جناب آقای مهندس عبدالعلی زاده بروم و ایشان در همان دیدار به آقای مهندس شکری مدیر کل محترم وقت مسکن و شهرسازی دستور دادند که پنجاه هکتار زمین با اختیارات من (وزیر) برای پارک علم و فناوری استان سمنان به مرکزیت شاهرود در شاهرود بدهید که بنده مدت ها از ترس اخلال مرکز استان به شکل پنهانی کارهای پارک را پی گیری کردم و مرارت های بسیاری را تحمل کردم که شرح مفصل آن از حوصله نگارش خارج است.

آقایان مرکز نشین در استان که به جای کارهای ایجابی به دنبال جنجال و دست گذاشتن بر روی داشته های شاهرود هستند بدانند به لطف الهی به اهدافشان نخواهند رسید.

دوشنبه ٢١ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/10/04 10:30
2
4
جناب آقای دکتر جلالی سلام علیکم همان گونه که بارها و در جایگاه های متعدد حمایت خود را از پارک استان اعلام نموده و همگام با مدیران ذیربط در جهت اعتلای این پارک گام برداشته اید به عنوان یک شهروند از جنابعالی تقاضا دارم در موضع وکیل مردم شاهرود این جریان را طوری مدیریت فرمایید که همان گونه که متجاوزین به داشته های ارزشمند مردم شاهرود تا کنون بدون هیچ ابایی از هیچ اقدام ریز و درشتی فروگذار نکرده و خواستار تحقق نتایج مورد نظر خود از هر کانال مرتبط و نامرتبطی می باشند، ما هم با همه توان در مقابل ایشان ایستادگی کرده و با پرهیز ازتوجه به حواشی، مسائل بسیار جزئی موجود در بدنه پارک را که چه بسا در هر سازمانی وجود دارد بزرگنمایی نکرده و دستاویزی در اختیار دشمن قرار ندهیم. همانطور که همه ما می دانیم طبع انسان خواهان دست یافتن به بهترین هاست و متاسفانه زیاده طلبی برخی افراد سیری ناپذیر بوده و با هدف جوسازی و ایجاد موجهای منفی در راستای تضعیف پارک، هر روز یکی از جنبه های شخصیتی دست اندرکاران دلسوز پارک من جمله رییس فرهیخته و مدیران ارشد دلسوز و پرتلاش پارک را، که چه بسا شاخصه بسیار مفیدی است، وارونه جلوه می دهند که این واقعا از انصاف به دور است. از سوی دیگر هیچ انسانی را نمی توان یافت که جاذبه و دافعه را توامان نداشته باشد و رییس پارک و مدیران ارشد آن نیز از از این قائده مستثنی نبوده و چه بسا انسانی از نظر عده ای بسیار مثبت و از نظر عده دیگری دارای شاخصه هایی منفی است که این امر طبیعی است. چه خوب است که این دشمنان دوست نما جایگاه خود را دانسته و با دخالت در امور غیر مرتبط، جاهلانه آب در آسیاب دشمن نریزند.
کاربر مهمان
1390/10/03 10:4
2
5
جناب آقای دکتر جلالی نماینده محترم شهرستان های شاهرود و میامی با سلام، متاسفانه مدتی است که مقوله پارک علم وفناوری استان سمنان بازیچه دست افرادی سود جو و فرصت طلب شده است که نان را به نرخ روز می خورند و در زمان مدیریت قبلی پارک نیز باعث ایجاد فته و تفرقه می شدند و به خیال خود فکر می کردند با عوض شدن مدیریت به منافعشان خواهند رسد و جالب اینجاست که همین افراد خود را به شما وابسته دانسته و مدعی هستند که ما این پارک را از دست مدیریت قبلی نجات دادیم و امروز باید بر مسند قدرت باشیم و بهترین جایگاه را در پارک داشته باشیم. باید یه این آدم های کوته فکر و تنگ نظر گفت: شما با مدیریت قبلی مشکل داشتید با مدیریت جدید(آقای دکتر سید محمد اسماعیل جلالی) که انصافا انسان توانمد و لایقی است و در این مدت کوتاه مسئولیت خود توانسته تغییرات چشم گیری را در جهت پیشبرد اهداف پارک ارایه نماید که شاهد آن موفقیت پارک در چند نمایشگاه از جمله هفته پژوهش و فناوری است. چه مشکی دارید.پس... نماینده محترم جناب آقای دکتر جلالی خوب است بدانید که بحمدا... کارکنان این پارک از مدیریت جدید پارک راضی بوده و مشکلاتی که قبلا با شما مطرح شده بود برطرف شده است و خوب است جهت اطمینان از این امر خود شخصا قدم رنجه فرمایید و از نزدیک صحبتی با کارکنان داشته باشید و یقینا آن قلیل افراد نیز برای شما شناخته خواهند شد و قطعا ریشه آنها از این پارک برچیده خواهد شد.
