عضویت در سرویس خبری

نام

پست الکترونیکی

صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > اردیبهشت ماه 90


نسخه چاپي  ارسال به دوست

اردیبهشت ماه 90
    پس از اتمام کار بودجه نود، فرصتی پدید آمد تا چند روزی از ماه اردیبهشت را در شهرستان در خدت مردم شریف و عزیزمان باشم. در طی حضور در شهرستان،

   

1-      چند روز اول اردیبهشت ماه را جهت شرکت در کمیته حقوق بشر بین المجالس جهانی به کشور پاناما سفر کردم. خوشبختانه در این اجلاس توانستیم قطعنامه ای علیه رژیم صهیونیستی صادر نمائیم. هنگام قرائت این قطعنامه توسط رئیس کمیته حقوق بشر در مجمع عمومی بین المجالس، نماینده رژیم صهیونیستی سخت برآشفت و طی سخنانی در اعتراض به این قطعنامه گفت: « مگر شما مجنون و دیوانه اید که علیه ما قطعنامه می دهید.» همین موجب شد که سیل شدید اعتراضات به سوی نماینده این رژیم روان شود تا جائی که بعد از ارائه چند تذکر از طرف کشورها، رئیس جلسه از ادامه تذکرات جلوگیری کرد.

2-      بخشی از اردیبهشت به روزهای پرکار و در عین حال پرچالش بودجه سال نود گذشت که همگان طی مراحل کار بودجه را از طریق رسانه های عمومی خصوصاً صدا و سیما شنیدید.

3-      پس از اتمام کار بودجه نود، فرصتی پدید آمد تا چند روزی از ماه اردیبهشت را در شهرستان در خدت مردم شریف و عزیزمان باشم. در طی حضور در شهرستان، ضمن انجام ملاقات های درخواستی مردمی، جلسه ای را در خصوص زمین سایت دانشگاه علوم پزشکی، بازدید از بیمارستان در حال توسعه فاطمیه، حضور در بسطام و جلسه ستاد برگزاری جشنواره زردآلو، حضور در بازی تیم بسکتبال شاهرود با ماهشهر، حضور در جمع مردم شریف قلعه نو خرقان، دیدار با مسئولین محترم هلال احمر، جلسه با شورای محترم شهر بسطام، بازدید از طرح های کشاورزی و گردشگری شرکت تعاونی جانبازان شهر مجن، حضور در لشکر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود و همچنین حضور در افتتاحیه مرکز خدمات کشاورزی شهر کلاته خیج، حضور در دانشگاه صنعتی شاهرود و جلسه ای با هیئت رئیسه و شورای دانشگاه داشتم.

4-      جلسه ای جهت هماهنگی مسائل مربوط به استان و شهرستان با استاندار محترم عمرانی ایشان داشتم.

5-      با وزرای محترم علوم و تحقیقات و فناوری و مسکن و شهرسازی ملاقات کردم و در خصوص مسائل مختلف مربوط به شهرستان گفتگو نمودم.

6-      در جلسه نمایندگان وزیر علوم و تحقیقات و فناوری در هیئت های نظارت دانشگاه ها شرکت نمودم.

شنبه ٧ خرداد ١٣٩٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099