صفحه اصلی > آرشیو روز نوشته ها  
اخبار > یکشنبه 25 مهر 89


نسخه چاپي  ارسال به دوست

یکشنبه 25 مهر 89
    یکشنبه 25 مهر 89

   

صبح در شاهرود ملاقات مردمی داشتم. در همین حین به مناسبت هفته و روز جهانی استاندارد مدیر کل محترم استاندارد استان و ریاست محترم اداره استاندارد شهرستان شاهرود با اینجانب ملاقات کرده و گزارشی از عملکرد موسسه استاندارد در استان ارائه کردند.

همچنین مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان و معاونین ایشان با اینجانب دیدار نموده و ضمن ارائه گزارشی از اقدامات خود در خصوص برنامه خویش در شاهرود سخن گفتند. ماکتی هم که برای مقبره بایزید بسطامی فراهم کردند را نیز آورده بودند. بنده با صراحت گفتم که سازمان میراث فرهنگی شدیداً در شاهرود عقب است و باید با سرعت اقدام نمایند. خوشبختانه در مدیریت جدید اراده اقدام وجود دارد.

مسئولین تیم بسکتبال شاهرود هم با اینجانب ملاقات نمودند. مقرر شد مجموعاً اداره کل راه و ترابری، تربیت بدنی، ذغال سنگ البرز شرقی مساعدت نمایند و تیم نیز به جد فعالیت خود را استمرار بخشد.

بعد از ظهر نیز جلسه مطول سه ساعته ای به اتفاق امام جمعه معزز و فرمندار محترم با شو.رای محترم اسلامی شهر شاهرود و شهردار محترم داشتیم.

غروب هنگام مجدداً جلسه ای با مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان به اتفاق فرماندار محترم داشتیم و پس از نماز مغرب و عشاء و نیز در جمع بازاریان محترم در مسجد بازار حضور یافتیم. اساس بحث این است که بازر شاهرود دو مشکل اساسی دارد یکی سقف و دیوارها و کف بازار و دیگری حمام بازار که تصمیمات خوبی اتخاذ شد. مقرر گردید مطالعه پروژه بازسازی بازار توسط میراث فرهنگی و گردشگری آغاز شود و پس از برآورد هزینه به شکل پنجاه درصد سهم سازمان و پنجاه درصد سهم بازار عملیات بازسازی آغاز شود.

پس از آن هم حدود ساعت 8 شب به سمت تهران عزیمت کردیم.

چهارشنبه ٢٨ مهر ١٣٨٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


تمامي حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دفتر دكتر كاظم جلالي می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع  بلامانع است.

شماره سامانه پیام کوتاه : 3000880099