کاربر مهمان
1390/10/01 19:52
2
5
جناب آقای دکتر کاظم جلالی با سلام نماینده محترم همانطور که شما نیز میدانید مقوله پارک علم وفناوری شاهرود که هر از چند گاهی آماج حمله شخص یا اشخاصی فرصت طلب و سود جو قرار میگیرد که شاید ناخواسته و یا بصورت عمد با حرفها و رفتارهای نا معقول آب به آسیاب دشمن میریزند و به جهت تضعیف پارک حرکاتی انجام میدهند اخیرا نیز بعد از حملاتی که علیه مدیریت قبلی پارک صورت دادند و جنابعالی با تدبیر و دلسوزی موضوع را پیگیری کردید که به شکر خدا فردی بومی که دارای تجربیات مدیریتی خوب و بسیارفعال میباشند انتخاب شدند که ایشان نیز مورد حمله قرار گرفته و اینجانب بدلیل شناختی که از ایشان پیدا کردم و چند بار نیزبا ریاست پارک ملاقات داشته ام ایشان را فردی لایق وشایسته دیدم و به انتخاب جنابعالی احسنت گفتم جناب آقای دکتر این اشخاص فرصت طلب رئیس و مدیرانی را میخواهند که سخت گیر نباشند وهر کس هر کاری خواست بکند تا کم کم برنامه انتقال پارک به سمنان پی گیری شود و پارک دو دستی به سمنان داده شود. جناب آقای دکتر لطفا این حرکات که لطمه به اساس وجودی این مرکز مهم که ثمره تلاش ارزشمند جنابعالی و مسئولین قبلی و فعلی پارک میباشد را پی گیری کرده و جلوی افراد فرصت طلب را بگیرید زیرا من احساس میکنم این حرکات با برنامه ریزی انجام میشود و قصد تضعیف پارک و شهرستان شاهرود در کار میباشد. ما از ریاست و مسئولین داخلی پارک بی نهایت ممنونیم که همیشه در جهت ارتقاء پارک قدم برداشته اند و به این افراد بی اطلاع و بی هنر میگوییم که جای دیگر به دنبال پست و مقام کذایی بگردند پارک جای لایقان است نه .... با تشکر از توجهی که میفرمایید.
کاربر مهمان
1390/10/01 19:23
2
7
همشهري عزيزي كه براي پارك كامنت گذاشتي در اين محل وچند جاي ديگر آيا از خودت خجالت نميكشي همه بد هستند و جنابعالي خوب هر روز بايد يك داستان راه بيندازي مگه انتخاب يك رئيس به همين راحتي صورت ميگيرد كه شما هي نسخه ميدهيد شما احتمالا دو هدف را پيگيري ميكنيد يكي اين كه شما (همشهري زير خاكي) كه نميشناسيمت رئيس پارك بشوي ويا پارك به مركز استان منتقل بشود تا خيال شما و احتمالا دوستانت راضي شود اگر نه اين حركات چه معني دارد به جاي حمايت از پارك و اعتبار شهرمان حركاتي انجام ميشود كه دشمنان ما خوشحال شوند اگر احتمالا رياست ضعيف هست كه من فكر نميكنم چون تحقيق كرده ام ما و شما بايد به ايشان و اهداف پارك كمك كرده و هدف اصلي را كه سربلندي پارك و شهرمان ميباشد را پيگيري نماييم مسئولين رده بالا تر بايد كار رياست را ارزيابي كنند هنوز 6 ماه از انتصاب ايشان نميگذرد بايد فرصت مناسب و حمايت همه جانبه كاركنان پارك فراهم شود وبعد نتيجه را مشاهده كر د بله جان برادر شما هم اگر توانايي داشته باشيد حتما ديده خواهيد شد (عطر آنست كه خود ببوييد نه انكه عطار بگويد) ولي اگر قصد ديگري داريد بدانيد كه فرزندان شاهوار نخواهند گذاشت كه خدشه اي به پارك علم وفناوري وارد شود وخيال بد خواهان به جايي نميرسد .
