صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > دوشنبه 5 مهر 89


نسخه چاپي  ارسال به دوست

دوشنبه 5 مهر 89
    دوشنبه 5 مهر 89

   

با ریاست محترم دانشگاه پیام نور آقای دکتر زیاری دیدار و در خصوص دانشگاه پیام نور شاهرود مفصلاً با ایشان صحبت کردم. یکی از موضوعات ارتقاء واحد شاهرود بود و دیگری بومی سازی اعضاء هیأت علمی دانشگاه که ایشان با هر دو موافقت کردند. امیدوارم این بخش مکاتبات سایت آماده شود تا این نامه ها و موافقت نامه های مسئولین و پی نوشته هایشان در سایت گنجانده شود.

به مجلس شورای اسلامی رفتم و جلسه ای داشتم و سپس با یکی از مدیران جدید استان که البته هنوز منصوب نشده اند دیدار کردم و آنگاه به وزارت کشور رفتم و با وزیر محترم کشور دیدار و گفتگو کردم. یکی از مباحث ما در خصوص فرمانداری ویژه بود. به ایشان گفتم که صرف اعلام فرمانداری ویژه و عدم تدوین اختیارات آن مردم را ناامید می کند. ایشان گفتند که تدوین و در اختیار معاونت محترم ریاست جمهوری قرار داده اند. مقرر شد هم ایشان از طریق وزارت کشور و هم من از طریق مجلس پیگیری نماییم.

آنگاه به وزارت راه و ترابری رفتم و در جلسه ای با حضور معاونین محترم حقوقی و امور مجلس، معاون محترم راههای روستایی وزارت راه و ترابری، استاندار محترم،نماینده محترم شهرستان علی آباد و کتول، معاونین محترم سازمان محیط زیست و سازمان منابع طبیعی، مدیران کل محترم راه و ترابری استانهای سمنان و گلستان حضور یافتم. موضوع بحث جاده شاهرود-علی آباد کتول بود. دیگر از اینگونه جلسات خسته شده ام. این جاده همچنان متوقف مانده و علیرغم سه مصوبه دولت اقدام جدی صورت نپذیرفته و هر گاه ما از وزیر راه و ترابری سئوال می پرسیم اینگونه جلسات تشکیل می شود و بعد هم مجدداً رها می شود.

پس از آن به اتفاق استاندار محترم با وزیر محترم جهاد کشاورزی دیدار کردیم و موافقت های بسیار خوبی برای شاهرود اخذ کردیم. سپس به وزارت نیرو رفتیم و با مهندس الماسی معاون محترم وزیر نیرو دیدار کردیم و همه پروژه های آبی را مرور کردیم و جلسه بسیار مفید و پر باری برای بخش اب شهرستان بود که اخبار تفصیلی این دیدارها در بخش خبری همین سایت درج شده و یا می شود لذا دیگر در اینجا تکرار نمی کنم. فکر کنم آخرین جلسه ما حدود ساعت 10:30 شب به اتمام رسید و روز مفید و پرباری بود.

شنبه ١٠ مهر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099