صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > پنجشنبه 22 مهر 89


نسخه چاپي  ارسال به دوست

پنجشنبه 22 مهر 89
    پنجشنبه 22 مهر 89

   

صبح با پرواز به اتفاق جناب آقای دکتر شیخ الاسلامی وزیر محترم کار و امور اجتماعی و نماینده معزز مردم شریف دامغان در مجلس شورای اسلامی به سمت شاهرود پریدیم. به جز ما، 16 نفر دیگر در پرواز بودند. امیدوارم مردم شاهرود بیشتر به فرودگاه توجه نمایند.

پس از رسیدن به شاهرود به طرف مجموعه ورزشی کارگران شاهرود رفتیم و استخر سرپوشیده و سالن های جانبی آنرا افتتاح کردیم. این مجموعه دو سال پیش کلنگ زده شد و بسیار شیک و با امکانات مناسب ورزشی آماده شده است.

پس از انجام مراسم افتتاحیه ساعت 10 صبح وزیر محترم به سمت دامغان رهسپار شدند و بنده به اتفاق امام جمعه عزیز و فرماندار محترم به سمت فرودگاه شاهرود رفتیم. این جلسه جهت تودیع رئیس فرودگاه شاهرود آقای حقیقی و معرفی رئیس جدید آقای اتقیایی برگزار شد. امیدوارم خداوند به تلاش های صادقانه آقای حقیقی اجر و به رئیس جدید نیز توفیق خدمت خالصانه عنایت فرماید.

پس از آن به سمت عظیما رفتیم. مدتهاست به این مجموعه دانشگاه علوم پزشکی یعنی ساختمان عظیما نرفته ام. خاطرات زیادی از دوران طفولیت و نوجوانی که به جهت مسائل پزشکی و درمانی به آنجا می رفته ام، دارم. آن زمان عمده پزشکان عظیما از کشور های پاکستان، هند و یا بنگلادش بودند که به سختی فارسی حرف می زدند و نوع حرف زدنشان در آن عالم بچگی برای ما جالب بود و تا حدودی خنده دار.

در ساختمان عظیما از سه معاونت دارو، سلامت و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بازدید و با کارمندان زحمتکش آن سه مجموعه دیدار کردم. پس از آن در محل فرمانداری با کامیون داران عزیز به اتفاق فرماندار محترم و جمعی از مسئولین جلسه داشتیم. سپس با عزیزانمان که پیگیر میدان بار جدید شاهرود هستند جلسه داشتیم و مشکلاتشان را مطرح کرند. در این جلسه مدیران محترم حضور داشتند و فی المجلس مقرر شد این مشکلات بر طرف شود و تقسیم کار شد. امیدواریم به زودی این میدان بار آماده افتتاح گردد.

عزیز ی تذکر داد که نگوئید صنوف مزاحم؛ تذکر به جایی بود. قرار شد بگوییم مجموعه اصناف شاهرود.

شب هنگام در یادواره شهدای همیشه جاویدان منطقه نواب شاهرود شرکت کردم و جلسه بسیار با شکوه و پر معنویتی بود. آنگاه به روستای رویان رفتم و در جشن زکات حضور یافتم. رویان در طول دو سال گذشته بیشترین زکات را در استانمان پرداخته است. آفرین بر آنان. سپس به دفتر بازگشتم و جلسات و دیدارهایی داشتم.

چهارشنبه ٢٨ مهر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099