کاربر مهمان
1390/09/27 8:8
1
7
بهتر است بگوییم:مرکز استانیها به مرض "الجوع" مبتلایند تا مرض استسقاء...در ضمن ممنون که نظرم حذف شد...آره بابا بی خیال
کاربر مهمان
1390/09/26 12:59
3
2
چرا نظرات را حذف می نمایید برادران
کاربر مهمان
1390/09/26 12:25
6
5
جناب دکتر جلالی محترم روال پیش گرفته شده در پارک استان اصلا به نفع پارک نیست و باید مسیر حرکت عوض شود هرچه تا کنون انجام شده آنچه بود که یک مدیر جدید با سلایق خود ایجاد کرده و به آن خرده ای نمی گیریم ولی دیگر وقت عمل است باید نشان دهد که چگونه می خواهند به اهداف پارک برسند .
کاربر مهمان
1390/09/24 13:40
8
7
نظر دهنده محترم شماره 12 1- به نظر می رسد شما بیش از بقیه نیاز به شرکت در کلاس های آیین نگارش مورد نظر جناب ریاست محترم پارک دارید 2- وضع موجود ادامه سیاست های خصمانه و اشتباه همان دکتر طوسیان است. اگر آقای طوسیان کمی در رفتار خود تغییر ایجاد می کرد کسی راضی به رفتن ایشان هم نبود اما متاسفانه ایشان کاری کردند که دوست و دشمن آرزوی رفتن ایشان را می کرد ؛ البته دریوزگان؛ پاچه خواران و افراد بی لیاقتی که ایشان در راس امور قرار داد کماکان در مسند قدرت قرار دارند و از این رو احساس می شود ریاست فعلی جربزه ایجاد تغییر در پارک را ندارند و البته وفتی شاهد تغییر رفتار ایشان بعد از جلسه ای که با آقای طوسیان در ابتدای کارشان داشتند ظاهرا در ترسیدن ایشان بی تاثیر نبوده است. 3- موضوع سخت گرفتن نیست ؛ موضوع درخواست انجام کارهایی است که در راستای کار پارک نیست ؛ موضوع اظهار نظر در رابطه با مسائلی است که به راحتی می توان فهمید فرد نظر دهنده از مسئله یا کاملا بی اطلاع است یا فقط برای اینکه بگوید من هم هستم کاری را خواسته 4- کارمندان کدام کار را انجام دهند؟ مگر در پارک کاری هم انجام می شود ؟ مگر نه این است که اگر کاری هزینه بر بود نباید انجام شود تازه اگر هم کاری بخواهد انجام شود و درخواستی نوشته شود مگر این پیشنهاد یا کار به دیوار بتنی اطراف رئیس برخورد نمی کند و گم نمی شود؟ موضوع انجام کار نیست ؛ موضوع این است که افرادی نشان دهند در حال انجام کار است کافیست گزارش کار این افراد را ببینیم (منظور مدیران مخصوص محترم است و به خصوص مدیر مخصوص حاکم بزرگ م ک - چقدر تداعی کننده میتی کومون است اما همه می دانیم که این م ک با اون م ک چقدر فرق دارد!)
