صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > شنبه 24 مهر 89


نسخه چاپي  ارسال به دوست

شنبه 24 مهر 89
    شنبه 24 مهر 89

   

صبح ساعت 7 تا 8 با استاندار محترم جلسه داشتم. سپس به سمت سالن اجتماعات هلال احمر رفتیم تا در جلسه شورای اسلامی شرکت نمائیم. اولاً اگر چه بازسازی این سالن طولانی شد اما انصافاً یکی از سالن های اجتماعات زیبای شهرستانمان می باشد. ثانیاً در این جلسه شورای اداری علاوه بر معاونین محترم استانداری جمعی از مدیران کل استانی هم حضور داشتند. ثالثاً جلسه بسیار مفیدی بود. علاوه بر سخنان کاربردی سخنرانان موضوعات مختلف مطروحه از جانب اینجانب با رویکرد مثبت استاندار محترم از مدیران مربوطه مورد سئوال قرار گرفته و آنان پاسخ دادند. من نکاتی از این جلسه را در دست نوشته ها نگاشته ام که علاقمندان می توانند رویت نمایند.

پس از جلسه حدود سه ساعته شورای اداری به سمت بسطام رفتیم و استخر سرپوشیده بسطام را کلنگ زدیم. وعده دادند که تا آخر امسال این مجموعه را تحویل دهند تا مردم عزیزمان از آن بهره مند شوند.

ظهر شد و به سمت مسجد مدرسه قلعه رفتیم و پس از اقامه نماز ظهر و عصر با برنامه قبلی استاندار محترم، معاونین ایشان و مدیران کل هر کدام در زیر تابلوهایی که از قبل با عنوان ایشان معین شده بود نشستند و حدود سه ساعتی مردم فرصت یافتند تا تک تک مشکلات و مسائلشان را با مسئولین مطرح نمایند.

حدود ساعت سه و نیم عصر رفتیم تا ناهار بخوریم و برای ساعت 4 در جلسه شورای تأمین استان که به پیشنهاد اینجانب و توجه استاندار محترم در شاهرود تشکیل می شد حضور یابیم. از همین فرصت نیم ساعته ناهار نیز برای دو کار استفاده کردیم. یکی اینکه در خصوص مرکز تحقیقات کشاورزی استان مرکز شاهرود با وزیر محترم جهاد کشاورزی و معاون ایشان جناب آقای پر همت صحبت کردم و دوم اینکه مجموعه سرمایه گذاری کمیته امداد امام هم آمده بودند و مفصلاً در خصوص زمینه های سرمایه گذاری در استان صحبت کردند و با دستور استاندار محترم قرار شدا در خصوص برخی پروژه ها اقدام نمایند.

ساعت 4 عصر در جلسه شورای تأمین مشترک استان و شهرستان حضور یافتیم. جلسه مفیدی بود و تا ساعت حدود 7:30 عصر مسائل عمده مورد بررسی قرار گرفت. پس از آن سریعاً به جلسه علما و روحانیت شهرستان که در محل سازمان تبلیغات اسلامی بود، رفتیم و استاندار محترم سخنرانی کرند و به پرسش های حضار پاسخ دادند.

پس از این جلسه به دفتر رفتیم و با مجموعه ای از جوانا شاهرودی جلسه داشتم. در این جلسه این جوانان عزیز نکات بسیار ارزشمندی را در زمینه های مختلف از جمله ورزش و تربیت بدنی و کم اهمیت دادن هیأت ورزشی به جوانان و در خصوص اشتغال و سرمایه گذاری و رویکرد بعضاً منفی برخی مسئولین شهرستانمان مطرح کردند که مقرر شد این جلسات استمرار یابد. حقیقتاً شاهرود از نظر نیروی انسانی به خصوص جوانان توانمند ظرفیت بالایی دارد.

چهارشنبه ٢٨ مهر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099