صفحه اصلی > آرشيو پرسمان  
اخبار > تحمل شما باید بیشتر از این ها باشد


نسخه چاپي  ارسال به دوست

تحمل شما باید بیشتر از این ها باشد
    ...

   

*پرسش:

سلام دکتر کاظم جلالی نماینده محبوب شما که ردای استان شاهوار را برتن نموده اید و زمزمه های استان شدن شاهرود به گوش میرسد که این هم برگرفته از سخنرانی های کوبنده شما و خون دل خوردن شما در جمع مسئولین ارشد نظام چه در جلی و چه در خفی صورت گرفته حیف است که میوه استان جدید شاهوار را بدون شما بچینیم و جشن بگریم جناب دکتر عزیز هرچند     بی مهری هایی از طرف مسولین مرکز نشین و بعضا مسئولین شهرستان نسبت به شما شده است .اکثر قریب به اتفاق مردم شاهرود، میامی  ، بیارجمند ، بسطام ، کلاته خیج ، مجن ، فرومد ، کالپوش و ...  به این بی مهری ها واقفند  ولی جناب دکتر عزیز شما از پیامبر عظیم الشان اسلام بالاتر نیستید که  بر سر ایشان خاکروبه ریختند ، سلام ایشانرا علیک نمی گفتند ، ایشانرا ساحر و جادوگر خوانند و ..  ولی هچنان صبر  پیشه کرد  و در جهت رشد و تعالی اسلام گام برداشت و موفق شد .حیف است که در وسط راه مردم شهرستان شاهرود را تنها بگذاری و نیت خالص خود را خراب کنی چرا که دشمنان شاهرود جهت عدم حضور شما در صحنه لحظه شماری می کنند( من در مرکز استان شاهد این قضایا می باشم ) . شما  که یک فرد روستا زاده کشاورز هستی تحمل شما می بایست بیشتر ازاین حرف ها باشد و تو را به پینه های دستان کشاورز که روزی حلال را از زیر سنگ با چه مشقتی بیرون می آورد و بر سفره خویش  می برد و بدون شک  پاکترین و حلالترین نون می باشد قسم می دهم  شهرستان شاهرود و مردم انقلابی و ولایتمدار و مظلوم شاهرود را تنها نگذارید .

 

*پاسخ:

با سلام و تحیت

از لطف شما سپاسگزارم. همان طور که بارها اعلام کرده ام استان شدن برای ما یک آرمان است. ما در استانی زندگی می کنیم که دست پدری و بزرگتری را بر روی خود نمی بینیم. ما در استانی زندگی می کنیم که همواره باید نگران داشته های خود باشیم. ما در استانی زندگی می کنیم که هر روز خود را در انتظار یک تبعیض جدی می بینیم. آخر این چه رفتار سویی است. لذا عده ای ما را سرزنش نکنند که امروز یا فردا یا زودهنگام ما به استان جدید نخواهیم رسید. ما هم واقفیم که این راه طولانی و پرپیچ و خم و پر از سنگلاخ است اما ما فریاد جدایی سر می دهیم تا شاید صدایمان شنیده و بغض فروخفته ما با دستانی مهربان گشوده و بر زخم هایمان مرهمی گذاشته شود.

این کاروان چه امثال حقیر باشند یا نباشد به سوی هدف خود روان است و جای هیچگونه نگرانی نیست که مولایمان فرمود " الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم"

من هیچ گاه به یاد ندارم گفته باشم به دلیل سختی کار و یا فشار صحنه را رها می کنم. دلایل من چیزهای دیگری است و الا اگر بخواهم از فشارها و مشکلات بگویم که سخن بسیار دارم.

دوشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٠
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1390/09/28 17:7
1
3
حمایتت می کنیم کاظم ،فرزندبرومند شاهرود .
کاربر مهمان
1390/09/28 11:36
1
4
گفتی که یک دیار هرگز به ظلم و جور نمی ماند برپا و استوار . هرگز هرگز والا پیام دار محمد (ص)****** بداد ما برس ******
کاربر مهمان
1390/09/28 11:30
1
5
سرورعزیزم دکتر جلالی کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور __ شاهرودماشود روزی استان غم مخور.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099