کاربر مهمان
1390/09/24 13:21
6
7
متاسفم برای یک سری آدم هایی که تا انتقاد ازشان می شود صحبت از سخت گرفتن و امتیاز ندادن و حرف های بی ارزشی می زنند که چون خودشان همیشه درگیر آن هستنددیگران را هم به آن متهم می کنند.پارک به سادگی پارک نشد که شمای تازه وارد بخواهی از آن دفاع کنی از رییست بپرس که آن زمانی که لای کتاب آیین نامه استخدامی دنبال حق و حقوق می گشت چه کسانی دویدندو پارک را در شاهرود به نام پارک استان سمنان تثبیت کردند.ما از نماینده منتخب نماینده ی شهرمان راضی هستیم به شرطی چشم هایش را بهتر باز کند و مسایل را یک طرفه آنهم با مشورت یک عده آدم خودخواه حل نکند.اخلاق و رفتارو سابقه جناب دکتر جلالی ریاست محترم پارک زبانزد همه هست لذا آنچه در این زمان در پارک ارزش دارد استفاده از زمان و استعداد های خوب در بخش های مرتبط با خود می باشد که باعث شکوفایی پارک می گردد. انجام چند کار سنگین آنهم با شتاب و سپردن به عده ای که علاقه ای به پارک و پیشرفتش ندارند که اگر نباشد جای دیگری برای کار با استفاده از پارتی های محکمی که دارند هست .هرچند که شروع کار، ریاست خیلی با اشتیاق بودند ولی در حال حاضر خود را آنقدر درگیر جلسات و مسایل غیر ضروری کردند بطوریکه نه در فناوری پیشرفتی حاصل شده نه در عمرانی!!! واما پارک در بهترین نقطه در استان واقع شده (بر خلاف نظر آن عزیز محترم) شاهرود با آنهمه جاذبه و کار در بخش های صنعتی و کشاورزی و علم پروری که دارد اگر کارشکنی ها نباشد و بودجه ها در استان نصف نشود و اگر مسئولین استانی هدفشان پیشرفت فناوری و اشتغالزایی در استان و کشورشان باشد و مغرضانه کارهای شهرستان های دیگر را به تعویق نیندازند و به قول ریاست محترم جمهور فقط هدف آبادانی و سرافرازی کشورمان ایران باشد و دست از خصومت با شاهرود بردارند این پارک با یاری خدا وحمایت نماینده محترممان و همت ریاست محترم خود ،با سرعت به پیش خواهد رفت و دیگران از دست اندازی به آن پشیمان می شوند چون هنوز ما هستیم !!! ایران کشوری آزاد است و به ما اجازه نقد کردن داده شده ، کسانی که با تکیه بر آدم های کله گنده خود ، به استبداد ادامه می دهند باید منتظر چنین روزهایی باشند .انتقاد باعث پیشرفت است اگر کوتاه فکر نباشیم . ما همیشه مدیون تلاش ها و زحمات دکتر طوسیان بودیم و هستیم ولی همه ایده ال نیستند و گاهی هم به خطا می روند ما که ادعای مسلمانی داریم و رهبرمان حامی مستضعفان است گرفتن حق را جزو وظایف خود میدانیم پس واقع بین باشیم. در آخر آن عزیزی که این انتقادها را توهین تلقی کرده و برای نماینده محترم متاسف شده ، توصیه می شود دو ساعتی پیش عزیزان مشاور در پارک وقت بگذارد و نگارش خود را تصحیح نمایند از نماینده محترم شهرمان هم بسیار ممنون و سپاسگزاریم و بدانند که انتقادهای ما به جهت نگرانی ما از اوضاع فعلی است . ما همیشه خواهان پیشرفت پارکمان هستیم چون برایمان خیلی خیلی عزیز است
کاربر مهمان
1390/09/23 17:24
5
12
خیلی ببخشید نظر دهند محترم شماره 10 ، همانطو ر که میدانید مرکز استان به مرض استسقا ء مبتلاشده و سیری پذیر نیست و هر چه گیرش بیاید با ولع می خورد کدام آدم احمقی این را گفته که تمام امکانات باید به مرکز استان برود . بهتر است بروی و معنای توسعه متوازن را یاد بگیری . مردم شاهرود تا پدر مهربان و قدرتمند مانند دکتر جلالی دارند نمی گذارند که داشته های آنها از سوی مرکز استان به سرقت رود . جلالی جلالی حمایتت می کنیم . رای ما جلالی
کاربر مهمان
1390/09/23 13:0
7
6
بهتر است کارکنان پارک علم و فن آوری بجای اینکه اینقدر ناله و زاری کنند به کار خودشان بپردازند . بعضی از ما ایرانیان هر کس که به ماسخت بگیرد وبخواهدوظیفه مان را درست انجام دهیم به او می گوییم آدم بدی است اما اگر کسی بگذارد ما دودره بازی کنیم او ن آدم خوبی است . قدر دکتر طوسیان رو نداستید حقتاناست که الان اینقدره زاری کنید .
کاربر مهمان
1390/09/23 12:13
14
4
ما هم معتقد بوجود يك پارك در استان هستيم ولي در جايي كه شايستگي انرا دارد و نه جايي كه از لحاظ فني و صنعتي و فناوري يكي از رتبه هاي اخر استان قرار دارد. در زمينه فني و واحدهاي طرح و توسعه و تعداد واحدهاي توليدي و صنعتي مركز استان جايگاه فو ق العاده اي داراست و مناسب ترين مكان براي ايجاد پارك ميباشد. لفا تعصب را دور بريزيم و ببينيم ژارك دانشگاه سمنان چگونه در سه سال گذشته همواره رتبه برتر استان و حتي كشور را در حوزه فناوري و اشتغالزايي داشته است.و جايگاه پارك شاهرود با بيش از ده سال سابقه كجاست؟ دوستان عزيز من سمناني نيستم شاهرودي هم نيستم كاركنان پارك دانشگاه سمنان رييس خود را انقدر دوست دارند كه در حد جان فشاني براي او و پارك كار مي كنند. ميدانم كه اين مطلب را چاپ نميكنيد اما جايگاه اصلي پارك باستناد شاخص هاي اصلي فقط سمنان است و لا غير
کاربر مهمان
1390/09/23 8:52
12
2
من برای دکتر جلالی متاسفم که خیلی راحت به یک نمایند در سایت وبیانیه ها ی که توسط شخص دکتر جلالی نوشته توهین میشه وبهد هم میگن کواکبیان تندرو وا..... 4روز دنیا اینقدر ارزش نداره که خیلی راحت به خاطر منافع دنیا اخلاق رو زی پا بگذاریم
کاربر مهمان
1390/09/22 23:7
8
6
سازمان پژوهشهای شاهرود اداره ای قوی با مدیریت عالی بر خلاف حرفهای مفت یک مشت آدم خودخواه بود تا اینکه پارک شدو شد گوشت قربونی با آدمای جورواجور با سیاست های خاص خود. اگر غیرت و وجدان و تعصب نبود تا حالا پارک تکه تکه شده بود .زحمات مسئولین اسبق ، تلاش های بی وقفه شما نماینده محترم و زحمات عزیزانی که شب و روز کوشیدند تا بهانه ای دست حریفان ندهندباعث شد تا پارک تا این زمان بماند و باز هم می کوشیم بماند و با چنگ و دندان از آن دفاع می کنیم ولی به شرطی که همه دل بسوزانند و منافع شخصیشان را به منافع پارک و شهرشان ترجیح ندهند. پارک در حال حاضر هدفش را گم کرده و به بیراهه می رود تغییر مدیریت ، آنهم با یک مدیر ضعیف (برخلاف انتظار همه و حتی خود شما)و افرادی که بدون هیچ منطق و دلیل قانع کننده ای از مشاورین اصلی ریاست پارک شدند که سابق بر این یا همیشه می بایست کنترل شوند یا مشکل اخلاقی داشتند و یا با مراجعین سر دعوا داشتندحال شدند حصاری که دور تادور ریاست کشیده شدند و ایشان را ظاهرا با میل خود از سایر کارکنان جدا نموده بطوریکه ملاقات با ایشان نیاز به هماهنگی با دفتر یا مباشر ایشان دارد تا اگر شانس بیارند و رییس حضور داشته باشد و جلسات طولانیشان با مشاورین محترم مجالی دهد چند دقیقه ای برای کارمند بخت برگشته وقت بدهد و تازه هرگونه تصمیم گیری را منوط به جلسه با مشاورین خود بداند که بدون اجازه ی آنان حتی بیسکویتی هم نمی خورد! وای وای وای نماینده محترم نجنگیدیم که در پشت در اتاق بسته رییسمان ساعت ها جهت حل مشکلاتمان بنشینیم ، پارک را با چنگ و دندان نگه داشتیم خود که می دانید حتی سمنانیها نیز به این مسئله واقفند تا شاید با یک مدیر بومی و تلاش کارکنان دلسوز ،در میان پارکهای دیگر بدرخشیم و اجازه ی حتی بد اندیشیدن به حریفمان هم ندهیم . به خدا می شود اگر مدیریت به خود آید وبه هر اعتراضی خصمانه ننگرد و به جای اینکه از کارشناسانش به نحو احسن استفاده کند وقت با ارزش خود را در جلسات طولانی با مشاورینش تلف نکند . به جرات می توان قسم خورد که ایشان در حال حاضر به جای اندیشیدن به اعمال خود در فکر تصحیح و غلط گیری جوابیه شماست!!!! نماینده محترم ، خسته بودن بی انگیزه شدن کارکنان ،بی اعتمادشدن و بی اعتبار بودن مسئولین کنونی ، جو سنگینی در پارک ایجاد کرده که یک سری ادمای ساده لوح و بی توجه ایجاد کردند که برای پارک سم است و باید هرچه زودتر درمان شود که باز هم بعد از خدا شمارا منجی خود می دانیم و دست یاری به سوی شما داریم که افراد را از مسئولیت مهمی که دارند با اطلاع کنید ما پارک را حفظ خواهیم کرد و اجازه دست درازی به هیچ احدی را نمی دهیم
کاربر مهمان
1390/09/22 14:57
9
7
همانگونه که از نام پارک علم و فناوری بر می آید فناوری هدف اول آن است و سایر امور در جهت ارتقاء این بخش حال اگر رئیس یک همچین مجموعه ای بخواهد به جای پرداختن به این موضوع اساسی و تبیین سیاست های کلان پارک وقت خود را صرف گرفتن غلط املایی ، طراحی فرم ، ایجاد چرخه های نامه نگاری بی پایان، برگزاری کلاس آیین نگارش، پیگیری دریافت تخفیف، انجام امور جهت کسب سود ، به تاخیر انداختن پرداخت حق و حقوق مردم و اموری از این قبیل نماید قطعا باید شاهد فروپاشی مجموعه باشیم. مجموعه ای که بخواهد در آن صرفا نظر چهار نفر اعمال شود . افراد با تجربه در زمینه کاری خود همانند کارپردازی ، مالی ، اداری ، یا امور تخصصی عمدا به گوشه ای رانده شوند و به جای کسب نظر از آنها دائما به آنها سیاست هایی را دیکته نمود که ناشی از بی اطلاعی در آن حوزه ها است به نظر شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آقای دکتر بر سر کار بودن عوامل ریاست قبلی و سپردن کار به آنها به گونه ای که ریاست محترم خودشان در رابطه با هیچ موضوعی نتوانند تصمیم بگیرند و آنرا به عوامل ذکر شده ارجاع دهند؛ نشان دهنده چیست؟ ترس ریاست فعلی و عدم شجاعت ایشان در پیشبرد اهداف پارک ؟ یا همپالگی با عوامل ذکر شده؟ یه هر رو مشکلات متعددی در این رابطه وجود دارد که نهایت امر چیزی جز اضمحلال مجموعه را در پی نخواهد داشت امروز کاری کنید که فردا دیر است با سپاس
کاربر مهمان
1390/09/21 22:36
8
8
جناب آقای دکتر با سلام همگان از تلاش های بی وقفه جنابعالی و سایر دوستان در رابطه با اصلاح امور پارک علم و فناوری آگاهند. اما افسوس که آن همه دوندگی و رای زنی برای انتصاب فردی مدیر؛ مدبر، آگاه و شجاع نتیجه عکس داد. ریاست فعلی گمان نموده اند که پرسنل زحمت کش پارک مشتی افراد بی سواد هستند که به زعم ایشان نیاز به فراگیری نگارش و انشا نامه دارند. و ایشان به عنوان ناجی پارک در صدد رفع این نقیصه بسیار بسیار بزرگ هستند چه فناوری در رده کم اهمیت ترین موضوع در پارک است. آنچه مهم است این است که کارمندان بتوانند نامه نگاری را به نحو احسن انجام دهند. هم آنهایی که مانده یک ریال و دو ریال حق جذب و غیره بوده اند. آقای دکتر ظاهرا امر بر ایشان مشتبه گردیده است. ایشان گاهی پارک را همانند یک مدرسه می نگرند که همه پرسنل آن نیازمند فراگیری نگارش یا قوانینی هستند که به آنها ربطی ندارد. گاهی پارک را همانند دکانی می بینند که باید از َآن درآمد کسب کرد. گاهی پرسنل پارک باید همانند دریوزگان در پی گدایی هزار تومان و پانصد تومان باشند و به جای انجام کارهای مهمتر وقت خود را صرف چانه زنی با شرکت هایی کنند شاید مبلغی را تخفیف بگیرند. پارک برای ایشان محلی برای خالی کردن عقده های ریاستی و اجازه ملاقات دادن به افراد یا پرسنل پارک برای دیدار با ریاست است باید مدت ها انتظار کشید و ساعت ها پشت درب اتاق ایشان در نوبت نشست تا اجازه دیدار پیدا کنید.(به راستی چه خوب بود زمان طوسیان که همیشه درب اتاقش به روی همه باز بود) پارک مکانی است برای برگزاری جلسات سه یا چهار ساعته با فقط 5 نفر از پرسنل آیا می دانید این 5 نفر چه کسانی هستند؟ همان تیم مدیریتی آقای دکتر طوسیان به راستی اگر این افراد امتحان پس داده کارشان خوب بود چرا فناوری در آن راکد شده ؟ مگر اینها ادامه دهنده و دنباله رو سیاست های آقای طوسیان نیستند؟ مگر قرار نبود نگرش و رفتار با پرسنل بهبود یابد. امروز کمتر کسی از پرسنل حاضر است با ایشان رو در رو شود . چون ایشان و تیمش مدیریتشان صاحب نظر در تمامی زمینه ها و متخصص در همه امورند. و ............
کاربر مهمان
1390/09/21 20:7
3
12
کواکبیان خودش میگه من مرداک ( غول رسانه ای دنیا ) استان سمنانم . فاتحه .... این دوره خوانده شده چون کارنامه اش خیلی سیاهه .
کاربر مهمان
1390/09/21 18:50
4
16
سلام آقای دکتر: مطمئنم که پایان این بی عدالتی ها نزدیک است.. این را من نمی گویم........ کاسه لبریز شده صبر شاهرودیها می گوید......
کاربر مهمان
1390/09/21 13:55
5
16
اگر این افراد زیادطلب زورشان به شاهرودیها برسد فرش زیر پای ما شاهرودیها را هم جمع می کنند و به سمنان می برند . جلالی مردمی حمایتت می کنیم .
کاربر مهمان
1390/09/21 11:49
6
14
آقای دکتر سلام -مشخص شده که هرکسی که به دولت بیشتر پرخاش کند وبی ادبی کند برای بسته شدن دهانش ،دولت محترم ، هر چه بخواهد با عناوین دیگر بهش می دهند امید آنکه مدیران کلان کشور ،آخرت خود را به دنیای هیچکس نفروشند.انشااله
کاربر مهمان
1390/09/21 11:49
12
7
ای کاش از ریاست وقت پارک علم وفناوری گرفته تا پائین ترین رتبه ها در این سازمان میتوانستند قدر دان زحمات جناب آقای دکتر کاظم جلالی باشند که نیستند!!!!! چه بسا امروز رئیسی که توسط خود شما جهت ایجاد وحدت به کار گرفته شده خود عامل ایجاد کثرت در نفاق شده است . شایسته سالاری به معنای واقعی از بین رفته وجایگزین آن نیروهای ناکارآمدی شدند که سالها ما را از ایجاد فناوری دور ساختند. جناب آقای دکتر کاظم جلالی مگر ریاست وقت به شما قول نداده بود این شرایط را به بهترین شرایط تبدیل سازد!! اما افسوس ........!!!!!!! شاید بهتر باشد به این واقعیت پررنگ تر نگریست ، که قبای ریاست لباسی بزرگتر از اندام ایشان بوده است و کرسی ریاست پارک علم وفناوری استان کرسی توهم زائی است!!!؟ کاش ایشان خود بر این باور بود که با واسطه براین پست قرار گرفته وامروز برای کسانی که در، آمدنشان نقش بسزائی داشتند گرو کشی نمیکردند.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099